midiyaya• 17 марта 2025

Як думаєте, скільки приблизно чоловіків вже загинуло на війні?

цікавить число.

статистиці в інтернеті вірити не варто.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляuma
А какое значение имеет цифра? Историки когда-нибудь нарисуют что-то приблизительное.
Если погиб сын/муж/отец/брат, то для семьи похрен сколько там десятков или миллионов полегло. Их родного одного единственного больше нет. И даже если рядом еще миллион флажков… для них важен только их родной человек.
Це правда. Цифри ми не знаємо, але біль сімей, дітей, дружин загиблих - це жахливо і від цифр не залежить
Gaimer• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
От в класі моєї дитина 37 дітей. Служить один мій чоловік. Тут не треба уявляти. Воно так і є. Я приводжу вам свій власний приклад.
А у вас як?
В класі моєї.доньки 30 чоловік. 4 загиблих, більше половини служить. Але!!! Чоловік 6 із штабними татусями, зате пільговики
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляGaimer
А правда десь посередині думаю… але що для нас ці цифри міняють? Нічого
Елена-0f43• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це трагедія , тут нема що обговорювати.
Але і за вашою статистикою не загинув кожен другий.
У меня статистики нету, не знаю сколько погибло и погибнет ещё,для меня всё бессмысленно,если будем реалистами то пора прекращать всё - увы у нас полная жопа и мы проиграли и бессмысленно ложить каждого даже 10.
natlem• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
У мене є рідні , друзі і в селах також.
Кожен другий в Україні НЕ служить і тим більше не загинув, слава Богу
Дивіться, за останнім переписом населення в Україні було 58% працездатного населення. Припустимо, що на початок війни в Україні було 30 млн, що в принципі реально - за останнім переписом 2001р. було біля 48 млн, але у нас смертність перевищувала народжуваність, багато виїхали на заробітки за останні 20 років. Таким чином у нас вийде біля 17,5 млн працездатних. Хай половина з них чоловіки - це 8, 75 млн. Щоб служив кожен другий, треба щоб армія була понад 4 млн. Зрозуміло, що служить не кожен другий. Ще не забувайте, що значна частина армії це кадрові військові, що сидять в тилу. Тому на фронті дійсно чимало чоловіків, явно більше ніж 1 з 36...
Valentina shop2020• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це Зеленський їх вбив?
Що, по вашому, він мав зробити, щоб не вбивали солдатів наших?
Да,он тоже виновен в убийствах , ,неправильном командовании,командиры тоже творят беспредел ,людоловы тцк ловят народ как собак ,кто виноват ,он конечно
Star39• 17 марта 2025
Ответ дляValentina shop2020
+++
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
А наступне повідомлення буде, що тцк втомилось відбиватися від добровольців; бусифікація не проводиться; а потужно налаштовані європейці перепливають Тису ризикуючи життям, щоб приєднатися до лав ЗСУ.
навіщо ви отак сарказмуєте огидно у подібній темі? Ви аж так ненавидите Україну?
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляHelloKitty18
А ще скільки не найдених безвісти зниклих чиї тіла ніколи і не знайдуть.
Это вообще самая болезненная и сама жестокая тема очень сильно начинает накрывать, когда думаю о том, что у моих родных и очень близких людей так и не будет могилы((( надежда только на то, что мировые политики под своим давлением поспособствуют эксгумации тел
Star39• 17 марта 2025
Ответ дляValentina shop2020
А еще Зеленский мог бы закончить это все в марте 2022. Но зачем-то решил воевать дальше. Так что ох как много на его совести
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
Це правда, бригада трактористів - це пенсіонери, скільки ще їм вистачить сили працювати в такому режимі?? В Житомирській області з чоловіками просто катастрофа, у нас з минулого року мобілізація відсутня - брати вже нікого - пенсіонери, інваліди та недоторкані.
виїжджайте краще.
Шеллар• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Удалено администрацией...
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
Удалено администрацией...
я люблю свою країну, на котру напав людоїд. І вона має оборонятися. У ВСІХ ваших повідомленнях у цій темі один підтекст: давайте вже здаватись.
Antiprom• 17 марта 2025
