БезВзяток• 17 марта в 17:51

Почему женщины у которых есть ребенок охотнее решаются на второго, третьего...

А у кого нет детей, то и на одного не могут решиться?
sim_sims• 17 марта в 18:53
Ответ дляСирОжино пирОжино
У 2024 році в Україні народилося 176 679 дітей, що на 5,7% (або на 10 708 дітей) менше порівняно з 2023 роком.

Це продовжує тенденцію зниження народжуваності, яка спостерігається останніми роками:
• 2021 рік: 274 000 новонароджених
• 2022 рік: 206 000 новонароджених
• 2023 рік: 187 000 новонароджених
• 2024 рік: 176 679 новонароджених

У 2024 році смертність в Україні становила 495 090 осіб, що майже втричі перевищує кількість народжених. Це один із найгірших демографічних показників за всю історію незалежності.

Найбільше новонароджених зареєстровано в таких регіонах:
• Київ: 19 700 дітей
• Львівська область: 15 600 дітей
• Дніпропетровська область: 14 000 дітей
• Одеська область: 12 500 дітей
• Київська область: 10 200 дітей
Ого, а мені вчора у новинах висвітило, що трохи більше 3тис. народилося .Ще й подумала, як мало, але не перевіряла) а може щось не додивилася..дякую!
sim_sims• 17 марта в 18:54
Ответ дляГитта Ягг
Во всей стране 3 тыс??? Если так, это капец.
Хотя может не учтены дети которые родились заграницей.
То помилка, щось я не те прочитала. Вже написали про 176 тис.
sim_sims• 17 марта в 18:55
Ответ дляФея_3уровень
Не правильные данные, 176000 родилось в прошлом году
Ага, помилка
sim_sims• 17 марта в 18:56
Ответ дляЛамборджини
«За перше півріччя 2024 народилося 87655 дітей,що на9% менше за аналогічний період торік».
В Дніпрі в середньому 10 в день (пишуть в каналі) - це 3650 на рік тількі в одному великому місті.
Да
nata.ant• 17 марта в 19:05
В мене навпаки,на першу взагалі було не страшно наважаться, після зрозуміла що більше не хочу дітей
Залізний кіготь• 17 марта в 19:21
Не правда у меня одна , но я не решилась война , останусь одна одного вытяну, а больше детей нет, муж у меня не стабильный , кто с деньгами и хорошим бизнесом могут и 10 рожать
Залізний кіготь• 17 марта в 19:25
Ответ дляsim_sims
О, не скажіть)
У мене одна, і не було досвіду спілкування з немовлятами. Думала, що буде спати, а як прокинеться, то буду наряджати як ляльку у дитинстві. ’Не тут-то было’)) Правда, після 9 міс попустило , і далі все вже було чудово, як по маслу, ідеальна дитина і підліток.
Так що на другу дитину наважитися набагато складніше) Хоча може у когось діти ідеальні з дитинства, тому їх і двоє, і більше.))
Кто пофигист им всеравно , у знакомого 6 детей жена может спать он бегает детей в школу в сад к детям сам на работу жопа в мыле, а ей плевать на все, она и кушать не варит дети со школы нечего кушать сами варят ей пофиг, но рожала , при этом у них деньги есть, вот ей пофиг на всех она по ходу только рожать может и карту мужа у себя держать которая пополняется часто)) и молодец таких и ценят, а от хороших жен мужья уходят)
Напланетянка• 17 марта в 19:33
В мене один син, другу дитину ніколи не хотіла і не планувала
Клептоманка• 17 марта в 22:14
В мене ніколи не було бажання мати більше, ніж 1 дитину. Народила і заспокоїлась ))))
Сіґеле-міґеле• 17 марта в 23:53
Бо після першої дитини вже навряд чи щось може налякати