Инфотуфелька• 15 марта 2025

Чи можна якось власними силами це виправити

На нове коштів немає наразі
Якщо це заклеїти самоклеючою плівкою ?
Можливо в кого є досвід ,як власними силами хоч більш менш довести до ладу
Дякую
из_под_тишка• 15 марта 2025
А купити лише фасади? Не варіант?
Файна пані• 15 марта 2025
це у ванній таке?
Що за виробник?
Доктор Варвар• 15 марта 2025
Это краска вздулась или пластик? Если краска,то нужно ее зачистить и покрасить заново. Если пластик, то ерунда получится. Поклеить ее пленкой не получится, зачистить под покраску тоже
Prervana• 15 марта 2025
Никак. Надо разбирать на элементы из которых мебель состоит, шлифовать их, чухать, обезжиривать. Возможно где-то шпаклевать и потом красить. Никакие самоклейки тут не помогут
tarveldy• 15 марта 2025
Зашкурити у будь-якому випадку, а я б пофарбувала, бо самоклейкою то така херня
КокоСина• 15 марта 2025
Дешевше купити нове,ніж оце все розібрати , потім щось з ним робити і воно всеодно нормальне не буде
Ну що ви, мамо!• 15 марта 2025
Складна форма поверхні дія поклейки, краще шліфонути шкуркою і пофарбувати
из_под_тишка• 15 марта 2025
Мені там вже поставили руку-морду,але....
Автор ви можете по розмірам замовити два полотна ( фасади) і буде вам щастя.
автор Инфотуфелька • 15 марта 2025
Ответ дляФайна пані
це у ванній таке?
Що за виробник?
Так
Не пам´ятаю виробника, 5 років вже їм , у епіцентрі купували
Воно буквально за останні пів року так полущилося
Не стесняюсь• 15 марта 2025
І у мене таке за 7 років вже. Тільки менше по розміру. Плануємо міняти.
І ванній волога, тому меблі швидше псуються. Зараз гарні водостійкі меблі не дешеві.
Ищу-брожу• 15 марта 2025
Ответ дляИнфотуфелька
Так
Если это в ванной, под самоклейкой может грибок появиться
Дрібка щастя• 15 марта 2025
Верхнє покриття зняти . Зашкурити, прогрунтувати і пофарбувати епоксидною фарбою
Біле пальто• 15 марта 2025
В Тік тоці повно відео як старі меблі перефарбовують акриловими (якщо не помиляюсь) фарбами.