Тану на сонці• 17 марта в 15:53

Як різноманітнити секс?

В стосунках більше 10 років, інтимне життя згасає.
Як різноманітнити?
вАлнуюся сильнА• 17 марта в 15:54
Секс шоп, рольові ігри, нові місця для сексу.
Ось скоро літо, то ходіть на природу)

А ми будемо чекати в новинах про вашу пристрасть)))
Едимнаморе• 17 марта в 15:54
пригласите третьего или третью
МамОмужа• 17 марта в 15:55
А как состоят дела в плане быта? Есть ли у вас дети?
Проблемы в сексе, далеко не являются единственной.
У женщины секс начинается с ’головы’, у мужчин проще конечно.
Стоит разобрать вашу жизнь поглубже, нежели просто ’разнообразить секс’)
Мяо мой мяо• 17 марта в 15:56
Игрушки, эротические наряды
Чаклунка-ведунка• 17 марта в 15:58
Знайти трьох-чотирьох коханців.
МамОмужа• 17 марта в 15:58
Вам секс часто нужен ? Или вашему партнёру?
Я знаю пары которые довольны сексом раз в месяц, без всяких игрушек и прочего, но страсть у них присутствует как в первый раз...
Свидания, мелкие подарки и прочее тоже могут разнообразить жизнь. Вы испытываете новые эмоции, а не просто заежженую тему - сидите дома и пошли заниматься сексом...
Попадалочка• 17 марта в 15:58
Заведіть собі коханця і йому не кажіть
Пукимончиг• 17 марта в 15:58
Я цього не розумію. Навіщо покращувати те, що і так добре працює. А якщо не працює і за 10 років не запрацювало, то вже і не допоможеш.
Алекс.К• 18 марта в 12:13
Заохочувати жінку до відносин повинен у першу чергу чоловік. Тому треба вам поговорити з ним про це. Бо коханець ваш вибір.