ГейТуда• 17 марта в 14:12

Інтимне питання.

Якщо накриває за колишнім . І тобі дуже хочеться інтиму. Просто піти переспати з кимось з сайту знайомств ?
Я така людина що секс треба дуже і дуже часто
У мене не було сексу вже 2 тижні і я уже всьо, не можу.
Думаєте варто таке робити чи ні?
Метелик• 17 марта в 19:04
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні!!!! Ви просто іншого темпераменту і вам автрра не зрозуміти. Я від вібратора оргазма не маю або він дуже дуже важкий і кайф не той. Зато від члена моментально, і не один і завжди. І так було з усіма з ким був секс (не дуже багато, менше 10), але достатньо шоб то зрозуміти. Причому то були і сталі стрсунки і одноразове побачення - оргазм від члена завжди є. І питання явно не емоційній близькості, оскільки ну яка близькість якщо одноразове побачення. І я не планую ніякого продовження стосунків. Але якщотна це накласти кохання то взагалі феєрверк.
Звідки ви знаєте мій темперамент ? Ви навіть у собі не можете розібратися , якщо від першого стрічного маєте оргазм , а від вібратора ні . Дуже важкий то як ? Ви навіть не можете вібратор за розміром обрати ?😀
Lishantes_• 17 марта в 19:16
Ответ дляГейТуда
Сама з собою? Вже пробувала всеодно не те
Треба мужчину))
вам реальну пораду дати?)
якщо колишній живе з вами в одному місті, і якщо ви розійшлися з більш менш прийнятних причин, то походіть до нього поки чисто на секс...
доки вас не відпустить...
а паралельно будуйте своє життя і шукайте собі іншого хлопця.
бо якщо тягне прям от до колишнього, і прям хочеться тілько його в плані сексу....то пофіг, вам хоть дай орду гарних чоловіків, але після смак буде все одно не той)))
автор ГейТуда • 17 марта в 20:04
Ответ дляLishantes_
вам реальну пораду дати?)
доки вас не відпустить...
Я б з радістю, та він мене повністю ігнорує і сексу зі мною не хоче
Lishantes_• 17 марта в 20:06
Ответ дляГейТуда
тю...ну може інші колишні , з якими класно було))))
автор ГейТуда • 17 марта в 20:11
Ответ дляLishantes_
У мене були тільки 2. Інший взагалі в іншій країні живе.
Крошечка-хаврошечка• 17 марта в 21:05
Ответ дляМетелик
Я казала що ваш темперамент інший, оскільки ви не розумієте мене та автрпа. Був би той самий - розуміли б.
Всі жінкі різні. І як раз чудово розумію і знаю себе. Саме тому в мене і не буває сексу без оргазму. Ну а те що хтось (наприклад ви) отримує оргазм від вібратора зовсім не означає що це однаково у всіх жінок. Так само як і ті хто не отримує оргазма від члена зовсім не означає що вони в собі не розібралися.
’важкий ’ оргазм означає що треба досить довго о робити і в незручній позі- ділдо само по собі вперед назад як член не рухається. Це відволікає, втомлює. Оргазм зовсім не такий яскравий. Натомість від члена все легко швидко і тому значно приємніше.
Пригощаю кашею• 17 марта в 21:16
Ответ дляГейТуда
Автор, давайте знайомитись! Зустрінемось, повечеряємо разом
автор ГейТуда • 17 марта в 21:16
Ответ дляПригощаю кашею
Залишайте свій телеграм)
Пригощаю кашею• 17 марта в 21:22
Ответ дляГейТуда
Залишайте свій телеграм)
@oo_smile_ss пишіть
Сундучок с каникулами• 17 марта в 22:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну звісно... Лише ті ґ, хто роблять як ви - ті люблять чебе. А решта всі не вміють... всі люди різні і те що одному -фу, іншому - вау. Але то не дає прав ні першим, ні другим хейтити один одного.
Ну ви ж знову не зрозуміли)
Причому тут це все, що ви написали…
Ну то ок, нехай)
Пригощаю кашею• 18 марта в 12:15
Ответ дляГейТуда
Залишайте свій телеграм)
Залишив, а ви не пишете 😉