ВыФсеВрете• 17 марта в 01:45
Тупі питання, але розшифруйте
У моєму житті було (НЕ) багато чоловіків, і чула я різне.
Але тут, треба бригаду, бо щось тупенька в цій сфері
Фрази: «я завжди тримаю тебе в полі зору» (це на період, коли ми не бачимось/сварка і т.п), як це - тримаю в полі зору???
«зашторюй вікна, я завжди дивлюсь в твоє вікно, коли маю нагоду» (це натяк, що хтось чужий побачить щось, але з підтекстом - що «я дивлюсь», «ти у мене тут , у моєму серці, де б я не був, щоб не відбувалось - я завжди повертаюсь до тебе, навіть посеред ночі, не можу цього пояснити, хоча розумію, що ми разом ніколи не будемо».
Одразу уточнюю: ніхто з нас не перебуває в шлюбі/стосунках
Нашо ці слова? що він хоче ними сказати?
Добрая свекровь• 17 марта в 01:54
Ну так сами и спросите его, что он имеет ввиду и почему вам не быть вмести?
ВыФсеВрете
• 17 марта в 01:55
Ответ дляПолуничка
Что вы запасной вариант на присунуть
Так в тому і справа, що ми з ним друзі (зараз), я знаю за його дівок, гулянки і т. д. На всі свята разом, знаємо сім‘ї один одного, ділимось усіма проблемами. Це що, він так хоче мене «тримати в кармані», нащо?
Сонечко• 17 марта в 01:58
Ответ дляВыФсеВрете
Льет в уши, предлагает место в гареме
Як міряти?• 17 марта в 01:58
Ответ дляВыФсеВрете
Є таке суто українське, Шоб було, і все пояснення.
ВыФсеВрете
• 17 марта в 01:59
Ответ дляДобрая свекровь
Та я питала, каже «ти все почула, думай сама»
Це якийсь прояв нарцисизму?
ВыФсеВрете
• 17 марта в 02:01
Ответ дляСонечко
Льет в уши, предлагает место в гареме
ВыФсеВрете
• 17 марта в 02:03
Ответ дляrefflex
Ідіотизму скоріш
Я хотіла написати «довбоє… зму»
Та вирішила по- культурному. Хоча в реалі - я йому це говорю
ВыФсеВрете
• 17 марта в 02:07
Ответ дляЯк міряти?
Та то у всіх так, мабуть, але від цього я не очікувала в свою сторону, ну ніби все вирішили, все як є….
Я би викреслила його зі свого життя з його «приколами», але щось не дає. Ні, не ці всі фрази
Це для мене й так було дивно чути
Сонечко• 17 марта в 02:10
Ответ дляВыФсеВрете
Це для мене й так було дивно чути
Меньше думайте о нем и анализируете его слова. Иначе место в гареме вам обеспечено.
ВыФсеВрете
• 17 марта в 02:13
Ответ дляСонечко
дякую)
Анчо Ус• 17 марта в 02:14
Ответ дляВыФсеВрете
Ну тому що для сталих стосунків ви йому не підходите, але і ахнуть йому вас охота колись. Коли не буде інших варіантів.
Асталависта бэйби• 17 марта в 02:17
Тільки мені такі фразочки сталкінгом відгонять? Притрушене воно.
Неначасі• 17 марта в 03:04
Я б подумала, що хоче тримати на повідку як запасний варіант. З життєвого: коли воно ото ’сильно сложно’ то нічого толково там нема. Чоловік, який хоче бути поруч, буде.
Файна цьоця• 17 марта в 07:33
Ответ дляВыФсеВрете
Нерешительный тролль? Нормальные люди обычно переспрашивают, ты о чем. А не хочешь объяснять не говори вообще, я не буду ковыряться в чужих тараканах,своих хватает.
Из Кукуева я• 17 марта в 08:08
что он больной на голову. бросайте его. и найдите что то здоровое.
с таким человеком, которого вы описали, я бы свела общение на 0
У мене також не багато досвіду у спілкуванні з чоловіками, але я думаю, що ви якимось чином показуєте, що ви закцікавлені у конкретному чоловіку і він це зчитує і грає з вами.
Таким чином він пудрить вам мозок, бо ви вже думаєте що він мав на увазі. Отже коли у нього засвербить, то вам легше буде присунути бо ви вже на крючку.
Якби пені таке казали, я б це швидко припинила. Бо мене така фігня бісить.
Якісь селюцькі залицяння. Я відразу уявляю чоловіка років 45-50 з пивним пузком, у трєніках і без особливих досягнень в житті. Але він вважає себе богом сексу і покорителем жіноЧок.