Продавчиня кіз• 16 марта в 01:11

Якщо взяли кішечку з притулку, а вона ходить повз лоток - повернете?

Брали у волонтерів, обіцяли що кішечка привчена. Доросла, догянута, ніжна, муркотлива - але сцуко ходить пісяє де завгодно.

Раз в лоток - двічі в крісло, раз в лоток - тричі на килим ..
Думали стресує, але вже майже два місяці пройшло - і ніфіга не змінюється.
Результат:
вже голосів: 344
177 (51.45%) Повернула б
134 (38.95%) Терпіла, перевчала далі
33 (9.59%) Інше
Александра-9f78• 16 марта в 01:50
Ответ дляПродавчиня кіз
Боже, це жесть. Я не витримаю рік(
Волонтерці поскаржилася, каже - ну, так буває, треба потерпіти. А я розумію що не готова такого терпіти.
Волонтерка не может отвечать за характер животного. Я не отдала , лишь по той причине что взяла ответственность и выбросить или отдать это не по мне . Просто моей кошке понадобилось много времени привыкнуть, пережить стресс. Некоторым хватает меньше. Я меняла и лоток и наполнитель. Возможно не подходить именно это . У меня вот было так , что сам лоток не удобен, маловат . И ходила рядом просто с лотком. Якобы место куда ходить понимает я но не может сесть .
Святатабожа• 16 марта в 01:52
Я теж взяла двух дорослих кішок з притулку. Вони перші 1,5 місяці жили в окремій кімнаті, де були лотки, їжа, лежаки і т.д. В інші кімнати не випускала, та і вони самі боялися виходити з кімнати. Ніколи не було проблем, завжди ходили в лотки
Звоночек• 16 марта в 01:53
З притулку-повернула б. Якби з рук, так як я одну з своїх забрала, то певне б мучилася. Не знаю, що вам порадити, я підтримую дівчину, яка писала, що це в характері кішки.
САМ_ТАКОЙ• 16 марта в 01:53
Ответ дляЗаела_пластинка
+
Я бы вернула. Зачем эти танци с бубном, если полно вменяемых котиков.
Моя мама подобрала блохастого подростка на улице - за десять лет ни разу нигде не нагадила мимо лотка. У меня котенок 1,5 месячный, тоже ни разу мимо не ходил, его кошка-мама научила. Животные, как и люди, бывают тупые, вредные, странные...
Согласна полностью.
Моя мама как то присмотрела кошку возле магазина у дома. Прикармливала и решилась домой забрать. Та начала ей дома чудить и орать и баловаться и на улицу убегать. Мама помучалась и отнесла обратно, чуть не плача. А оказалось что кошка домашняя, на самовыгуле так сказать (город маленький) и она возле магазина постоянно тусит. Что уж у неё за хозяива-неизвестно. Но кошке её жизнь очень даже нравилась и лучше она не желала.
А как то в подъезде подобрали. Такая была хорошая кошка в подъезде, но как в квартиру занесли-превратилась в адского сатану. Хоть и на горшок ходила но всех исцарапла и кидалась. Нафиг оно надо, если тебе страшно спать ложиться? Пусть дальше на улице живёт раз такая дурочка. Полно благодарных социализированных зверей.
Ms. Анонимная• 16 марта в 02:02
Ответ дляАнчо Ус
Не люблю котів.
Поверніть.
Заведіть собаку
они тоже не всегда только на улице свою нужду справляют!
Творог для розжига• 16 марта в 02:06
Ответ дляЗаела_пластинка
+
Вот 100%
Завжди мало• 16 марта в 02:11
Ответ дляПродавчиня кіз
Боже, це жесть. Я не витримаю рік(
Це дуже погано, ви не проговорювали все це до?
Не знали що так буває?
Фокус-Покус• 16 марта в 02:14
Були колись коти і така проблема з однією кішкою. Вона регулярно ходила повз лоток або деінде. Покарання ніяк не допомагали, носити до лотка і показувати теж марно було. Потім одного разу як вона при мені сходила на лоток я її похвалила на радощах і дала свіжої рибки. І вона миттєво зрозуміла що до чого. Стала вимагати після ’правильного’походу рибку. Ми звісно заохочували її і далі. Більше проблеми не виникало. Так само навчили потім і її кошеня, яке лінувалося просто йти до лотка. То вона дуууже довго це пам´ятала і кожен раз криком сповіщала, що впоралася і дайте рибки!! Навіть коли вже перестали вже давно давати. Вони розумні і швидко розуміють свою вигоду. А от покаранням від них нічого не доб´єшся
Ms. Анонимная• 16 марта в 02:15
Ответ дляПродавчиня кіз
Боже, це жесть. Я не витримаю рік(
У нас 2 года британка ходила и в свой лоток и на диван и другую мягкую мебель, мы всё застилали клеенками и так и жили пока нам не посоветовали бентанитовый наполнитель, до этого она ходила в пустой горшок и у нас и у придыдущих хозяев. Теперь за 2 последних года бывает иногда бзык, что сходит на мягкую мебель, но редко. Обычно это происходит после ссоры с другой кошкой. Кстати другая кошка подобрана в 7-10 дней на улице и я сама приучала её к лотку, она у нас не стерильна, но она никогда не гадит мимо. Ей уже как и британке почти 8 лет. Коту будет 10, брали в приюте. Ходил в 2 пустых горшка, но в какой то момент стал писать в горшок, а какать на пол недалеко от горшка. Этот бзык начался уже в 3-4 года. С чем связано непонятно. Когда приобрели наполнитель для британки то кот тоже по всем вопросам ходит туда. Купила им большой горшок и они вдвоем ним пользуются, а другая кошка так и ходит в пустой горшок или в ванную. Никто ее не учил, она сама садится возле слива и писает туда, а вот если решит там сходить по важному вопросу то ходит в другой конец ванной.
Слоник-тоник• 16 марта в 02:20
Автор, тому краще взяти у нормального заводчика породистого кота, який нормально вже соціалізований, привчений до купання, лотка і знає, де можна гострити кігтики.
Влаштовувати танці з бубнами , купляти море непотрібних лотків , наповнювачів і в результаті все рівно мати обсцяну квартиру , для чого так мучитись ?
О, зоошиза в дії вже .
Точу ляси• 16 марта в 02:20
Это все еще может быть стресс, каждому надо разное время. Места, где сходила, перекисью водорода заливайте, чтобы убить запах мочи. Горшок попробуйте в комнате еще один поставить.
СережкинаЯ• 16 марта в 02:26
Ответ дляСлоник-тоник
О, зоошиза в дії вже .
10 років тому ми взяли молодого котика з притулку породи двортерʼєр. За всі ці роки він жодного разу не сходив кудись окрім свого лотка. Навіть перебуваючи в стресі після переїзду чи під час хвороб/лікування, навіть в комірі після операції все одно йшов в лоток.
У сестри два звичайних кота, один з вулиці підібраний, інший також з притулку. 0 проблем з лотком. З кігтеточкою також.
Тому ваша думка, що тільки породисті коти супермега чистопдотні неревалентна.
Розбещена цяточка• 16 марта в 02:31
Автор, от цікаво, скільки Ви ще готові терпіти цей сморід? Воно того вартує?
Як буде літо , жара ,то ще гірше амбре стане.
автор Продавчиня кіз • 16 марта в 02:40
Ответ дляРозбещена цяточка
Не вартує. Написала волонтерці, що хочу повернути.

