ЯсноВидящая• 16 марта 2025
Нужен совет. Правильно делаю?
Ситуация следующая.доброе утро. Собрались мы немного отдохнуть в горах. Муж служит, дали отпуск . Живем на юге.собрались ехать на пару дней в Одессу подышать свежим воздухом. Еще с нами ребенок 12 лет. И тут. Небольшой конфликт , и муж меня ударил по руке а потом Низачто с большой злостью дал пошечину, я что то не так сказала сыну и ему ответила, и не доезжая 170 км до Одессы ((((( я встала и ушла. Он догнал и долгие разговоры я во всем виновата, у него от меня болит сердце…. Хочу развод. Девочки.он бросает меня в поле с ребенком, хорошо что он не маленький , и уезжает домой. Это ж супер что я работаю и у меня есть деньги. Я так хотела поехать в Одессу …. А в итоге вернулась домой. Вопрос : я на самом деле хочу порвать отношения. Развод. Это же правильно. Меня ударили по лицу и руке просто так
ВЫВсеВрете• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Какое сочинение? Я не придумала в воскресенье такое. У меня болит голова как правильно объяснить ребенку что произошло
Вы прикалываетесь? Это подросток, и если у него нет умственной отсталости - он все понимает ( все произошло на его глазах ).
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Да. Так и было . Ребенок вышел ко мне и говорит я останусь с тобой.
А чого пізніше з папою?
Кусман Сиру• 16 марта 2025
Ответ дляВ танке
Так, там гарні гори і чисте повітря, тільки зв´язок на заправках
Заради гарних гір і чистого повітря незручності зі зв´язком можна потерпіти 😂😂😂😂
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляПетриківна
В центр чего? Поля? Вы ж в поле остались
І таксі з заправки
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляir.zhuck
А для мене зрозуміло, що людина яка приїхала у відпустку з фронту, якщо завелась і вдарила, то там всередині така агресія до жінки, там така буря, що залишатись жити не потрібно. Особливо, якщо буде ще потім поранення і такого чоловіка потім доглядати, а він матюкати буде її кожного дня....
Ваш під спідницею? Статистику побиття жінок не військовими бачили?
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Очень хорошо. 13 лет прожили . 2 развода .
Ви два рази розлучались?
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
У нього зпр?
Упругая попка• 16 марта 2025
Ответ дляir.zhuck
О! Видно ви не в Києві)))))
Вночі було похолодання. Голосіївський район. Сніг на машинах. Маленький і невеликий. Звісно не сугроби.
Просто сиджу тут на допомозі по чергуванню. Прийшлось в 5:30 вже метро першим їхати з Мінської на Виставковий центр....
Я в Киеве
Не Трое
Никакого снега
Не Трое
Никакого снега
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляir.zhuck
Лише одну, що тут вже писала.
Чоловік продав машину за місяць до 24 .02.22.... я просила не продавати, поки нестабільна ситуація в країні, щоб можна було виїхати мені і дитині з Києва.
Просила хоча б гроші нікуди не вкладати, але 22.02.22 вклав....
Був потім капець.
Всі питання і виїзд з Києва і захист себе і дитини і гроші все було на мені.
Тому з ним розлучилась за рік. Хочу жити своїм життям, а не заспокоювати його і ще і гроші витрачати як він хоче. А я заробляю більше. І ще на мені наша спільна дитина. А ділити обов´язки по дому він не хотів. І дуже сердився, що йому вечерю потрібно приготувати дружині і дитині, бо він на 4 години раніше додому приходив ніж я....
Був потім капець.
Оце чесно. І не почали з ’військовий’. Гарної опори вам і яскравого сексу)
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Я плачу. Я прошла через один развод в 20 лет с долгами для себя и моих родителей и теперь еще один. Я отдам ему всё. Только что б не было разногласий с сыном. Жить негде. А я реально уеду в Одессу сниму там квартиру и найду работу
У всс же є робота
После 18• 16 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Щось у вас не клеяться гори до Одеси
У тролляки ничего не клеится. Живут на юге, а едут в Одесу подышать свежим воздухом
Ms. При теле• 16 марта 2025
От читаю и думаю, какие дуры в теме, как свора шавок набросились, а человек просто выговориться пришел. Очевидно, у них в жизни все ещё хуже.
Отчебучкина• 16 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Он сам всё видел, что объяснять. Или такой же тупой как отец?
Петриківна• 16 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
Очевидно что автор тролль
После 18• 16 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Так само встала і пішла. Звідки встала? Багато нестиковок у вашому тексті
Так бывает, когда сочиняешь
Ms. При теле• 16 марта 2025
Ответ дляПетриківна
Очевидно что автор тролль
Я читала тему, неадекватны больше отвечающие.
Петриківна• 16 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
Как адекватно отвечать, если тема ложь?
Ms. При теле• 16 марта 2025
Ответ дляПетриківна
Как адекватно отвечать, если тема ложь?
Почему она ложь? Такое нарочно и не придумаешь, и смысл? Некоторые вон специально Т9 прогоняют, люди, что с вами?
Ответ дляУпругая попка
Я в Киеве
Не Трое
Никакого снега
Не Трое
Никакого снега
Хм.
Чарівна, пораднице, а ви знаєте, що в різних районах Києва різна температура і ситуація!
В мене на Мінській також не було, а приїхала о 6:30 на Виставковий, а там машини притрушені снігом.
І так завжди, що на виставковому на 2-3 градуси холодніше. А Троя взагалі на іншому березі Дніпра.....
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляir.zhuck
Я розлучилась з чоловіком, бо він не планував захист мене і дитини, а коли почалась повномасштабна, то також не рипнувся на захист хоча б власної дитини. Тому зараз він сам.
Тоді звідки інфо про військових і агресію. працюю в центрі допомоги жінкам, що постраждали від насилля, то агресія не пов´язана з освітою, фахом і роботою. І не завжди жінка прийде по допомогу, коли чоловік при посаді.
Упругая попка• 16 марта 2025
Ответ дляir.zhuck
Хм.
Та причому тут це?
Ви тему автора читали?
В неї взагалі історія незв язна з початку до кінця
Тому і сніг в Києві це вже вишенка на торті в її випадку
Що вона взагалі робить на вднг?🤣 вона ж в Одесі була, полями йшла пішки
Ви тему автора читали?
В танке• 16 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
Ви троля не бачите?
Петриківна• 16 марта 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну конечно. Ехали с юга в горы в Одессу. Т9 не исправляет море на горы, ну никак.
Кстати, от баштанки до Одессы 200 км. «Не доезжая 170 км до Одессы»?