ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 марта 2025

написала заяву на звільнення

Вислухала від роботодавця - що бухгалтер я слабенький, що по ринку у мене висока зп, що навіщо я прошу більше і підготувала перелік обов´язків - нашо це розписувати було, і шо навантаження маленьке, шо гарно там де нас нема, і шо затримайся до видачі зп, бо треба ж видати зп))) (а це 3 тижні відпрацьовувати, не два). У мене питання - вони всі стререотипи роботодавців зібрали, чи є такі, що обігнали моїх? Діліться своїм досвідом звільнення!
ПушАпница• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
зп це самий гемор, нормальна зп, враховуючі всю уцю маєту - лікарняні, декрети і т.д.
наверное кому как, я вообще ненавижу бухгалтерию, хоть всю жизнь и работаю бухгалтером. Но из всего мне нравится только ЗП и банки. Ни за что бы не пошла на участок налоговые накладные и основные средства.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
а какой участок?
облік собівартості на виробництві + управлінка
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
ви унікум))) хоча згодна - бухгалтерія це жесть
Звезда в шоке• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
доречі шукати вони будуть на меншу зп, директор ринок вивчив
искать могут и на меньше, а по классике жанра закроют вакансию двумя спецами по 30 тыс.
Ща как дам• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я зрозуміла що бухгалтери не багато заробляють, йду економістом
а що робить економіст? бухгалтер ясно хтось акциз, хтось пдв, хтось зп а економіст?
Просто Фіфа• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я бы тоже пошла экономистом уже , ну ее эту бухгалтерию , у меня зп 25 , но объем не большой и график удобно .
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ дляЩа как дам
ой, управлінський облік такий різноманітний, сто-пятсот звітів, щоб приймати управлінські рішення, регламентований облік не охватує те, що потрібно - собівартість така, сяка, маржа, ефективність акцій, бюджетування, фін. рез і т.д.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
ви знаєте, мені тут теж зручно, але потрібні гроші
Просто Фіфа• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
понимаю.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
думаю просто поступляться обліком - шось спростять, від чогось відмовляться, багато питань візьме главбух
культУра• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
я веду первинку, надходження, кадри, військовий облік, паливо, управлінські звіти деякі і видаю зп з каси (відповідно нарахування теж)
дофига я как раз ищу бух по первчике. зарплата до 25 в среднем. предлагали 30 но там плюс управленческий учет. а до 25 это первчика бензин, максимум касса но без отчетностей. так что уходите смело
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ длякультУра
неприємно що вкладалася і досконалювала процеси, от кажеш собі кажеш - не включайся емоційно. знову ті ж граблі
БлинчикБезСметанки• 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
И на такую ЗП они либо никого не найдут, либо какую то неопытную, или конечно же, как в основном везде, дадут бОльшую зарплату
А так завжди. Вже не раз було - відмова від підвищення зарплатні, звільнення і наступна людина приходить на зарплату в 1.5 більшу
культУра• 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
это смотря какой город.Одесса Киев на такую зп не пойдут столько обязанностей. а вот если маленький то там сложнее
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 17 марта 2025
Ответ длякультУра
велике місто, не київ
культУра• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ой это только если у вас есть опыт. я работала это редкостное мозгоебство особенно если строительство или производство и надо считать прибыльность и расходы по всем затратам и где отчеты сложные.и будет миллион вопросов если много начальников.
культУра• 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
и я ненавижу. десять лет бухгалтером и мечтаю сменить деятельность но не знаю на что.везде требуется опыт. курсы мне ничего не дадут. знакомых ноль в городе. и начать какое то дело не с кем.
ША! я прийшла!• 17 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Конечно найдут и опытную. В Киеве за такое предлагают 20-25 тыс грн, а автор пишет, что у нее такая з/п не в Киеве
ША! я прийшла!• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Если они сделают гибридный график, то вообще очередь на такую вакансию будет
Пирожкиня• 17 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Опыт работы экономистом должен быть или кто-то из коллег должен будет Вас учить, а это никому не надо. Попробуйте, но не факт, что потянете. А если ещё и бюджет надо будет готовить и факт сводить- то сбежите сразу
культУра• 17 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
да.это все сложнее чем ваши обязанности бухгалтера. подумайте хорошо
Столічна штучка• 17 марта 2025
Автор, ви - молодець, і робите все правильно. Слухайте лиш себе. Навіть якщо працювати економістом вам не сподобається, роботу можна змінювати безкінечну кількість разів. Я колись працювала бухгалтером, зрозуміла, що не моє, перейшла на офіс-менеджера. Нещодавно отримала психологічну освіту і рухаюсь у цьому напрямку. Хто хоче змінити професію - пробуйте сміливо, в будь-якому віці.
БеллаДонна• 17 марта 2025
Авторе, вітаю вас, хочете спробувати економістом, пробуйте. В бухгалтерію завжди повернутися зможете
Сільський ансамбль• 17 марта 2025
Автор все вірно, якщо немає додаткових бенефітів типу страховки, віддаленої роботи, то менше обовʼязків і вищу з/п можна найти. Я перейшла на військовий облік, але нас в відділі 4 людей бо 4,5 тис працівників -з/п 32 тис чистими і то роботаааа стресоваааа, тримає що можна працювати віддалено (діти садочок і молодша школа) і є страхування
И_В_офигительных_штанах• 17 марта 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Абажаю такие вакансии - бухгалтер по первичке, а оказывается это и зарплата, и НН, и кадры и воен.учёт. Прелесть просто.
Саджу все зарання• 17 марта 2025
Ответ дляПирожкиня
Це Ви все вірно кажете. Я працювала на великому підприємстві, так от бухгалтер по зарплаті з розрахунку 500 люд. на одного бухгалтера. Так у автора разнопланова робота, так 35 робітників, це взагалі ні про що. Я ж працювала економістом, як раз по собівартості продукції, зарплата у 1,5 рази вища ніж у бухгалтерів з собівартості. Так от коли у нас звільнилася людина, з бухгалтерії ні хто не захотів іти, тому що зводити факт легше, ніж розраховувати ціни, бюджет і робити планування усіх звітів,зміннодобових, місячних, квартальних, годових. Та й ще багато чого. На кожнім підприємстві свої нюанси і не має такого, що ось оце зробив і все. Завжди якась робота знайдеться.
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
я великий досвід економістом саме по собівартості, добре знаю цю роботу
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта 2025
Ответ дляСільський ансамбль
нема ніяких інших компенсацій - ні звьязку, ні палива, страховки і т.д. віддалено - це прям засуджується
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта 2025
Ответ дляБеллаДонна
я не пояснила, у мене великий досвід економістом, бухгалтерія останні 2 роки
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта 2025
Ответ дляСтолічна штучка
ви молодець!