Завтра буду вислуховувати.
автор Продавчиня кіз • 16 марта в 02:41
Ответ дляСлоник-тоник
О, зоошиза в дії вже .
В мене кішка зараз - британка)
МаксХмара• 16 марта в 03:02
Розумію вас, авторе
Мій котик теж собі знайшов місце на нашому ліжку
Я наразі тільки слідкую за ним, то місце залила солодкими парфумами, він його нюхає - його аж кривить і йде собі
Але я все рівно слідкую
Не знаю навіть що вам порадити, коли тварина не приносить радість це не добре для вас обох
Голубец• 16 марта в 03:29
Не брала бы с приюта изначально. И в целом бы не заводила животных, если не готова к трудностям и заниматься с ними. Для меня странно слышать что можно вернуть животное, как вещь, все животные которые у меня были это уже был член семьи, животное это не мебель, а живое существо, которое тоже привязывается, доверяет. Ребенка больного или не управляемого никто в детдом не сдаёт, а мучаются минимум до 18 лет. Зоошизы у меня нет, сама не люблю приюты где до трусов раздевают и если захочешь вернуть то сто раз проклянут, поэтому там и не брала бы в любом случае, но всё равно считаю возврат животного безответственностью, имхо
Цукрові вишні• 16 марта в 04:35
Вы можете даже на туалет приучить,было бы желание.
Если животное не болеет,то вы просто разленились,ходите за ней следом и приучайте.
автор Продавчиня кіз • 16 марта в 04:57
Ответ дляГолубец
Я не волонтер, щоб покласти життя на перевиховання кішки.
Є волонтери, для яких це робота, вони на цьому заробляють - най займаються.
Я хочу жити своє власне цікаве життя.

