ПампушОК• 15 марта в 16:45
Сыну 14 лет, остановила полиция
Имели ли они на это право?
Сын с другом шли по улице , к ним подошли два копа и запросили их дию ( инн ) якобы проверить на нарушения
Имели ли они на это право ?
Попихтю та й годі• 15 марта в 17:02
Ответ дляКупи слона
Я запретила её устанавливать.
Раджу також інтернет відключити, і на кнопочний телефон перейти, по смартфон+інтернет=цілодобове стеженняі прослуховування
Молчунья• 15 марта в 17:02
Ответ дляДверной_Проем
А зачем? У сына нет, ставить не собирается. Да и паспорт не носит с собой, чтоб не потерять. Тоже 14
Ну вам не зачем может ,а кому то удобно
Некомильфо• 15 марта в 17:02
Ответ дляПампушОК
Вы шутите ?) бусификация с 25
Сложно отличить ?
Каким образом полиция относится к бусификации?
Отличить на вид 14 от 16 летнего не так и просто - об этом и весь разговор.
У ваших детей есть повод бояться полиции?
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта в 17:03
Ответ дляПампушОК
Покажите мне хотя бы одного 14 летнего мальчика который выглядит на 25
Ну показала б мого, правда, в 15, якби він офіційно не заборонив використрвувати його зображення 2 роки тому :) і високий, і широкий, і голиться щодня. Якщо шапка, капюшон, то й за 30тирічного зійде
ПампушОК
• 15 марта в 17:03
Ответ дляМолчунья
Ну мы не знаем представлялись ли они сыну автора
Нет не представились , сказали : эй идите сюда и те испугались и подошли
Купи слона• 15 марта в 17:03
Ответ дляНекомильфо
Правильно, пусть лучше курит и выпивает но чтобы никакой ДІЇ! 🤣
Достижения, а какие функции в дие не позволят пить и курить? В каком разделе эти настройки? Или абы ляпнуть?
Молчунья• 15 марта в 17:03
Ответ дляПампушОК
Вы шутите ?) бусификация с 25
Сложно отличить ?
А это тут при чем ?
Мейк-ап форева• 15 марта в 17:04
Ответ дляПампушОК
А чого злякалися?
ПампушОК
• 15 марта в 17:04
Ответ дляНекомильфо
Так автор и не писала что они не представлялись.
Это уже ваши придумки.
Они Не представились
Некомильфо• 15 марта в 17:04
Ответ дляВаша прЭлесть
В 14-ть років діти не виглядають на 25-ть, моій 13-ть, в класі одні хлопці, я маю розуміння, як виглядають підлітки цього віку.
Где вы взяли цифру 25 ?
Автор возмущена что её несовершеннолетнего ребёнка остановили для проверки документов.
Если бы ребёнку было 16 лет у автора бы не было такого возмущения, уже был бы совершеннолетний.
Кицюююня• 15 марта в 17:04
Мали право зупинити і перевірити, якщо вони викликали у поліції підозру, були схожі на підлітків, які у розшуку, якщо їх поведінка була неадекватною, якщо вони переносили підозрілі предмети... Список можна продовжувати
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта в 17:04
Ответ дляНекомильфо
Где вы взяли цифру 25 ?
Повноліття в Україні з 18 років
Некомильфо• 15 марта в 17:05
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну тоді попередьте свою дитину, що в такому випадку йому треба стояти на місці і гучно кащати: я хочу зателефонувати мамі!
Удалено администрацией...
Альфасамка• 15 марта в 17:05
Ответ дляКицюююня
концтабір
Купи слона• 15 марта в 17:06
Ответ дляПопихтю та й годі
Вы позабыли про слив личных данных из дии?
Раша рассылает повестки через ’гос услуги’ -это аналог нашей дии . Удивлена, что наши ещё не начали
Альфасамка• 15 марта в 17:06
Ответ дляМейк-ап форева
Зараз діти наркотою торгують
і шо. Мають право.
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта в 17:06
Ответ дляНекомильфо
Удалено администрацией...
А нелошари самі без мами йдуть, куди кажуть незрозумілі дядьки в формі. Ясно.
Мейк-ап форева• 15 марта в 17:06
Ответ дляАльфасамка
і шо. Мають право.
То і поліція має право перевірити документи
Кицюююня• 15 марта в 17:06
Ответ дляАльфасамка
концтабір
А ви що хотіли, вирощувати терористів, які власноруч виготовляють вибухівку?
Альфасамка• 15 марта в 17:06
Ответ дляМейк-ап форева
поліція монополіст на наркоту? Та вони ше підкинуть
ПампушОК
• 15 марта в 17:07
Ответ дляНекомильфо
Я вам большой секрет открою - полицию боятся или не любят все! Они домашние дети и да они испугались
У нас копчики в стране не на благо народа служат
Мейк-ап форева• 15 марта в 17:07
Ответ дляКицюююня
Зараз на залізниці малолітки за 500 гривень підпалюють електрощитки. Це несе великі втрати
Альфасамка• 15 марта в 17:08
Ответ дляМейк-ап форева
зупинили їх коло щитка?
Кицюююня• 15 марта в 17:08
Ответ дляПампушОК
Переживуть дітки подібний переляк, подякуйте краще, що подібні перевірки врятують життя вашим синам
Альфасамка• 15 марта в 17:09
Ответ дляКицюююня
брєд
Попихтю та й годі• 15 марта в 17:09
Ответ дляКупи слона
Дія то лише ПОРТАЛ для доступу до документів
А бази вже давно без проблем можна купити, і нічого взламувати не треба
Якщо мокскалям продали план весняного контр наступу то персональні дані то вопше як добрий день
Некомильфо• 15 марта в 17:09
Ответ дляПампушОК
Удалено администрацией...