lilul990• 17 марта в 11:51

На телемарафон витратили 2 млрд гривень

Українські платники податків заплатили 2 мільярди гривень за телемарафони

За час повномасштабного вторгнення України витрати на телемарафони “Єдині новини #UAразом” та “Freeдом” сягнули 2,01 млрд грн. Про це, згідно з інформацією Наші Гроші, свідчать дані з систем “Прозорро” та “007”.

З 9 по 15 березня в “Прозорро” було оприлюднено 67 тисяч повідомлень про закупівлі на суму 15,76 млрд грн. Найбільші підряди минулого тижня отримало Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” (МПІУ), яке уклало чотири угоди з телеканалами на створення контенту для телемарафону “Єдині новини #UAразом” у 2025 році на суму 738 млн грн.

Хто отримав найбільше коштів?
Загальна сума договорів на виробництво контенту розподілилася між чотирма телеканалами:

“Ми-Україна” – 184,5 млн грн (195 628 грн/год);
“Студія 1+1” – 184,5 млн грн (156 750 грн/год);
“СЛМ Новини” (ICTV та СТБ) – 184,5 млн грн (137 900 грн/год);
“Інтер” – 184,5 млн грн (115 300 грн/год).

Тушіть свєт, рєбята
автор lilul990 • 17 марта в 12:34
Та хай би вже зеля їхав туди куди його маск послав

Надоїла його потужність. Уже і контрнаступи, і прориви були. Хвате
frumoasa17• 17 марта в 12:34
Ответ дляlilul990
Та це пізд-ц. Зате телемарафонщикам зарплати
Це пі... коли нема джерел на це, а таких таки більшість. Наші сім´ї мають, але все одно виходить, що державі винні здоров´я, життя, а держава потім нічого не винна. Цікава схема випливає, але для цих чомусь є. Мовчу вже про те, що сестра виплати не отримала на загиблого чоловіка. Мої емоції не передати тут
автор lilul990 • 17 марта в 12:35
Ответ дляfrumoasa17
Притула зате пищить що люди гроші мало донатять
Цирк уродів
Metelitsa• 17 марта в 12:36
Ответ дляanna_2014
его вообще кто-то смотрит? И что оно дает?
Пропаганду побєдобесія з усіх можливих медійних рупорів.
Все по кацапській фсд-шній кальці.
Маючи втрати територій і людей медіа агресивно переконують пенсіонерів та інших споживачів свого лайна, що ось-ось, вже завтра перемога виключно завдяки гідранту
автор lilul990 • 17 марта в 12:37
Ответ дляMetelitsa
Все по кацапській фсд-шній кальці.
Про перемогу громко сказано, але додавити російське угрупування в Україні вполнє можливо.

Воює лише десь близько 15 відсотків працевлаштоваеих у зсу.
автор lilul990 • 17 марта в 12:39
Ответ дляfrumoasa17
Чого в плати не отримала? Яка причина?
Antiprom• 17 марта в 12:40
Ответ дляfrumoasa17
А чому не отримала?? Співчуваю вашій сестрі..
Я коли тредс читаю, де матері постять фото 22 річних хлопців і пишуть ’навіки 22’ думаю, це ж якою тварюкою требам бути щоб 40-річних силовиків тримати в тилу, а 22-х річних відправляти на фронт
автор lilul990 • 17 марта в 12:41
Ответ дляAntiprom
Та це вимирання нації. Будуть одні пенсіонери

Хто тим 40річним пенсію платити буде?
Finetouch• 17 марта в 12:50
Ответ дляanna_2014
Думаете, пенсионеры не смотрят? Я думаю смотрят
frumoasa17• 17 марта в 12:52
Ответ дляAntiprom
Оформили так документи. Був на бойовому завдані, а по документам ні, потім зробили чи так було з початку, що і не був у списку частини. Сестра судитися відмовилася. Забрала дітей і виїхала до мене.
Natal_ka91• 17 марта в 12:53
Ответ дляfrumoasa17
Це пздц, вибачте за мій французький. Сил і витримки вашій сестрі((
Natal_ka91• 17 марта в 12:54
Ответ дляAntiprom
А потім ще дивуються, чому ніхто не хоче воювати. Якщо відношення держави як до ск**ини, то і відповідь така(
frumoasa17• 17 марта в 12:58
Ответ дляNatal_ka91
Дякую. Найбільш жаль це його дівчат 9 та 4 років.
Людмила 007.• 17 марта в 13:01
Ответ дляlilul990
Прикол

❗️Тепер підрозділи ЗСУ можуть направляти до інших держав під час воєнного стану: Зеленський підписав Закон.

Так у нас вистачає людей в зсу чи ні?

Де тоді демобілізації? Для чого це все?
Операція ’Буратіно’ йде до логічного завершення.
Людмила 007.• 17 марта в 13:03
Ответ дляAntiprom
Так авторша ж голосувала за Потужного, що не так тепер?
Все так. Наш нарід і надалі буде вибирати або Юлю, або Притулу.
Атиква• 17 марта в 13:40
Ответ дляAntiprom
Нєєє, це так не працює на жаль, коли в країні керує Потужник і 5- 6 ефективних менеджерів, у якого зараз підтримка 75% здається, і вибори не начасі.. ми будемо змушенні цієї Потужності ’наїстися’ що потім від неї тошнило всих..поки ще не всіх тошнить
Згодна! Ще потужнічать неперепотужнічать!
Ирина_Б_• 17 марта в 13:51
можем себе позволить и это важно
Не чіпай - вб ю• 18 марта в 06:18
Цікаво, скільки це в РЕБах?