ГейТуда• 17 марта 2025
Інтимне питання.
Якщо накриває за колишнім . І тобі дуже хочеться інтиму. Просто піти переспати з кимось з сайту знайомств ?
Я така людина що секс треба дуже і дуже часто
У мене не було сексу вже 2 тижні і я уже всьо, не можу.
Думаєте варто таке робити чи ні?
Метелик• 17 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні!!!! Ви просто іншого темпераменту і вам автрра не зрозуміти. Я від вібратора оргазма не маю або він дуже дуже важкий і кайф не той. Зато від члена моментально, і не один і завжди. І так було з усіма з ким був секс (не дуже багато, менше 10), але достатньо шоб то зрозуміти. Причому то були і сталі стрсунки і одноразове побачення - оргазм від члена завжди є. І питання явно не емоційній близькості, оскільки ну яка близькість якщо одноразове побачення. І я не планую ніякого продовження стосунків. Але якщотна це накласти кохання то взагалі феєрверк.
Звідки ви знаєте мій темперамент ? Ви навіть у собі не можете розібратися , якщо від першого стрічного маєте оргазм , а від вібратора ні . Дуже важкий то як ? Ви навіть не можете вібратор за розміром обрати ?😀
Lishantes_• 17 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Сама з собою? Вже пробувала всеодно не те
Треба мужчину))
вам реальну пораду дати?)
якщо колишній живе з вами в одному місті, і якщо ви розійшлися з більш менш прийнятних причин, то походіть до нього поки чисто на секс...
доки вас не відпустить...
а паралельно будуйте своє життя і шукайте собі іншого хлопця.
бо якщо тягне прям от до колишнього, і прям хочеться тілько його в плані сексу....то пофіг, вам хоть дай орду гарних чоловіків, але після смак буде все одно не той)))
доки вас не відпустить...
ГейТуда
• 17 марта 2025
Ответ дляLishantes_
вам реальну пораду дати?)
доки вас не відпустить...
Я б з радістю, та він мене повністю ігнорує і сексу зі мною не хоче
Lishantes_• 17 марта 2025
Ответ дляГейТуда
тю...ну може інші колишні , з якими класно було))))
ГейТуда
• 17 марта 2025
Ответ дляLishantes_
У мене були тільки 2. Інший взагалі в іншій країні живе.
Крошечка-хаврошечка• 17 марта 2025
Ответ дляМетелик
Я казала що ваш темперамент інший, оскільки ви не розумієте мене та автрпа. Був би той самий - розуміли б.
Всі жінкі різні. І як раз чудово розумію і знаю себе. Саме тому в мене і не буває сексу без оргазму. Ну а те що хтось (наприклад ви) отримує оргазм від вібратора зовсім не означає що це однаково у всіх жінок. Так само як і ті хто не отримує оргазма від члена зовсім не означає що вони в собі не розібралися.
’важкий ’ оргазм означає що треба досить довго о робити і в незручній позі- ділдо само по собі вперед назад як член не рухається. Це відволікає, втомлює. Оргазм зовсім не такий яскравий. Натомість від члена все легко швидко і тому значно приємніше.
Пригощаю кашею• 17 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Автор, давайте знайомитись! Зустрінемось, повечеряємо разом
ГейТуда
• 17 марта 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Залишайте свій телеграм)
Сундучок с каникулами• 17 марта 2025
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну звісно... Лише ті ґ, хто роблять як ви - ті люблять чебе. А решта всі не вміють... всі люди різні і те що одному -фу, іншому - вау. Але то не дає прав ні першим, ні другим хейтити один одного.
Ну ви ж знову не зрозуміли)
Причому тут це все, що ви написали…
Ну то ок, нехай)
Причому тут це все, що ви написали…
Ну то ок, нехай)
Пригощаю кашею• 18 марта 2025
Ответ дляГейТуда
Залишайте свій телеграм)
Залишив, а ви не пишете 😉