Партизанка• 14 марта 2025
Квартира над дорогою
Екологи, науковці, і всі хто в темі. На 9 поверх доходять вихлопні гази і всі ці штуки, чи ні? Дорога в 4 полоси, по дві в кожну сторону. Придивилась квартиру, наче непогана, але хочу почути думку з приводу повітря
Значит надо• 14 марта 2025
Вечный гул. Рёв мотоциклов ночью, особенно летом, когда открыты окна
Брюльтик• 14 марта 2025
Бесконечное движение, сигналы, рев мотоциклов по ночам, скорые, пожарные с ревом.
Пыль всегда, окна не открыть.
Біток чи ефір?• 14 марта 2025
Над дорогою то таке. А от біля труби ТЕЦ то гірше, хоча зараз всюди воняє ночами, чим топлять невідомо. Треба кудись тікати, але куди? Так щоб в Києві біля метро і не смерділо
З понеділка на дієті• 14 марта 2025
Живу на 7му поверсі вже 12 років, поруч з дуже завантаженою вулицею, по 3 смуги в кожен напрямок.
Якоісь особливої «загазованості» не відчуваю, лише вікна доводиться частіше мити.
Автор, якщо квартира подобається, гарна локація, інфраструктура та ціна, то те що над дорогою не так і страшно
МатьЧасть• 14 марта 2025
Украина?
Если нет привычки держать окна открытыми, готовы на кондиционеры и мойку воздуха, то терпимо.
Валентина Як• 14 марта 2025
Ответ дляЗначит надо
Какие мотоциклы. Если комендантский час.
Госпожа_тамагочи• 14 марта 2025
жила якось над дорогою в 8 смуг, де ще трамваї ходили цілодобово і бригади швидкої з сиренами їхали в бсмп. те ще «задоволення».
потім переїхала в інше місце але теж над дорогою, 13 поверх, над дорогою, 4 смуги і трамвай.
але до всього звикаєш з точки зору шуму.
а от пилюка і вихлопи є скрізь. а в києві і не над дорогою іноді нема чим дихати
Белочкой зови• 14 марта 2025
Я живу на 8 этаже, окна на дорогу. У нас дорога практически пустая, район малооживленный. Но окна и жалюзи постоянно черные от пыли
Значит надо• 15 марта 2025
Ответ дляВалентина Як
Где? У нас ездят. И вы думаете комендантский будет вечно?