цікавить число.
статистиці в інтернеті вірити не варто.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляuma
А какое значение имеет цифра? Историки когда-нибудь нарисуют что-то приблизительное.
Если погиб сын/муж/отец/брат, то для семьи похрен сколько там десятков или миллионов полегло. Их родного одного единственного больше нет. И даже если рядом еще миллион флажков… для них важен только их родной человек.
Це правда. Цифри ми не знаємо, але біль сімей, дітей, дружин загиблих - це жахливо і від цифр не залежить
Ответ дляолена олена
От в класі моєї дитина 37 дітей. Служить один мій чоловік. Тут не треба уявляти. Воно так і є. Я приводжу вам свій власний приклад.
А у вас як?
В класі моєї.доньки 30 чоловік. 4 загиблих, більше половини служить. Але!!! Чоловік 6 із штабними татусями, зате пільговики
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляGaimer
А правда десь посередині думаю… але що для нас ці цифри міняють? Нічого
Елена-0f43• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це трагедія , тут нема що обговорювати.
Але і за вашою статистикою не загинув кожен другий.
У меня статистики нету, не знаю сколько погибло и погибнет ещё,для меня всё бессмысленно,если будем реалистами то пора прекращать всё - увы у нас полная жопа и мы проиграли и бессмысленно ложить каждого даже 10.
Ответ дляолена олена
У мене є рідні , друзі і в селах також.
Кожен другий в Україні НЕ служить і тим більше не загинув, слава Богу
Дивіться, за останнім переписом населення в Україні було 58% працездатного населення. Припустимо, що на початок війни в Україні було 30 млн, що в принципі реально - за останнім переписом 2001р. було біля 48 млн, але у нас смертність перевищувала народжуваність, багато виїхали на заробітки за останні 20 років. Таким чином у нас вийде біля 17,5 млн працездатних. Хай половина з них чоловіки - це 8, 75 млн. Щоб служив кожен другий, треба щоб армія була понад 4 млн. Зрозуміло, що служить не кожен другий. Ще не забувайте, що значна частина армії це кадрові військові, що сидять в тилу. Тому на фронті дійсно чимало чоловіків, явно більше ніж 1 з 36...
Valentina shop2020• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це Зеленський їх вбив?
Що, по вашому, він мав зробити, щоб не вбивали солдатів наших?
Да,он тоже виновен в убийствах , ,неправильном командовании,командиры тоже творят беспредел ,людоловы тцк ловят народ как собак ,кто виноват ,он конечно
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
А наступне повідомлення буде, що тцк втомилось відбиватися від добровольців; бусифікація не проводиться; а потужно налаштовані європейці перепливають Тису ризикуючи життям, щоб приєднатися до лав ЗСУ.
навіщо ви отак сарказмуєте огидно у подібній темі? Ви аж так ненавидите Україну?
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляHelloKitty18
А ще скільки не найдених безвісти зниклих чиї тіла ніколи і не знайдуть.
Это вообще самая болезненная и сама жестокая тема
очень сильно начинает накрывать, когда думаю о том, что у моих родных и очень близких людей так и не будет могилы((( надежда только на то, что мировые политики под своим давлением поспособствуют эксгумации тел
Ответ дляValentina shop2020
А еще Зеленский мог бы закончить это все в марте 2022. Но зачем-то решил воевать дальше. Так что ох как много на его совести
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
Це правда, бригада трактористів - це пенсіонери, скільки ще їм вистачить сили працювати в такому режимі?? В Житомирській області з чоловіками просто катастрофа, у нас з минулого року мобілізація відсутня - брати вже нікого - пенсіонери, інваліди та недоторкані.
виїжджайте краще.
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
я люблю свою країну, на котру напав людоїд. І вона має оборонятися. У ВСІХ ваших повідомленнях у цій темі один підтекст: давайте вже здаватись.
Думаю близько 120 тис, а можливо і 150 тис військових, вже писали 46 тис офіційно визнанні загиблими, 65 тис це знмелі безвісти, які в 90% це вже загиблі, ну і в Маріуполі називають більше 100 тис загиблих цивільних, тобто приблизно 250 тис це військові та загиблі.. цікаво, а якби Потужник нам не брехав про шашлик, а готував країну до війни, тобто навчали б людей, будували фортифікації, 23.02.2022 коли вже був відомий час нападу підірвали б мости, стільки ж було загиблих??
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
В колишньому класі моєї дитини служать 4, дітей 27. Це Київ.
Так это каждый второй?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Так, ваша статистика можливо правильна.
Я не написала, що служить по Україні один з 36, це лише мій власний приклад.
Тут писали -1/7, 1/5 служать. Але точно не кожен другий. І тим більше не кожен другий загинув.
Ответ дляBlacky_Mik
Ні, що Ви? Мають ще тисячі загинути, щоб простирадло із долярів стало матрасом; не всі прокурори встигли інвалідність оформити; знову ж таки на внуків накрали, а на правнуків не вистачить; ну і лакшері життя пінгвінів теж має продовжуватися.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляStar39
Як саме він міг закінчити?
Mary8478580• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Ви з 95 кварталу? Не уявляю шкільний клас, де жоден тато не служить. Чи роботу, чи знайомих.
Тоже удивилась, в саду у дочки двое пап служит, один вернулся уже, без руки. На работе у нас в департаменте 21 мужчина, трое служат (у нас критическое предприятие, служат добровольно), кум служит, одноклассник один погиб, одногруппники служат многие
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
давайте вже під русню лягати, так?
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляKateMidina
Интересно, что у вас за область? Или вы сидите по Германиям-Канадам, то тогда да, никто не служит. То ли дело наша Днепропетровщина. Не знаю ни одну семью, которую бы это не коснулось - одних похоронили, других безвести пропавших ищут, третьих на ноги ставят и выхаживают после тяжелых ранений. За свою семью вообще молчу
а тут на Советчице только и читаешь о тех, кто массово повыезжали с мужьями или у всех массово бронь
KateShv.так Вы же сами в Германии
Я из Днепра.из неск десятков знакомых служат трое мужчин
У Вас кто-то служит?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляMary8478580
І у вас кожен другий з оточення , з усіх чоловіків - загинув?
Ответ дляолена олена
Як саме він міг закінчити?
Краще ніж зараз можемо закінчити.. десятки тисяч людей були б живі, енергетика ціла, багато міст цілі, не було б сотні тисяч біженців але ні він обрав продрвжувати війну, мені здається росія поставила ультиматум що Потужник мусив покинути пост Президента, тому він і вийшов з перемовин
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
і що? ця тема є неетичною. Скарга.
Сегодня встретил знакомого, у него УБД, немного знает ту кухню изнутри, говорит что из его подразделения 100 чел. живые только 4, Говорил - не под каким соусом туда не иди, воно не твоє, воно тобі не треба, Туда есть кому йти... не знаю что он имел ввиду, может мусоров, ТЦК, или военных которые вештаються в тылу, х.з
Ответ дляеліт
А можно вкратце основное, если есть возможность
вкартце нечего укорачивать, слова такие
«Украина подвергается этнической чистке от христианского населения, потому что это родина евреев-ашкенази, которые составляют 90% еврейского населения США и 80% ВСЕГО еврейского населения. Сколько белых европейцев погибло на этот раз, сражаясь в Украине за евреев?»
Korsika999• 17 марта 2025
Ответ дляelenze66
Кацапи пишуть, що на курщині загинуло 20 тис. наших хлопців.
Они пишут 70. И не только они. Западные тоже называют подобные цифры