Можу брикнути• 16 марта в 19:46

Що подарувати донці на 9 років?

Весёлая морковка• 16 марта в 19:47
Те, що вона хоче. Невже це таємна інформація для вас?
Физрукая• 16 марта в 19:47
Подорож в Европу. Беріть себе, дитину і вперед, за пригодами.
Верочка 100%• 16 марта в 19:48
Ёлки, неужели Вы думаете, что мы, незнакомые тетки, знаем вашу дочь лучше Вас?
У меня ребенок сегодня был на ДР, пришел с аквагримом улитки. Вот кто-то бы указал ’Улитка’ если бы я тут задала вопрос ’Что нарисовать на лице девочке 4х лет?’
Весёлая морковка• 16 марта в 19:49
Ответ дляВерочка 100%
Для того чтобы знать, нужно общаться с ребенком не только о школьных уроках. А это не всегда интересно
Виправлялочка• 16 марта в 19:50
Автор,ну вона ж знає,що вона хоче.Ви ж знаєте,які в неї інтереси
Оце так цабе• 16 марта в 19:51
Йдіть з нею в магазин ...нехай вибирає
Не гоню• 16 марта в 19:54
Ответ дляФизрукая
Та то більше для мами Моя дитина такий подарунок не оцінила б.
Физрукая• 16 марта в 19:56
Ответ дляНе гоню
Скільки дітей - стільки і думок!
Мій обожнює пригоди, аби десь їхати, дивитись, розглядати. Ось буде 17, планую подорож, бо все бажане має.
Весёлая морковка• 16 марта в 19:56
Ответ дляНе гоню
Так, сучасні діти вже об´їхали пів світу. І подорожі для них- це буденність,а не свято
ЧукИГеки• 16 марта в 20:01
Ответ дляВерочка 100%
Ваша обізнаність мене вражає
Не гоню• 16 марта в 20:04
Ответ дляФизрукая
Скільки дітей - стільки і думок!
Ну отож, а моя дитина вже наїлася подорожей Я танці з бубном витанцювувала, а дитина сказала жорстко: ’ на весняні канікули - в село!’ І ніяких Європ и Єгиптів, як хотіла мамо
Margaret Rose• 16 марта в 20:10
Як варіант - купіть милу косметичку і наповніть її кремом для рук, гігієнічною помадою, якимось легким кремом для обличчя і парфумованою водою або містом.

Можна книгу (якщо любить читати), гарний нічник, настільну гру
Усміхайлик• 16 марта в 20:11
Яке у неї хоббі чи захоплення?
Я своїй дарувала (не тільки на ДН) - дитяче караоке, набір для в´язання резиночками, нитками.
Також вже просила косметику - купували дитячу Martinelia та інші.
Запитайте варіанти у дитини, вона краще Вам підкаже
-@ириска@-• 17 марта в 07:03
Моя на 10 лет захотела детский мини принтер.Прикольная штука.Наклейки сама печатает.Просто картинки печатает,раскрашивает их.