Телефон Рубика• 14 марта 2025

Покупка квартири в Києві

Хто купував у даний час квартиру в Києві,не пожалкували?Як думаєте,що далі буде з ринком?Бо дивлюсь,що вторичка зараз наче упала та розглядаю покупку,але вкладу туди всі гроші.І вагаюсь.Але з іншої сторони думаю,а вдруг «розійдуться» гроші і взагалі потім не куплю.Дилема
Альфасамка• 14 марта 2025
купувати треба і не одну. Врешті ті шо зайві здавати
Альфасамка• 14 марта 2025
хата це не так інвестиція як паркінг коштів від інфляції
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Я купила нещодавно в Києві однашку у новобудові.
Хочу ще одну купити
Шлях до зірок• 14 марта 2025
Ціни ростуть
Попит є
Послушная• 14 марта 2025
Я не покупала, денег нет. Но если бы были, однозначно взяла бы свое жилье. Если вы конечно не планирую уезжать в Европу .
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Хочу ще одну купити
Без ремонту купували?Під здачу?
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляПослушная
Тут взагалі не зрозуміло,що спланувати.
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Без ремонту купували?Під здачу?
Так, під здачу.
Без ремонту.
Роблю проект, і ось в квітні починаємо ремонт.
Якщо цікаво, то купили 43 м.кв. за 50600$, 6 поверх, поруч метро, правий берег
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Сьогодні ходила одну квартиру дивилась недалеко від метро Шулявська.Я була в шоці від того,що квартиранти можуть зробити з квартирою.Дирки в підлозі,пліснява в кутку,убита ванна,повно грязі.Хоча фото були нормальні.Вообщем,я такого в житті не бачила
Последний вагон• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Без ремонту купували?Під здачу?
під здачу краще дивитсь вже в збудованому будинку і з ремонтом.
зараз такі ціни на будівельні матеріали і послуги, то вам ремонт може обійтись як ще одна квартира.
А сдавати квартиру в новому будинку, де роблять ремонти - це на поціновувача) ми терпимо, бо квартира наша. Але в ’свіжозданому’ будинку не орендувала б.
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Так, під здачу.
Без ремонту.
І як думаєте,ремонт у скільки стане?
жар-птица Нюра• 14 марта 2025
После войны еще дороже будет, все дорожает и материал и труд, и к миру дело идет..
Рынок спроса не удовлетворен еще.
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
І як думаєте,ремонт у скільки стане?
Десь 20-25 000$ (максимум)
Оренда потім вийде 650-700$ на місяць
Меблі проектуємо та збираємо самі
Маю непоганий досвід попередніх ремонтів)
І взагалі дуже подобається це все підбирати, творити)))
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
Купували вже з ремонтом?
ТайТаке• 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Так, під здачу.
Без ремонту.
Сколько планируете в ремонт?
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Сколько планируете в ремонт?
Вище відповідала
ТайТаке• 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Вище відповідала
Так , побачила. Яке це метро?
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Десь 20-25 000$ (максимум)
Оренда потім вийде 650-700$ на місяць
Меблі проектуємо та збираємо самі
Ой,а я це все просто ненавиджу.Хочу щоб хтось за мене зробив)))
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А мені дуже подобається!
Я сама роблю технічні схеми для майстрів, сама проектую меблі, поєднання кольорів та фактур, підбираю техніку, декор.
Це все дуже цікаво!
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Це така стеля у ванній кімнаті.Короче,вибігла звідти пульою😂
Послушная• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Господи, обычный старый дом. При чем тут квартиранты? Вопросы к владельцам кв.
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
І ремонт простіше робити з нуля, а ніж демонтувати старе і перероблювати за кимось
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляПослушная
Та квартиранти там все просто убили.Стелю скинула,як приклад.Я так і не зрозуміла,то певно стеля вся в плісняві також.
Послушная• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Даже по одному фото видно что ремонта там нет и не было лет 20 минимум.
Последний вагон• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Купували вже з ремонтом?
ні, купували новобудову для себе.
Під оренду також купували новобудову, але там була вигідна ціна і розтермінування.
Вам треба все прорахувати, тому що ціна може бути вигідна, але будуватимусь ще років 10.
Нашу під оренду мали здати ще у 2022, і досі будують, і коли добудують - невідомо. Тобто це гроші, які ’підвисли на невизначений термін’.
автор Телефон Рубика • 14 марта 2025
Ответ дляЧорнобаївка
Я теж так думаю.Бо виходить,що за демонтаж зе треба платити.Дорожче все виходить.Плюс якщо пліснява,то її якось же треба виводити під час ремонту
Потужна махіна• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
А хозяева неудосужились даже клининг сделать, привели в сарай покупателей
Чорнобаївка• 14 марта 2025
Ответ дляТайТаке
Так , побачила. Яке це метро?
Не хочу так детально писати)
Правий берег, близько до центру, метро пішки 8 хвилин
Последний вагон• 14 марта 2025
Ответ дляТелефон Рубика
І як думаєте,ремонт у скільки стане?
середній - 1000 дол 1м2.
Послушная• 14 марта 2025
Ответ дляПоследний вагон
ні, купували новобудову для себе.
Знакомые так купили очень выгодно в 2002 кажется году. До сих пор не отдали. Дом построен, но коммуникации так и не подвели. И доплачивали уже много раз, а толку. Заезжай - живи без света, воды, газы, без ничего короче. Рискованно так покупать.