Залізна пані• 16 марта 2025
Скучила за темами як все дорого.
Ви що всі різко розбагатіли, ніхто більше не ниє?! Я любила ті срачі.😟
КонФФетОшка• 16 марта 2025
Ответ дляБоневтікла
450 грн за кг в супермаркете. Одно ухо 115 грн в пятницу затянуло. Мой тоже любит.
Ну ось він теж так казав що біля 100 +-за одне розраховував,але ніяк не 180 як за м´ясо.)
Значить в магазині дешевше.
Залізна пані
• 16 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
а чого ви не купили 3 шт на тому тижні по 117 грн?
Бо лошара.
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляЗалізна пані
Бо лошара.
то терпіть до нової знижки - вона раз на 1.5 місяці на нього
Боневтікла• 16 марта 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Значить в магазині дешевше.
Как за килограмм мяса, на минуточку)
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляjabka ya
можливо через те, що аванс 15-го дали...
є речі, як-от кава, ікра і той рулет, на які варто тримати окремо, бо стоять довго, знижка суттєва і буває зрідка.
Зашла на 5минут• 16 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Не, для завтра у меня кстати есть заготовки замороженные (яблочно-смородиновое пюре), спасибо что напомнили. Я их запекаю и ем, обострение проблем с жкт (
А что, яблоки печёные норм?
Боневтікла• 16 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
А кофе?
Тот, котрый я брала месяц назад за 500 грн кг - сегодня 650!
ЛюбимаЯНЬ• 16 марта 2025
Да вы правы зашла в Диор и обалдела от цен. Дальше пошла в Граф и сижуревуявшоке
ЛюбимаЯНЬ• 16 марта 2025
Ответ дляjabka ya
я просто гуглила, то там або титул граф, або магазин для рибалок...
Кумася• 16 марта 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Вам подобається, коли людині не вистачає грошей на саме необхідне?
Видимо, а еще походу нравится почувствовать себя крутой на фоне, удовлетворить свое чсв, тут многие так делают.
Залізна пані
• 16 марта 2025
Ответ дляКумася
Ви не читали мій крик душі про курячий рулет, ото ліш би шо ляпнуть?!
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляjabka ya
а рулет смачний ? ніколи не брала
для мене - так, він натуральний, там філе і все, не пересолене, сухе, дуже зручно на канапки.
Покращена• 16 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
А як він виглядає?
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляПокращена
А як він виглядає?
на сайті атб - Добров - рулет
Кумася• 16 марта 2025
Ответ дляЗалізна пані
Автор, не принимайте близко к сердцу, может не вы конкретно, но тут действительно таких много. Приходят и поучают, что не то едите, не то покупаете, а вообще идите работайте, идите на вторую работу, на третью, двадцать пятую, «надо просто больше зарабатывать».
Веселуха Муха• 16 марта 2025
Ответ дляЗалізна пані
Бо лошара.
насправді, співчуваю, теж злюся, якщо не купила вчасно