Залізна пані• 16 марта 2025
Скучила за темами як все дорого.
Ви що всі різко розбагатіли, ніхто більше не ниє?! Я любила ті срачі.😟
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляБоневтікла
А кофе?
Тот, котрый я брала месяц назад за 500 грн кг - сегодня 650!
я без знижок принципово нічого не купую, крім хліба і молока
Янгол в камуфляжі• 16 марта 2025
Ответ дляЗалізна пані
Я зла, курячий рулет з атб був 150, що не дешево, тепер 177😡
Він часто по акції. Останній раз десь 125 грн.був.
Янгол в камуфляжі• 16 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
для мене - так, він натуральний, там філе і все, не пересолене, сухе, дуже зручно на канапки.
І я його обожнюю. Гарний склад і дійсно смачний.
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляБелоснежко
ну так ---’кінець епохи бідності’ ж.., у людей є за що жити, не останні витрачають.
кінець епохи бідності - початок епохи зубожіння, якось прочитала дописане на плакаті 6 років тому. як час летить