Телефон Рубика• 14 марта 2025

Покупка квартири в Києві

Хто купував у даний час квартиру в Києві,не пожалкували?Як думаєте,що далі буде з ринком?Бо дивлюсь,що вторичка зараз наче упала та розглядаю покупку,але вкладу туди всі гроші.І вагаюсь.Але з іншої сторони думаю,а вдруг «розійдуться» гроші і взагалі потім не куплю.Дилема
бювет_в_обед• 16 марта 2025
Ответ дляАльфасамка
треба трохи знати ринок і не вводити людей в оману. 70к здавати за 700 це з обасті фантастики
Ви праві. Тут хтось в цих розділах писав, що купують за 50 тис, ремонт за 20 тис і оренда 700. Не вірю цьому. Сама прошла через купу різних комбінацій : вторинка і первинка, ремонт в новобудові і ремонт у вторинці, нерухомість Київ і ЗУ. Нема таких співвілношень. Первинний ринок , якщо не інвестиція з фундаменту, та ремонт - це відбиватися буде мінімум 15 років. А ще спробуй найди квартирантів на 600-700. В мене квартира новобуд на Солдатській Слобідці, то максимум можу здати за 23 тис. грн. А за 600 та 700 ум.од. квартиранти кожні півроку змінюють квартири, бо їх за цю ціну багато і вони хочуть кожного разу пожити в квартирі, яка в перший раз здається. Єдине було вигідне- це купівля на дні цін в кінці 2016 і протягом 2017, то там вже все окупилося, а зараз це повна дурня