Трусиковед• 16 марта 2025
Есть люди без фин. подушечки?
Почему-то не верю в тех кто живёт от зп до ЗП и с кредитами
Люди у которых нет отложенной 1000 дол или 40000 грн вы существуете?
Те кто только купил недвигу или машину под 0 конечно голосуют что есть подушка даже если прям ща нет денег)
Результат:
вже голосів:
61 (50.41%)
Есть фин.подушка
60 (49.59%)
Нет даже 40000 грн сбережений
Непогодка• 16 марта 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Это я)
Трачу все в 0, доход высокий, может поэтому)
Не тому)
Болтушка Му• 16 марта 2025
В пенсів завжди є недоторкані гробові (трунові). Замість зубів відкладають.
Пацан к успеху шел• 16 марта 2025
Ответ дляУшла и Пришла
#этофсьодепутаты
Полиция, прокуроры, назк, беб, военные кадровые. Список огромный кто сейчас хорошо живет за счет государства
Незнакомлюся• 16 марта 2025
Ответ дляУшла и Пришла
#этофсьодепутаты
Это все государство, они отвечают за людей наше нас и за людей не держит
Болтушка Му• 16 марта 2025
Ответ дляУшла и Пришла
автор, а вы не понимаете, сколько людей сейчас потеряли все, что наживали? недвижимость, бизнес, работу?
Тут на форумі залізна мантра «і що працюйте більше».
Незнакомлюся• 16 марта 2025
Уже Козлов тцк героями делают ну хорошо идем к победе с такими…..
Залізний кіготь• 16 марта 2025
Ответ дляНепогодка
Не тому)
Потому.
Когда знаешь, что через месяц будет опять столько же, нет страха остаться без денег
Все буде Україна• 16 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Это хорошо что эти десятки тысяч есть у меня у знакомой не было и ей не было чем оплачивать врачей и операции умерла(
Не завжди вони були. І зараз я в шоці де стільки взяти, по на перший період це забагато. Але ну не пенсія, звичайно
Дохід мої 25-35 + чоловік військовий, зараз його 50. З них 30 йде на студента в Польщі. На щелепу ось прямо зараз до зарплати потрібно 5+3+30+20 і далі щомісяця теж витрати.
При цьому у мене остання операція була місяць назад і це було 60 тис. І до кінця ще з моїм здоров´ям не розібрались.
Бойові зараз чоловіку не платять, бо не на фронті. В принципі добре що хоч на місці.
Я не знаю з чого економити.
Лама_мама• 16 марта 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Уточню, за налоги от народа
Трохи злякана• 16 марта 2025
Я бухгалтер на большом предприятии, регулярно приходят исполнительные листы на взыскание долгов по кредитам, по мелочи не считаю, от 30 тыс до 150 долги регулярно приходят, а было и 400 тысяч. Как думаете, есть у них заначка? У меня самой она весьма скромная, разве что 40 тыс грн наскребу. Пенсионеры сильно заначку сделать могут? Вы как не от мира сего.
Дюймовочка• 16 марта 2025
Є невеличка фін.подушка. Але якщо дадуть іпотеку, то все витратиться під 0.
Опля Картопля• 16 марта 2025
Терпіти не можу людей, які використовують зменшено-ласкальну форму іменників у спілкуванні з дорослими
Оксана -1f11• 16 марта 2025
Ну я ніщебродка, зарплатні навіть не вистачає, постійно в кредит лізу, місто маленьке, вибір вакансій невеликий (
Слава Українi• 16 марта 2025
Ответ дляАкукарача
А в мене чомусь страх втратити роботу і заробіток
Тому ось це правило щоб подушка була мінімум на 3 місяці ідеально на рік проживання
У мене на десь 11 років, але я переймаюсь, що мало, а тут 3 місяці
кнопкодав• 16 марта 2025
Зараз є. Але років 20 жила від ЗП до ЗП, бо була самотня мама і завжди думала, що то через високі витрати і малі доходи.
Але коли прибутки зросли, а а я так само не могла відкласти ані копійки, пішла навчатися фін грамотності.
Тепер в мене є і фін подушка, і інвестиції.