Каляка маляка• 14 марта в 18:45

Бандаж після КС Anita

Добрий вечір.
За порадою тут замовила бандаж Anita 1885.
На Аніта юа - порадили розмір за об´ємом стегон. Наразі він 99 см. До вагітності був 93 десь. Тобто розмір виходить 36 або 65 на стегна 95-100.
Так от. Отримала я це чудо і він мені здається ну таким маленьким!!!
В ютубі знайшла відео з магазину Маргаритки де вони рекомендують обирати за розміром талії, що була до вагітності. Але я його не пам´ятаю!!!
Шо мені робити? Я реально боюся, шо не влізу в бандаж ( купувала його в іншому магазині, на 450 грн дешевше ніж зараз на Аніта юа. І обмін там 14 днів. До КС ще десь 3 тижні.
Дівчата, шо з розмірами? Хто носив? Чи то я вже себе без пуза просто не уявляю і тільки здається, шо бандаж маленький?
Грошей не дуже багато, починаю нервувати, шо не підійде і куди його потім? І новий потрібен...
Допоможіть, будь ласка!!!
автор Каляка маляка • 14 марта в 18:47
Білизна була до вагітності s/m.
Джинси 38 розмір Zara, останні купувала з високою талією...
Электричка• 14 марта в 18:52
Анита в мене був другий бандаж. По суті це високі труси з талією. Я брала за розміром стегон, але до того часу в розмірі я поновилася. А першиц бандаж був саме на живіт і він був на той момент за розміром талії після КС
лаМпочка• 14 марта в 18:53
Взагалі не потрібен бандаж, без нього тонус швидше відновлюється
автор Каляка маляка • 14 марта в 19:00
Ответ дляЭлектричка
Тобто по стегнах ви вміститися. Ага.
А скажіть будь ласка, як щільно він має сидіти?
Дякую!
Кошка Мурка• 14 марта в 19:13
Він взагалі не потрібний
Электричка• 14 марта в 19:50
Ответ дляКаляка маляка
Тобто по стегнах ви вміститися. Ага.
Дякую!
Щильно, але не давити
Та никада в жизни• 15 марта в 00:05
Автор,я только благодаря этому бандажу чувствовала себя прекрасно,натянула на четвертый день где-то. Первые дни с пеленкой была.Да у меня тоже был очень маленький,но он и держит классно. Единственное,именно в районе шва его стремновато натягивать. Но вообще вещь хорошая.
автор Каляка маляка • 15 марта в 01:27
Ответ дляТа никада в жизни
Мабуть мені таки потрібен розмір трошки більше. вирішила замінити розмір на 1. Він С, а джинси і штани в мене були М.
Я вам дякую за підтримку!
Та никада в жизни• 16 марта в 22:16
Ответ дляКаляка маляка
Я вам дякую за підтримку!
Легкого восстановления и счастливого материнства 😊🌸🐣
автор Каляка маляка • 16 марта в 22:34
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую!