Прокачую сідниці• 16 марта 2025
Менопауза, климакс
Суть питання. Скільки днів виділення/мазня при клімаксі?
Не їм після шостої• 23 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Раптово виникає відчуття жару (наче хвилею), почервоніння шкіри обличчя, пітливість, прискорене серцебиття, навіть запаморочення виникало в цей момент. А потім змінюється ознобом. Протягом доби, часто виникали.
А если ночью спишь, просыпаешься мокрый, но не голова, а грудь, потом как озноб и так туда сюда всю ночь, это оно?
Бронетапці• 23 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
І так можуть проявлятися припливи.
Не їм після шостої• 23 марта 2025
Ответ дляБронетапці
І так можуть проявлятися припливи.
Прикольно...у меня сейчас идёт задержка, мне 47 и такой срецэффект ночью...мне не понравилось))
Бронетапці• 23 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Часті припливи і озноби вимотують. Мені 50+. Пременопауза почалася в 38. Останні місячні були в 46. Тепер постменопауза, але припливи ще іноді виникають.
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Спасибо за ответ, да уж, перспектива не радужная(...а сколько вам лет?
Но из хорошего, вес у вас чудесный)
Була один період вага 64 кг, так як почали виникати набряки в період пременопаузи. Прийшлося приймати діуретик.
Потім була вага 62 кг.
Потім 60 кг.
Тепер 55 кг.
У період постменопаузи вдалося добитися вагу 55 кг при зрості 164 см. Головне, утримати на цьому рівні.
Потім була вага 62 кг.
Потім 60 кг.
Тепер 55 кг.
Не їм після шостої• 24 марта 2025
Ответ дляБронетапці
А подскажите пожалуйста симптомы пременопаузы у вас? У меня по уши фолликулы ещё есть, и месячные шли четко до ноября, и вот с ноября при моем цикле 26, пошло 22, 38, 22, 25, и вот сейчас в марте идёт 33 Дц...вот это я так понимаю пременопауза у меня началась и так может быть долго, да? Имею в виду скачки цикла, пока полностью не исчезнут?
Не їм після шостої• 24 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Потім була вага 62 кг.
Потім 60 кг.
Тепер 55 кг.
Потім була вага 62 кг.
Потім 60 кг.
Тепер 55 кг.
Кстати, вот, я тоже заметила, что появилась отечость, я слежу за весом, занимаюсь спортом, вес стабильный, а тут + на весах, но именно вода...а что за диуретик вы принимали? И долго эти отеки длились? Потом прошло?
И как вес такой добились, питание изменили? Сильно ограничивали ?
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Напевно, причина набряку, високий АТ.
Щодо раціону харчування. У мене непереносимість лактози (немає взагалі в раціоні молочн их продуктів і тих, у складі яких лактоза). Не можу їсти продукти, у складі яких є глютен. Є ще харчова алергія.
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
У мене зміни циклу почалися в 38 років, то зміншувався цикл до 18 днів, то збільшувався до 2 місяців. Це на початку так було. Але припливи з´явилися ще раніше. Потім тривалість циклу подовжувалася до 3 - 4 - 5 - 6 місяців. А потім зовсім припинилися місячні.
Спочатку пременопауза, це найбільш тривалий період. У мене були такі симптоми - припливи, зміни циклу, неконтрольований АТ, приступами тахікарція або аритмія, запаморочення почастішали, ще більше почало хитати при ході.
Потім перименопауза - це період, при якому жінка наближається до менопаузи.
Період пременопауза + перименопауза можуть тривати до 10 років.
Менопауза - відсутність місячних 12 місяців.
Рання постменопауза - перші 5 років після менопаузи. У деяких жінок можуть іноді виникати припливи.
Постменопауза.
Аналізи ФСГ та естрадіол здавали?
Постменопауза.
Аналізи ФСГ та естрадіол здавали?
Не їм після шостої• 24 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Напевно, причина набряку, високий АТ.
У меня пока давление в норме , то непонятно причина периодических отеков...пила траву хвоща полевого чтоб снимать отёчность...
Не їм після шостої• 24 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Постменопауза.
Аналізи ФСГ та естрадіол здавали?
Постменопауза.
Аналізи ФСГ та естрадіол здавали?
Все что понимаю, что вступила в сложный период...как конечно спокойно реагировать и не бегать на УЗИ, при таких скачках цикла...
Фсг и эстрадиол не сдавала , врач не говорила...а на какой день цикла надо сдать и что это даст?
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Але у мене, ще до клімакса, виникали набряки (за тиждень-півтора до місячних). І тепер, в постменопаузі, іноді виникають. Думаю, що гіпертнія є причиною. Але колись шукали причину гіпертонії, то направляли на радіоізотопну ренографію нирок, то показало що є трішечки затримка виведення рідини нирками.
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Дізналася про ці аналізи, коли вже була пременопауза. Але не здавала.
Прочитайте публікацію - Гормони, що визначають клімакс
Не їм після шостої• 24 марта 2025
Ответ дляБронетапці
Спасибо!
Из этого сдала только пролактин, так как груди наливалась независимо от цикла ( обычно только перед месячными), а тут и после..но пролактин в норме..
Скажите, а менопэйс вы не принимали кстати?
Бронетапці• 24 марта 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Спасибо!
Приймала Менопейс Оріджинал - це вітамінний комплекс
Також приймала Доппельгерц актив Менолайф - теж вітамінний комплекс
Потім приймала Меномедін.
Мазня тоже бывает разная. При климаксе начинает дисбаланс гармонов, поэтому часто мазня бывает причиной более серьезных проблем. Когда у меня такое было, я быстренько побежала к гинекологу. Кстати, неплохой врач в Мати та дитина принимает. Мне там посоветовали поставить Мирену. Реально помогло.
Мой завтрак• 02 апреля 2025
Ответ дляШанельКуКу
Не було мазні, просто зникла менструація і все
За один раз? Без пропусків циклів?