Мусик Пусик• 15 марта 2025
Діти війни - хто всетаки має право на оформлення?
Навіть не задумувалась над цим питанням, але педіатр у розмові вчора сказала - до речі, скажу вам, що зараз відкрили оформлення Дітей війни, і ви збирайте документи, дзвоніть в соц.захист. Я для цікавості набрала, мені повідомили, що лише Буча та Ірпінь (хто був в окупації). Київ /область - ні.
Але навіщо тоді педіатр мені так впевнено сказала "оформляйте, батьки зараз "кинулись", поки реєстри відкриті. З 1 березня до 16 квітня маєте час". Я погуглила, ніякої офіційної інфо знайти не можу. Хто оформляв, поділіться інфо
всемВсёИмного• 16 марта 2025
Ответ дляКомиссия50%
Автор, не нагнітайте, от серйозно. Мама жертва і робить із дитини таку ж жертву, будить щодня дитя в Києві, а тоді дивується, чому в тієї дитини щось там смикається. Почніть із себе.
По темі, я ось вже другий раз намагаюся отримати той статус дитині, Сумщина, прифронтове селище, і то перший раз не дали. І статус не ’дитина війни’, а дитина постраждала внаслідок воєнних дій. Це зовсім різні поняття.
Але реально, якщо Києву почнуть видавати ці статуси усім підряд, а нас тут ганяють і посилають, то це буде просто капець якийсь...
А ви не виїжджали? Тим, кто ВПО якось швидше та без особливих проблем оформлювали. Ну те що треба за алгоритмом - дивляться, як живе дитина, відповісти на питання. Хоча черга велика дійсно, але про відмови я не чула
Комиссия50%• 16 марта 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Ні, не виїжджали. Ну подивимося, я подала документи вдруге. Сподіваюсь, на цей раз дадуть
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 12 апреля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Ребенок родился в 2015 году, в Донецке, выехали, сейчас сыну 9 лет, вот это точно дети войны, ребенок даже сам уже говорит что даже не знает как это жить без войны.
Мы также выехали с Донецка в 2014 голу, ему было 2 года и 9 месяцев. И так скитались по городам.С 2018 живём в Киеве.
С 2022-2023 жили в Чехии.вернулись
Сын ничего из прошлого не помнит.реально дети войны. Мы жили в Донецке в Кировском районе,на Текстильщике. Сейчас там дом наш стоит в аварийном состоянии, балконы обваленные, подъезды покарежееные, страшное зрелище....
С 2022-2023 жили в Чехии.вернулись
А ось і я• 21 апреля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
С 2022-2023 жили в Чехии.вернулись
Там только Пинтера 8,страшний на Текстильщике остальные то мелочи по сравнению, что в Украине творится