Капризуля• Изменено 18 марта в 08:06
Дорослі з РАС + РДУГ
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, хто має дорослих дітей з РДУГ + РАС (СА). Чи мають діти власні родини та своїх дітей? Чи змогли здобути освіту та побудувати кар´єру? Дякую ❤️
сладкий_ноябрь• 18 марта в 08:06
Ви в курсі, що за часту діти з рас це діти батьків з рас. Рдуг туди ж. То як думаєте, чи заводять вони сімʼї? :))
Капризуля
• 18 марта в 08:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви особисто знаєте такі родини? У дітей завжди більш важка форма, якщо батьки не проходили лікування. А адекватного його раніше просто не було.
Капризуля
• 18 марта в 08:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Я думаю, що в аутизмі та інших розладах нічого смішного немає
TANYA 0 0 0 0• 18 марта в 08:11
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не так
TANYA 0 0 0 0• 18 марта в 08:13
Автор сім´ї заводять і психопати і шизофреніки і ,навіть , бомжі мають подружок. Тільки от які ті сім´ї виходять і чи на довго?
БезникаяЯ• 18 марта в 08:14
а вы уверены, что им стоит заводить детей? нет, хороших примеров не видела
сладкий_ноябрь• 18 марта в 08:16
Ответ дляКапризуля
Форми різні і не обовʼязково важча.
Тим паче зараз простіше компенсувати такі розлади, раніше це було не можливо
сладкий_ноябрь• 18 марта в 08:16
Ответ дляКапризуля
А хто сміється?
Папина дочка• 18 марта в 08:16
Якщо не важка форма, то нормально адаптовуються, працюють і заводять сім´ї. Просто виглядають інколи трохи дивно.
СкокоМнеДадите• 18 марта в 08:16
Ответ дляБезникаяЯ
У вас велика виборка для спостереження? А то я жодної такої людини не знаю, в усякому разі діагностованих
сладкий_ноябрь• 18 марта в 08:17
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ні, не так
Саме так :)
Якщо в дитини аспергера, то в батька скоріше за все теж. Читала статистику досліджень, то такі дати становлять великий %
БезникаяЯ• 18 марта в 08:17
Ответ дляСкокоМнеДадите
работа в некоторой степени связана, потому кое о чем в курсе
СкокоМнеДадите• 18 марта в 08:19
Щодо кар´єри то нещодавно в профільний групі бачила статтю, то працюють за статистикою 15% людей з РАС. Статистика іноземна. У нас звісно ніхто не рахував
Щас ухожу• 18 марта в 08:24
Працювала з таким дорослим чоловіком, діагнозу точного, звісно, не знаю, але щось схоже на РАС. Дивак, дуже начитаний, не переймався тим щоб бути опрятним, мав стереотипії, любив приходити до офісу та робити нудну однообразну роботу , по типу наклеїти марки на 500 конвертів. Всі гарно до нього відносились, але він не виглядав щасливою людиною.
Капризуля
• 18 марта в 08:24
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я живу про це і питаю. Дитина високофункціональна. На її вибір вплинути не можу та і як?
Не любовница• 18 марта в 08:24
А таким людям треба сім´я? Для чого? Щоб що? Якщо людина з особливістю то треба щоб хтось мучився і ще складнішу дитину народити і мучитись. Автор оберіть ті стандарти з своєї голови. Дайте своїй дитині прожити спокійне життя
СкокоМнеДадите• 18 марта в 08:24
Ответ дляБезникаяЯ
Тоді залежить від того, яким чином. Якщо це реабілітаційний центр чи щось зв´язане з оформленням інвалідності чи допомоги, то ті ж аспергери там не ходять, їм нічого з ’благ’ не передбачено
Капризуля
• 18 марта в 08:25
Ответ дляБезникаяЯ
Про наявність дітей можу вирішувати тільки щодо себе, а не іншої людини
Мандолина Бу• 18 марта в 08:25
Зависит конечно от степени , но в нашей реальности нет, родителям с особенными детьми кончено хочеться верить в эту сказку но нет
Капризуля
• 18 марта в 08:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Форми різні і не обовʼязково важча.
Давайте вже будемо називати своїми словами. Це важкі комплексні хвороби.
Не любовница• 18 марта в 08:27
Ответ дляКапризуля
Це ваша тема що син не спілкується?
Капризуля
• 18 марта в 08:27
Ответ длясладкий_ноябрь
А хто сміється?
Удалено администрацией...
СкокоМнеДадите• 18 марта в 08:27
Ответ дляНе любовница
Сім´я не обов´язково дорівнює діти. І те, що люди з РАС не люблять спілкуватись, то теж не завжди відповідає реальності. Багато хто просто не вміє. У мене син аспергер, він спілкуватись дуже любить.
А, і ще, від 500 конвертів мій син би поліз на стіну. Він таке одноманіття терпіти не може
Капризуля
• 18 марта в 08:28
Ответ дляПапина дочка
Знаєте таких?
Капризуля
• 18 марта в 08:31
Ответ дляНе любовница
Як треба завадити по-вашому?
Капризуля
• 18 марта в 08:32
Ответ дляМандолина Бу
До чого тут казка? Статеві відносини можливі у дорослих людей. Як наслідок, діти
ЛісАпетная• 18 марта в 08:33
Є на фб група ’Спитай аутиста’. То там спілкується багато дорослих з РАС. Які мають сім´ї і дітей. Так само як і в групі ’Життя з РДУГ’. Вам би краще туди з такими питаннями.
Я скоріше за все щось маю, судячи з того, скільки спільного бачу з свого дитинства у своєї доньки. Але працюю, сім´ю створила, дитину народила, все стандартно) А от у брата старшого, який теж скоріш за все має якийсь різновид РАС інша ситуація - сім´ї не має , багато років не працює, практично ні з ким не спілкується, йому так норм.
З визначенням ’важкі комплексні хвороби’ не погоджусь категорично. Дуже різні випадки бувають.
Царевна в уггах• 18 марта в 08:34
Ответ дляКапризуля
Ну я бы никогда не сравнивала аутизм и сдвг.
Степени конечно разные бывают. Но обычно когда это «видно» это очень разные «жизни» у детей и людей