Сьогодні мені тест на вагітність показав дві яскраві смужки. У мене вже є дві дитини. Я щаслива. Вийшло з першого разу. Єдине, що бентежить, не знаю, як розповісти сестрі. Вона з чоловіком не може завагітніти протягом 3 років. Хоча обходили всіх лікарів. Дитина — це її найбільша мрія. Ще й чоловік військовий, якраз на днях їде на ротацію. Через 2 тижні у неї день народження. Хочеться розказати їй, поділитися радістю. Вона моя найрідніша людина. Завжди всіма таємницями ділимося. Ми погодки, я старша. Знаю, що вона буде за мене дуже рада. Але засмучує більше її ситуація. Всеодно прийдеться розказати. Але поки відтягую.
Оранжевая зебра• 16 марта в 14:57
Цікаво, а яка у вас мотивація народжувати третю дитину у війну?
Навіть не народжувати, а планувати
А чоловік у вас ким працює? Заброньований?
Навіть не народжувати, а планувати
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Навіть не народжувати, а планувати
Мотивація що хочуть мати 3 дітей не допускаєте? Наприклад для мене 3 дітей було завжди мрією.
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:07
Ответ дляSvitlo_
Чого не допускаю?
Навіщо ви мені питанням на питання відповіли?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Чого не допускаю?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
От мені цікаво, що має бути в голові, щоб у вагітної жінки питати про мотивацію?
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Навіть не народжувати, а планувати
Ми мріяли про третю дитину ще до війни. Якраз війна відтягнула ці плани. Ми не молодіємо. І не розумію, чому вам має бути цікаво, ким працює мій чоловік. Але, щоб заспокоїти вашу допитливість — він працює на важливому оборонному підприємстві. Проте, я думаю, вам будь-яка аргументація не потрібна. Ви не для цього написали свій коментар.
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:16
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Ви така провидиця, чітко розклали по поличках мотивацію мого запитання ( ну це ви так думаєте)
А я чужа людина для вас
А от щодо рідної сестри- бачите як- слів не знаходиться обрати потрібні, і передбачити її реакцію
І чоловік на оборонці - аха
Віримо
А я чужа людина для вас
І чоловік на оборонці - аха
Віримо
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:18
Ответ дляSvitlo_
А вагітність- це що, хвороба? Особливий статус недоторканності?
Чого вагітна жінка прийшла з таким питанням на форум? Є психологи
Є чат джипити
Від нього точно більше зиску буде, ніж від відповідей тут
Є чат джипити
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Є чат джипити
Ви з тих хто на весіллі питає що заставило вийти заміж, а на похоронах, чого ви планети? Є недоречність питання.
MarinaMirova• 16 марта в 15:20
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
А я чужа людина для вас
І чоловік на оборонці - аха
Віримо
А я чужа людина для вас
І чоловік на оборонці - аха
Віримо
От цікаво, це про такі коментарі писали модератори нещодавно: по суті питання нічого не написали, а от якогось негативу автору намагаєтесь навішати((
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:21
Ответ дляMarinaMirova
Негативу?
Сестра, рідна душа, не знала що автор мріє про трьох дітей? Сіріозлі?
А тепер у автора рефлексія
Внєзапно
А тепер у автора рефлексія
Внєзапно
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Чого не допускаю?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
Навіщо ви почали це з наїзду?
Яка у вас мотивація?
Чого ви захищаєтесь одразу?
Що вас тригерить у вашому бажанні?
А що вас тригерить? Бо в нормі ненормально і втручатись в особисте.
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:22
Ответ дляWomAnn
Навіть не знаю, що мене тригерить
Тупість людей?
Оранжевая зебра• 16 марта в 15:23
Ответ дляSvitlo_
Я на весіллі?
Це форум
Це ще закриті анонімні коментарі
Повірте, тут би багато написали чого
Це форум
Це ще закриті анонімні коментарі
Повірте, тут би багато написали чого
ole4kakissa• 16 марта в 16:12
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
Негативу?
А тепер у автора рефлексія
Внєзапно
А тепер у автора рефлексія
Внєзапно
И свежий аккаунт