Помаранчова душа• 15 марта в 12:16

Чи змінюється ваш смак у кіно та літературі з віком?

Мне без сахара• 15 марта в 12:17
Да
Бронетапці• 15 марта в 12:19
Змінюється з часом, але не з віком. Відкриваю для себе нові жанри літератури, але так само люблю те, що читала колись. Досі люблю фільми про підлітків, старшу школу
Чорнобаївка• 15 марта в 12:20
С детства обожаю ужасы и детективы, всю жизнь не изменяла своим вкусам, но к сорока годам обнаружила, что люблю романы, т.н темные академии
Гуляю босоніж• 15 марта в 12:25
Змінюється, звісно. Я б зараз і не читати ото все, що прочитала, починаючи з дитинства Воно сильно заумне.
В підстаркуватому віці фентезі - моє все
Аnnеt• 15 марта в 12:26
да. много скепсиса появилось. смотрю и читаю с большей долей критики.
Фуліганка• 15 марта в 13:05
Ответ дляБронетапці
Для меня открытием стала книга ’’Долина кукол’’ Жаклин Сьюзан. Совершенно иная жизнь, иные ценности
Кукусикиииииии• 15 марта в 20:01
Так. Колись все було новим і захопливим. Тепер в основному розумієш, що все вже десь в тому чи іншому вигляді читав чи бачив, плюс жахливо лізуть в очі ляпи, недоробки, відверті нісенітниці, на котрі колись уваги не зверталося. А в останні роки просто перестала дивитись все важке і неприємне, з насиллям тощо, тільки так звані feel good.