lenalisitsa• 14 марта в 11:55
Сину 17, Харків, в які вузи подавати документи на вступ, враховуючи війну
Порадьте, будь ласка. Хочемо вступати в універ. З війною ситуація незрозуміла, ми в Харкові, син умнічка, хочу для нього найкращу освіту. Що робити? Подавати в харківські виші? Львів? Київ? Куди? На менеджмент.
З приводу виїхати- на це немає фінансів, та бабуся наша у солідному віці. Я працюю, виїхати можу, але не готова все броситт
Веточка сакуры67• 14 марта в 11:57
Я бы подпваоась где можно учиться офлайн, онлайн это не учёба, так, для галочки.
Ответ дляContento
Я бы однозначно вывозила сына 17 лет. Пока он ещё может выехать. И то ,что не хочу что- то бросать и мама пожилая были бы для меня просто отмазками ленивой мамы, для которой безопасность ребёнка на 10- м месте.
Он сам может выехать и без мамы, нужны деньги только на проезд
Ответ дляUnona
Ну деньги на проезд мама могла бы насобирать. За 3 года. У меня так родственники не захотели сына 17- летнего в 22 году вывозить. Мама была против. Как он там в другой стране, без мамы будет ). Сейчас и парень хочет выехать и родители созрели, а поздно.
Ответ дляContento
Видно мама сама не хочет, чтобы ребёнок выезжал …
frumoasa17• 14 марта в 12:27
Все таки подумайте щодо виїзду. Почитайте у дівчат тут, є Гугл. Після 18 років зачиниться клітка і маленька поправка в закон і студенти можуть не мати відстрочки і вік понизять при бажанні. Не місце хлопцям в Україні, це точно.
frumoasa17• 14 марта в 12:28
Ответ дляPole
Був би в мене син-умнічка, я б його вивезла з України всіма правдами і неправдами. Якщо неучі виїжджають, то й умнічка справився б.
Я думаю, що рано чи пізно вони і на дівчат око покладуть. А так згодна з вами.
Анастасия К.• 14 марта в 12:30
А при чем тут финансы и вы?
Я вывезла парня сироту, с очень маленьким запасом евро, поехал один. Сейчас живет в Германии, своя комната, кормят, уже нашел другой, девушку, ходит на учебу и на спорт.
Не понимаю, это ваш эгоизм или что? Как можно так рисковать жизнью собственного ребенка.
Ответ дляРозбійник
от для чого цей комент? куди саме тільки на дорогу? якщо навчатися, то навчання коштує дорого, плюс харчування і проживання
Про навчання ще говорити рано.
В 17 років віддають в 10 клас навчатися ( за кордоном ) а у 18 -на мовні курси. До
Заочно може навчатися в Україні ( при бажанні )
Харчування і проживання забезпечується з табору. 200 євро приблизно на дорогу
Є ті, кто приїздили і за 150-180
200 максимум
Є ті, кто приїздили і за 150-180
200 максимум
Ответ дляromantica
Автор, подумайте про навчання у Польші чи Словаччині.
Якщо поступати в Україні, то Київ.
І менеджмент - це не професія. Придумайте щось краще.
Якщо поступати в Україні, то Київ.
В цих країнах немає програм з пособіями.
Навчання то може бути безкоштовно, якщо умнічка, але ще проживання, їжа, одяг. У мене в Польщі для студента це обходиться в 30 тис грн економлячи.
У автора може й зарплати такої немає.
Якщо їхати то хіба що в Німеччину або іншу країну де є соціал.
У автора може й зарплати такої немає.
Ответ дляАнастасия К.
А при чем тут финансы и вы?
Девушку? Вы ж вот только пару недель тому писали на форуме.
Чудеса какие-то. Он в лагере? Где учится так быстро?
Анастасия К.• 14 марта в 15:16
Ответ дляSonnig
Какую девушку?