lenalisitsa• 14 марта в 11:55

Сину 17, Харків, в які вузи подавати документи на вступ, враховуючи війну

Порадьте, будь ласка. Хочемо вступати в універ. З війною ситуація незрозуміла, ми в Харкові, син умнічка, хочу для нього найкращу освіту. Що робити? Подавати в харківські виші? Львів? Київ? Куди? На менеджмент.
З приводу виїхати- на це немає фінансів, та бабуся наша у солідному віці. Я працюю, виїхати можу, але не готова все броситт
So_so• 14 марта в 11:55
А почему менеджмент? Умный мальчик, почему такой выбор?
Веточка сакуры67• 14 марта в 11:57
Я бы подпваоась где можно учиться офлайн, онлайн это не учёба, так, для галочки.
Unona• 14 марта в 11:57
Вы такие глупости написали по последнему пункту ….
Yuljwa• 14 марта в 11:58
Хаи, хпи.
Но зачем менеджмент, если парень умный и перспективный?
Contento• 14 марта в 11:59
Я бы однозначно вывозила сына 17 лет. Пока он ещё может выехать. И то ,что не хочу что- то бросать и мама пожилая были бы для меня просто отмазками ленивой мамы, для которой безопасность ребёнка на 10- м месте.
Unona• 14 марта в 12:00
Ответ дляContento
Он сам может выехать и без мамы, нужны деньги только на проезд
Contento• 14 марта в 12:01
Ответ дляUnona
Ну деньги на проезд мама могла бы насобирать. За 3 года. У меня так родственники не захотели сына 17- летнего в 22 году вывозить. Мама была против. Как он там в другой стране, без мамы будет ). Сейчас и парень хочет выехать и родители созрели, а поздно.
Pole• 14 марта в 12:02
Був би в мене син-умнічка, я б його вивезла з України всіма правдами і неправдами. Якщо неучі виїжджають, то й умнічка справився б.
Unona• 14 марта в 12:02
Ответ дляContento
Видно мама сама не хочет, чтобы ребёнок выезжал …
Pole• 14 марта в 12:02
Ответ дляUnona
Тут ще цікаво, чого саме хоче син...
Seehund• 14 марта в 12:05
Если нет финансов, то как сын будет в другом городе учиться? Только по месту жительства идти.
СhanelKa• 14 марта в 12:08
Він може виїхати сам. Треба тільки гроші на дорогу. Десь 200 євро
Cat88• 14 марта в 12:08
А Ярослава мудрого академия ? Работает ?
Решка7777• 14 марта в 12:09
вывезла бы , там уж сам без меня.
сделала в 22
anuta 27• 14 марта в 12:11
Вывозить , пусть на заочку поступает но находится далеко , онлайн прекрасно можно пока учиться , но жить подальше
frumoasa17• 14 марта в 12:27
Все таки подумайте щодо виїзду. Почитайте у дівчат тут, є Гугл. Після 18 років зачиниться клітка і маленька поправка в закон і студенти можуть не мати відстрочки і вік понизять при бажанні. Не місце хлопцям в Україні, це точно.
frumoasa17• 14 марта в 12:28
Ответ дляPole
Я думаю, що рано чи пізно вони і на дівчат око покладуть. А так згодна з вами.
Розбійник• 14 марта в 12:28
Ответ дляСhanelKa
от для чого цей комент? куди саме тільки на дорогу? якщо навчатися, то навчання коштує дорого, плюс харчування і проживання
Розбійник• 14 марта в 12:29
Ответ дляSeehund
навчання за кордоном і в україні різні речі.там потрібно мінімум 600 євро якщо це польща
Анастасия К.• 14 марта в 12:30
А при чем тут финансы и вы?
Я вывезла парня сироту, с очень маленьким запасом евро, поехал один. Сейчас живет в Германии, своя комната, кормят, уже нашел другой, девушку, ходит на учебу и на спорт.
Не понимаю, это ваш эгоизм или что? Как можно так рисковать жизнью собственного ребенка.
СhanelKa• 14 марта в 12:41
Ответ дляРозбійник
Про навчання ще говорити рано.
В 17 років віддають в 10 клас навчатися ( за кордоном ) а у 18 -на мовні курси. До
Заочно може навчатися в Україні ( при бажанні )
Харчування і проживання забезпечується з табору. 200 євро приблизно на дорогу
Є ті, кто приїздили і за 150-180
200 максимум
kissaniya• 14 марта в 12:49
Ответ дляPole
И дальше? Получать высшее образование не зная языка?
romantica• 14 марта в 12:49
Автор, подумайте про навчання у Польші чи Словаччині.
Якщо поступати в Україні, то Київ.
І менеджмент - це не професія. Придумайте щось краще.
kissaniya• 14 марта в 12:50
В хпи
Irusik-0874• 14 марта в 12:59
Мой в хпи учится
О_Юми• 14 марта в 13:46
Їхати зараз за кордон, потім зможете повернутись. Якусь мову дитина знає? І про менеджмент вище писали, що то за дивний вибір для здібної дитини
Pole• 14 марта в 14:27
Ответ дляkissaniya
Можна рік витратити на вивчення мови, працюючи.
Ollka• 14 марта в 14:51
Ответ дляromantica
Якщо поступати в Україні, то Київ.
В цих країнах немає програм з пособіями.
Навчання то може бути безкоштовно, якщо умнічка, але ще проживання, їжа, одяг. У мене в Польщі для студента це обходиться в 30 тис грн економлячи.
У автора може й зарплати такої немає.

Якщо їхати то хіба що в Німеччину або іншу країну де є соціал.
Sonnig• 14 марта в 15:09
Ответ дляАнастасия К.
А при чем тут финансы и вы?
Девушку? Вы ж вот только пару недель тому писали на форуме.
Чудеса какие-то. Он в лагере? Где учится так быстро?
Анастасия К.• 14 марта в 15:16
Ответ дляSonnig
Какую девушку?