Самохвалова• 15 марта 2025
Плитка з проєктом дизайнера не співпадає! Сос!!
Плитка не співпадає з намальованою плиткою
Тобто на малюнку світліший інтер’єр а по факту він неначе сірий
Інтер’єр сподобався дуже сподобався але плитка інша і виходить що дарма заплачені гроші
Плитка як на останньому фото, вона якась неначе брудна мені
Самохвалова
• 15 марта 2025
Як бути в таких ситуаціях що в мене на малюнку гарно а по факту негарно
_Alekssandra_• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Эта плитка на стенах уже?
Ну так и будет уже. Привыкнете
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ для_Alekssandra_
Эта плитка на стенах уже?
Ну так и будет уже. Привыкнете
Просто я не розумію для чого тоді наймати дизайнера якщо хочеш одне а виходить інше
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ дляOrganic
вы не смотрели на плитку вживую до того как...?
Чому на проектах дизайнера завжди інтер’єр світліше ніж по факту?
Добро пожаловать в реальность. Это вы еще стены не красили, и не знаете что такое световые рефлексы.
Дизайн проект это прекрасно, но далеко не всегда получается так, как нарисовано) решайте на месте. Выбирайте похожую плитку, приносите домой образцы. И когда рассматриваете их в помещении - используйте тот свет, который у вас будет. По интенсивности и температуре.
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ дляOrganic
Ні
АБВГДэшница• 15 марта 2025
Надо понимать, что стилизованная картинка - это проф освещение и обработка. В жизни этот весь ’торт’ может смотреться иначе ))
_Alekssandra_• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Наверное, потому, что дизайнер дизайнеру рознь?
Вы возмущены работой конкретного дизайнера?
Organic• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Ні
вы не знали что бывают разные оттенки. теперь знаете...
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
Так воно і виходить що на картинках стільки передивилася тої плитки на картинках все красиво в реальності вона дуже активна, дуже активні малюнки, чомусь не можуть нормально зробити сірий колір щоб він був світлий ніжний а не холодний
Якусь таку плитку роблять або вона просто біла або вона розмазня що очі вилазять
Крик душі
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ для_Alekssandra_
Ні не тільки саме цього дизайнера, я на дивилась дуже багато фотографій в Pinterestи і там всі красиві дизайн роблять і всі вони світлі але по факту приходиш дивитись цю плитку а вона темніша ніж на картинці
_Alekssandra_• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Не понимаю, я шла смотрела на плитку, её потом и покупали.
Есть светлее, есть темнее.
Вот с краской для стен были проблемы. Но привыкла к тому, что есть.
Есть светлее, есть темнее.
Не пью, не курю• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Вы не думали, что разницу в оттенках дают настройки вашего монитора?
Кстати, разные партии плитки как и разные партии обоев могут иметь разный оттенок
TANYA 0 0 0 0• 15 марта 2025
Ответ дляOrganic
І мені вона ніби як одинакова, тільки контраст і відтінок трошки інший. Хіба це так критично??? Ну якщо хочете збити ціну за дизайн і доколупатись до дизайнера, то можна
Organic• 15 марта 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
оттенок разный, это видно, но
даже разная цветопередача разных устройств может обеспечить такой эффект, не говоря уже о том что могут отличаться оттенки разных партий кафеля, а также источники света разной ’теплости’ обеспечат разный фон.
В танке• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Дизайнер покупала плитку?
Электричка• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
У нас санвузол в двох відтінках плитки. Коли дивилися в магазині одна світла, друга прям темна-темна, а по факту вийшло та що темна , не так щоб прям сильно темна, а та що типу світла сіра , з якимось зеленуватим відтінком. Можна було все в темну закатати і все. Я вас розумію)
Ну і ваша картинка типу дизайнера , там зовсім не та плитка, що на останньому фото
КошкинДом• 15 марта 2025
У вас реальні фото. Фото проекту це тепле проф світло і фотошоп. Врешті все однаково
ПуГоФФка• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Бо для смачної картинки він додає освітлення. Поміняйте лампи на більш теплі і яскраві
ЖонДуан• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Крик душі
а яке реальне фото?
Чарочка діда• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
В мене 1:1 вийшло
Але мені дизайн санвузлів зробили з тієї плитки, що я вибрала.
Тобто я вибрала плитку спочатку, потім розрахували її кількість, врахували всі нюанси і вже потім зробили проєкт.
Самохвалова
• 15 марта 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Накладні раковини наступне розчарування після плитки
Розкажіть
Бо як раз хотіла
Привіт з ботойбіччя• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Розкажіть
Бо як раз хотіла
Незручні
Біля них мокро , якщо висота столєшки не розрахована вірно ,то стане зависоко і стікатиме по лікті вода :)
Так точно!• 15 марта 2025
Ответ дляСамохвалова
Крик душі
Не холодний сірий колір - це як?!
Чарочка діда• 15 марта 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Незручні
А в мене це найкраще рішення. Ніколи нічого не мокро, хіба що випадково щось налити на столешню.
Гарно, стильно і функціонально.