Думаю близько 120 тис, а можливо і 150 тис військових, вже писали 46 тис офіційно визнанні загиблими, 65 тис це знмелі безвісти, які в 90% це вже загиблі, ну і в Маріуполі називають більше 100 тис загиблих цивільних, тобто приблизно 250 тис це військові та загиблі.. цікаво, а якби Потужник нам не брехав про шашлик, а готував країну до війни, тобто навчали б людей, будували фортифікації, 23.02.2022 коли вже був відомий час нападу підірвали б мости, стільки ж було загиблих??
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
В колишньому класі моєї дитини служать 4, дітей 27. Це Київ.
Так это каждый второй?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Так, ваша статистика можливо правильна.
Я не написала, що служить по Україні один з 36, це лише мій власний приклад.
Тут писали -1/7, 1/5 служать. Але точно не кожен другий. І тим більше не кожен другий загинув.
Шеллар• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
Ні, що Ви? Мають ще тисячі загинути, щоб простирадло із долярів стало матрасом; не всі прокурори встигли інвалідність оформити; знову ж таки на внуків накрали, а на правнуків не вистачить; ну і лакшері життя пінгвінів теж має продовжуватися.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляStar39
Як саме він міг закінчити?
Mary8478580• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Ви з 95 кварталу? Не уявляю шкільний клас, де жоден тато не служить. Чи роботу, чи знайомих.
Тоже удивилась, в саду у дочки двое пап служит, один вернулся уже, без руки. На работе у нас в департаменте 21 мужчина, трое служат (у нас критическое предприятие, служат добровольно), кум служит, одноклассник один погиб, одногруппники служат многие
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
давайте вже під русню лягати, так?
Star39• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Як саме він міг закінчити?
Не срывать подписание уже согласованных обеими сторонами Стамбульских соглашений
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляKateMidina
Интересно, что у вас за область? Или вы сидите по Германиям-Канадам, то тогда да, никто не служит. То ли дело наша Днепропетровщина. Не знаю ни одну семью, которую бы это не коснулось - одних похоронили, других безвести пропавших ищут, третьих на ноги ставят и выхаживают после тяжелых ранений. За свою семью вообще молчу а тут на Советчице только и читаешь о тех, кто массово повыезжали с мужьями или у всех массово бронь
KateShv.так Вы же сами в Германии
Я из Днепра.из неск десятков знакомых служат трое мужчин
У Вас кто-то служит?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляMary8478580
І у вас кожен другий з оточення , з усіх чоловіків - загинув?
еліт• 17 марта 2025
Ответ дляSvetrise
по поводу евреев сегодня прочитала интересный комментарий читателя к статье, опубликованой блумберг. даже не знаю, можно такое здесь публиковать..
А можно вкратце основное, если есть возможность
виктория7аас• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
скарга
Удалено администрацией...
Antiprom• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Як саме він міг закінчити?
Краще ніж зараз можемо закінчити.. десятки тисяч людей були б живі, енергетика ціла, багато міст цілі, не було б сотні тисяч біженців але ні він обрав продрвжувати війну, мені здається росія поставила ультиматум що Потужник мусив покинути пост Президента, тому він і вийшов з перемовин
Blacky_Mik• 17 марта 2025
Ответ длявиктория7аас
Удалено администрацией...
і що? ця тема є неетичною. Скарга.
alex-3f3c• 17 марта 2025
Сегодня встретил знакомого, у него УБД, немного знает ту кухню изнутри, говорит что из его подразделения 100 чел. живые только 4, Говорил - не под каким соусом туда не иди, воно не твоє, воно тобі не треба, Туда есть кому йти... не знаю что он имел ввиду, может мусоров, ТЦК, или военных которые вештаються в тылу, х.з
Svetrise• 17 марта 2025
Ответ дляеліт
вкартце нечего укорачивать, слова такие
«Украина подвергается этнической чистке от христианского населения, потому что это родина евреев-ашкенази, которые составляют 90% еврейского населения США и 80% ВСЕГО еврейского населения. Сколько белых европейцев погибло на этот раз, сражаясь в Украине за евреев?»
Korsika999• 17 марта 2025
Ответ дляelenze66
Кацапи пишуть, що на курщині загинуло 20 тис. наших хлопців.
Они пишут 70. И не только они. Западные тоже называют подобные цифры