Забрызжу ядом• 16 марта 2025
Чи варто фарбувати волосся, коли воно вранці було помите?
Ходила сьогодні на стрижку, а зараз хочу пофарбувати, так же можна робити, я тільки коріння плану фарбувати.
Забрызжу ядом
• 16 марта 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Можна. Навіть перед фарбуванням миють майстри деякі
Добре, дякую, піду фарбуватися.
Ms. Любмая жена• 16 марта 2025
Я мою голову каждый день и крашусь всегда на чистые волосы. А в чем вы видите проблему, автор?
Бамбарбия! Кергуду.• 16 марта 2025
Звісно можна. Це колись старими фарбами брудне фарбували, щоб менше знищувалися те волосся. Сучасні фарби не такі
Фляшунька• 16 марта 2025
Окислитель больше печет на чистую кожу. Если у Вас не чувствительная кожа, то можно.