ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 марта в 16:28

написала заяву на звільнення

Вислухала від роботодавця - що бухгалтер я слабенький, що по ринку у мене висока зп, що навіщо я прошу більше і підготувала перелік обов´язків - нашо це розписувати було, і шо навантаження маленьке, шо гарно там де нас нема, і шо затримайся до видачі зп, бо треба ж видати зп))) (а це 3 тижні відпрацьовувати, не два). У мене питання - вони всі стререотипи роботодавців зібрали, чи є такі, що обігнали моїх? Діліться своїм досвідом звільнення!
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта в 08:38
Ответ длякультУра
да.это все сложнее чем ваши обязанности бухгалтера. подумайте хорошо
я маю досвід - економіст з праці, фінансовий менеджер, економіст на виробництві
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта в 08:38
Ответ дляПирожкиня
Опыт работы экономистом должен быть или кто-то из коллег должен будет Вас учить, а это никому не надо. Попробуйте, но не факт, что потянете. А если ещё и бюджет надо будет готовить и факт сводить- то сбежите сразу
все це мені знайомо)))
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта в 08:39
Ответ дляША! я прийшла!
Конечно найдут и опытную. В Киеве за такое предлагают 20-25 тыс грн, а автор пишет, что у нее такая з/п не в Киеве
так і добре що знайдуть! всі у виіграші
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 18 марта в 08:39
Ответ длякультУра
ой это только если у вас есть опыт. я работала это редкостное мозгоебство особенно если строительство или производство и надо считать прибыльность и расходы по всем затратам и где отчеты сложные.и будет миллион вопросов если много начальников.
досвід є
Білий Лосик• 28 марта в 00:59
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
доречі шукати вони будуть на меншу зп, директор ринок вивчив
Ну удачі йому, я пʼять років тому намагалася влаштуватися на підприємство у себе біля дому, то мені розповіли що то непогана зарплата і взагалі вони такі всі молодці, я тоді не погодилася, бо в мене оренда квартири тільки половина їх зарплати, оце вже шостий рік шукають бухгалтера
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 28 марта в 08:02
Ответ дляБілий Лосик
ого, як вони працювали весь цей час?
Білий Лосик• 28 марта в 09:46
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ого, як вони працювали весь цей час?
Та мені пофіг, ото такі прохані, шукають, плачуть що нікому працювати, а час іде