Lena_Petrova• Изменено 17 марта 2025

Посоветуйте хороший тональный легкий на лето, с глянцевым финишем

У меня есть плотный с матовым финишем Estee lauder
иванюся• 17 марта 2025
Этот. С лёгким сиянием. Совершенно не заметен на лице.
coloritka• 17 марта 2025
Ответ дляиванюся
+100. Я таким давно користуюсь.
Mellisa• 17 марта 2025
Конечно , Шанель
Mimozka_• 17 марта 2025
Я для себе відкрила кушон Missha Cushion Moist Up SPF50+/PA+++. Легкий, з глянцевим фінішем, від тонального відмовилась взагалі
ЗдохниПуйло• 17 марта 2025
Ответ дляMimozka_
Я купила його також, скажіть чи на довго його вистачає? Сьогодні вперше нанесла, мені не айс.
Yamarisha• 17 марта 2025
Вв від ерборіан, не знаю чому я раніше його не спробувала. Дуже крутий, сподобався більше за шанель, той що з кульками. Шанель більше глянцевий, але мені не подобається, що він зовсім не фіксується і відпечатується на всьому, чим доторкнешся до лиця.
Mimozka_• 17 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви саме Moist Up купили? Чи може Magic Cushion Cover Lasting? Між ними велика різниця. Мені вистачає на 2-3 місяці щоденного використання. А чому Вам не сподобався?
Oksana USA• 17 марта 2025
Эх, был отличный тональный у Shiseido, но снят с производства.
Тонкое покрытие с деликатным влажным, сатиновым финишем. Очень красивый.
Повторяла его раз 5.
Ищу замену. Возможно, девочки здесь посоветуют что-то.

Попыталась уловить на фото мелкий шиммер.
Mimozka_• 17 марта 2025
Ответ дляOksana USA
Повторяла его раз 5.

О, так! Це була і моя любов...
hrystia• 17 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
А який ви взяли? Я ось такий. Непомітний та легкий на обличчі.
ЗдохниПуйло• 17 марта 2025
Ответ дляhrystia
Червоний
Oksana USA• 17 марта 2025
Ответ дляMimozka_
О, так! Це була і моя любов...
💔
Підкажіть, будь ласка, Ви не знайшли йому заміну?
У мене суха шкіра, він лягав ідеально. В Brocard пробувала декілька варіантів, але все не те. То занадто густа консистенція, то різкий аромат.
Mimozka_• 17 марта 2025
Ответ дляOksana USA
💔
Я вище писала, що перейшла на кушон Missha Cushion Moist Up SPF50+/PA+++. Він, звісно, легший за Шисейдо, але мені підійшов. Можете спробувати, він не дорогий, може і вам підійде. Але Шисейдо він не замінить, я багато чого перепробувала((
Oksana USA• 17 марта 2025
Ответ дляMimozka_
Дякую.
Mimozka_• 17 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Червоний
Червоний і мені не зайшов, він не глянцевий і матує та сушить шкіру, зовсім не легкий, підкреслює зморшки. Я не змогла ним користуватись, віддала
ЗдохниПуйло• 17 марта 2025
Ответ дляMimozka_
Пори, зморшки- все підкреслив
Mimozka_• 17 марта 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Пори, зморшки- все підкреслив
Саме так(( Мені 50 років, взагалі не підійшов, користуюсь саме білим (тільки не з рожевою кришечкою, він теж підсушує), це зовсім інша справа - нічого не підкреслює, шкіра зволожена і глянцева
ЗдохниПуйло• 17 марта 2025
Ответ дляMimozka_
Дякую за пораду!