Знаю бакси• 17 марта 2025
Грип. Лікарі, зайдіть пліз
У малого підтверджений грип групи Б.
Лікар призначила багато чого, але головного противовірусного немає в аптеках.
Озельтамівір
Сельтавір
Таміфлю
Агріппа
Флукап
Натфлу
Ну немає, хоч вмирай.
І що тепер? Не вилікується? Ускладнення на легені - це 100% будуть?
Чи є якісь інші групи противовірусних, які можуть бути від грипу?
Чому іменно ця група?
Озельтамівір
Сельтавір
Таміфлю
Агріппа
Флукап
Натфлу
Ну немає, хоч вмирай.
Чому іменно ця група?
ПадаюВреверансах• 17 марта 2025
Капец просто....в часи грипу не забезпечили ліками.
Доречі, тут і писали місяць тому, що не буде їх. Казали закупіть. А хто ж таке впрок закупляє
Бурундучиха• 17 марта 2025
Не паникуйте
Не всегда есть осложнения,а даже реже бывают
И грипп не так давно стали лечить этими лекарствами ,даже так правильно-облегчить течение болезни .
Воленс-неволенс• 17 марта 2025
Ви раніше хворіли грипом? І виліковувалися, коли ще не було озельтамівіру.
Конфиденциальность• 17 марта 2025
До речі, цього разу Таміфлю не давала, просто збивала температуру і багато пиття.
KaterionOK• 17 марта 2025
Ще є група противірусних типу Амізончик, моїй дитині виписувала лікар в Медікомі, сказала приймати цей препарат, якщо я не зможу купити ті, що у вас перелічені (але як на мене, то єрунда). Моя дитина хворіла тиждень тому, препарати в аптеки завозяться, через сайт АНЦ можна замовити ці ліки з того ж Ужгорода чи Львова - будуть у вас завтра
Також додам, що я всюди по підписувалась і мені ситуативно прийшло повідомлення, що ж таміфлю на Героїв Дніпра, чоловік швидко забронював і викупив
АЛЕ я не лікар (пишу з досвіду пацієнта)
Мона Лиза• 17 марта 2025
Вилікується. Ускладнення або будуть або ні, чи ви вважаєте, що всі хто хворіє грипом має ускладнення. Нехай лікар контролює стан
Ответ дляКонфиденциальность
Ви де? У мене залишився Таміфлю, можу презентувати
Дякую, я в Ірпені.
Зараз мама знайшла в Обухові.
Якщо не згодяться вислати поштою, то до Вас звернусь
Зараз мама знайшла в Обухові.
месяцкие• 17 марта 2025
Ну пила я ту агріпу, мама ні. Я не може сказати що скоріше виздровіла, так само погано.
Ответ дляСтильна штучка
Тю. Закажите в интернете,зашла,там полно в любом городе
ага, я так теж знаходила, але коли починаєш конкретно оформлювати замовлення - то по ітогу нема
Мюллерная• 17 марта 2025
Я от не розумію одне, чого не можна закупити нормальну кількість того озельтемівіру .
Тиждень тому не було ніде, потім в один день зявилося багато кругом, вчора вже знов ніде нема.
Дуняша• 17 марта 2025
Ответ дляМюллерная
Ну я якогось року з переляку купила флукап. Вже термін придатності вийшов. Читаю тут теми про грип, поскакала на таблетки, замовила агріппу. І ось думаю - чи йти забирати, чи ні, бо флукап вже валяється
І аптеки мабуть впрок бояться купувати
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 марта 2025
Его надо начинать пить в течение первых 48 часов. Если позже - уже можно не пить.
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 марта 2025
У дочки пневмонию словили день на 5. Она Тамифлю не пила. Лечим антибиотиком. Помогает хорошо.
Я пропила Тамифлю, просто бронхит. Очень тяжело было и сейчас тяжко.
Муж пропил тамифлю как профилактика и не заболел!!!!
Очень тяжёлый грипп. Я редко болею, дочка вообще или не болеет или легко всегда..... И тут так:(
Знаю бакси
• 17 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Брат знайшов в Києві, купили. завтра маршруткою передасть.
Дякую Вам за велике серце
притримайте свій десь чи в холодильничку, чи де.... нехай краще лежить, він їсти не просить, щоб не опинились в нашій ситуації .
Будьте здорові
Дякую Вам за велике серце
Будьте здорові
Конфиденциальность• 18 марта 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Дякую Вам за велике серце
Будьте здорові
Дякую Вам за велике серце
Будьте здорові
Дякую, і Ви будьте здорові)