І так, краще взяти котеня і власноруч привчити, аніж ось так вірити чиїмсь обіцянкам і потім виявляється ще не мати права повернути.
Надежда наш компас• 16 марта в 04:58
На этом этапе, я бы вернула, тем более, что это в приют, не на улицу, я не настолько фанат животных, чтобы жить в загаженной квартире, пока коте одумается, а если не одумается, тогда как?
Катастрофа• 16 марта в 06:10
Я так з вулиці забрала, мале худюще, пожаліла, бо побачила, як біля нехдва здорових кота ошивалося. Стерилізувала, хотіла прилаштувати. Але, як у автора, раз в лоток, а то на ліжко. Тільки не вслідимо, так і сходить. Нерви вже здавали, але викинути не змогла ще й характер протівнючий. Мама в селі каже - привозь. Зразу були проблеми, зараз ходить на вулицю, від´їлася, такий противний товстий колобок Ксюня. Мама її любить і кішці добре.
Мой_ужин• 16 марта в 06:39
Ответ дляБаба_Воля
Та она еще не знает куда ходить, не понимает. Ей надо показывать и относить в лоток как только она моститься куда-то.
Моя сирітка, тільки прорізались очі, сама повзла на пісок, насипаний збоку в коробці-ліжечку
Мой_ужин• 16 марта в 06:42
Ответ дляЗяблик протестант
Пробуйте разные наполнители и подберете, просто она привереда
Звичайний пісок завжди використовуючи вже багато років і з різними котами. Переконалась, що це - найкраще
Мой_ужин• 16 марта в 06:43
Ответ дляПродавчиня кіз
Боже, це жесть. Я не витримаю рік(
Вона, сцуко, прекрасно знала про проблему. Сплавила просто Вам
Мой_ужин• 16 марта в 06:45
Ответ дляАлександра-9f78
А хто каже, що має відповідати? Просто хай не бреше і не приховує правду
На пів ставки• 16 марта в 06:55
Ответ дляПродавчиня кіз
Ми пробували міняти після кожного попісу і какашки ховали одразу. Але ні. Якщо слідкувати і не давати виходити з кухні та тераси - то ходить в лоток і по багато разів.
А щойно в кімнати пускаєш - йде там пісяє. На ліжку зі мною спить - прокидається пісяє на килимок перед ліжком і знову йде до нас в ліжко((
Ми брали кішку з притулку, коли їй було 4 роки вже. І десь біля року було те само. І теж крісло постраждало. Довелося потім викинути. Після року вона вже нормально ходила повністю на лоток. І адаптувалася І до нас, бо була дикувата. Зараз їй вже 11 .Все гаразд. .Знаю, як важко і як бісить то все. Тут тільки ваша терплячість І час.
Не зацілована• 16 марта в 07:16
Ответ дляБаба_Воля
Мой был малюсеньким котёнком и в первые же дни находил лоток в чужой и огромной для него квартире.
Пацаааааааан• 16 марта в 07:20
Хай мені напишуть купу прокльонів зоолюбителі, але я би віддала кішку назад волонтерам чи відвезла би в село.
Спочатку, звісно, купувала би різні засоби для привчення на лоток, поставила би кілька лотків по квартирі, але якщо за кілька місяців вона ходила би поза лоток і все воняло котячими сцяками, не лишала би її в квартирі.
Яжбоматуся• 16 марта в 07:20
Ответ дляПродавчиня кіз
Я хочу жити своє власне цікаве життя.

Автор, ми взяли кота знайомих. Приучений до лотка і зовсім не шкідливий. Але у нас він засцикав все, що можна. Пройшло вже років 8 і лише цього року перестав робити купи і калюжі. Як мама його терпить не знаю.
Не зацілована• 16 марта в 07:22
Ответ дляАлександра-9f78
Так разве это можно сравнить с тем, что у автора? На кресло! И рядом с лотком. Вы представляете, во что квартира через год превратится?