Шальная коклетка• Изменено 15 марта 2025
Неочікувані слова чоловіка про чужу жінку
Вчора чоловік у спокійній розмові сказав, що він і його колега подали заяви на переведення в іншу місцевість. Його колега вже 6 років туди-сюди катається, бо дружина та двоє дітей у столиці залишилися через її рішення не покидати столицю, бо вона киянка. А цей колега всі ці 6 років щосили прагне отримати тимчасові відрядження або перевестися до столиці. Кажу: * Бач, справжній сім´янин, кохає жінку, все рине до неї, до дітей, не розлучається, на кожні вихідні їде, хоча вона і ніде не працює, а він, дивись яка відома самодостатня особистісь, введи прізвище і одразу покаже його посаду. А ти мене не цінуєш, хоча я твоя рівня, твоя колега, і в свою годину заради тобі кинула все і переїхала за тобою. Це диво дивне, бо йому за 40 і в цьому віку всі люди розуміють, що шлюб ніколи не ґрунтується на зовнішності. Тим паче, він завжди каже, що зневажає нереалізованих жінок на утриманні. Чому він так змінив кардинально думку?
В гости звали?• 15 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Це вкрай дивно, бо він все життя разом каже, що жінка має робити кар*єру, домогосподарка це фу.
он так говорил, чтобы работали и ему легче было