midiyaya• 17 марта 2025

Як думаєте, скільки приблизно чоловіків вже загинуло на війні?

цікавить число.

статистиці в інтернеті вірити не варто.
сладкий_ноябрь• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Дивно. Я вже писала, що у мене дуже велике коло спілкування - друзі, чоловіки подруг, колеги, 36 батьків у дитини в класі і тд. Не служить жоден.
Щастить вам.
В моєму колі чоловіків, на війні є чи були десь 40%. На жаль ж як ранені, так і вбиті.
виктория7аас• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
і що? ця тема є неетичною. Скарга.
в чем неэтичность?
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
Сегодня встретил знакомого, у него УБД, немного знает ту кухню изнутри, говорит что из его подразделения 100 чел. живые только 4, Говорил - не под каким соусом туда не иди, воно не твоє, воно тобі не треба, Туда есть кому йти... не знаю что он имел ввиду, может мусоров, ТЦК, или военных которые вештаються в тылу, х.з
Так Вы же в днр)))
Antiprom• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
і що? ця тема є неетичною. Скарга.
Вам треба Марафон дивитися, це там ми пємо каву в криму і ЗСУ вже до москви доходить
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
KateShv.так Вы же сами в Германии
Я из Днепра.из неск десятков знакомых служат трое мужчин
У Вас кто-то служит?
Я уже давно вернулась из Германии в Украину (в феврале 2023г.). У меня муж и два двоюродных брата числятся б/пропавшими с начала войны... Еще два погибших кума, оба в 2023г... Очень близко дружили семьями... Это я перечислила самых близких. Сейчас служат два троюродных брата. Молимся, чтобы вернулись живыми и невредимыми. И у нас у всех область, не Днепр
олена олена• 17 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Щастить вам.
Так, я не кажу що моя статистика на всю Україну поширюється. Але писати зі стелі - в Україні вбитийкожен другий чоловік -це занадто.
А щастить мені чи ні - вимірюється зовсім іншим.
Svetrise• 17 марта 2025
Ответ дляalex-3f3c
они ж туда не пойдут, им жить хочется. только гражданские должны, только гражданских и ловят😢
Star39• 17 марта 2025
Forbes такие цифры писал: По оценкам Frontelligence Insight, Украина потеряла до 300 000 военнослужащих убитыми, ранеными и пропавшими без вести.
Korsika999• 17 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Думаю близько 120 тис, а можливо і 150 тис військових, вже писали 46 тис офіційно визнанні загиблими, 65 тис це знмелі безвісти, які в 90% це вже загиблі, ну і в Маріуполі називають більше 100 тис загиблих цивільних, тобто приблизно 250 тис це військові та загиблі.. цікаво, а якби Потужник нам не брехав про шашлик, а готував країну до війни, тобто навчали б людей, будували фортифікації, 23.02.2022 коли вже був відомий час нападу підірвали б мости, стільки ж було загиблих??
Та какие 120 тысяч, Господи...?.Откуда вы такие наивные беретесь? Даже елементарные подсчёты, дают гораздо, гораздо бОльшие цифры 😔
natlem• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Так, ваша статистика можливо правильна.
Я не написала, що служить по Україні один з 36, це лише мій власний приклад.
Тут писали -1/7, 1/5 служать. Але точно не кожен другий. І тим більше не кожен другий загинув.
Якби загинув кожен другий, то це було б не менше 4 мільйонів загиблих лише чоловіків.
Якщо припустити, що загинуло 400 тисяч, то це дуже грубо загинув кожен 20-25. Навіть з цієї теми зрозуміло, що це цілком можливо, не факт, що насправді цифра не виявиться більшою.
Aksinia 111• 17 марта 2025
В чём смысл темы ? Для чего Вам эта статистика ?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Так, цілком можливо
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляKateMidina
Ну так не корректно сидя в Германиях-канадах тыкать этим другим.
Да.пусть вернутся живыми и невредимыми!
Реакция была на зачем-то враньё про каждый второй.
Шеллар• 17 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Не тільки це, ще 2-3 тижні і санкції подіють, але поки Європа торгує та заробляє, Папа цілує орків в десна, ООН ними захоплюється, Червоний Хрест стоїть над душою чи гарно ми колихаємо кацапів, а НАТО відпихає нас ногою, але всі вони наші друзі, не перепутайте.
Star39• 17 марта 2025
’Украинский портал Ualosses зафиксировал 63,5 тысяч погибших солдат с 24 февраля 2022 года по начало января. Информация основана на некрологах и сообщениях СМИ и местных властей. Пропавшие без вести не включены.

Вот почему Economist предполагает от 60 000 до 100 000 погибших. Примерно один из 20 мужчин в возрасте от 18 до 50 лет либо мертв, либо слишком тяжело ранен, чтобы продолжать боевые действия, пишет издание’.
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
По составу темы не видно?)))
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Да.пусть вернутся живыми и невредимыми!
С вами все в порядке? Кто сидит по Германиям??? И кто кому и что тыкает? Посидите в Никополе под обстрелами и останьтесь без жилья в первые месяца войны, тогда о чем-то поговорим
сладкий_ноябрь• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Ну в моєму селі, де дача біля сербської ради висять фото загинувших на війні. Село не велике, а от загинувших трохи менше 30. Самому молодшому 22.
Aksinia 111• 17 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
По составу темы не видно?)))
Какой то парад руснявых тем сегодня !
олена олена• 17 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Скільки в селі чоловіків живе всього? 60? І 30 загинуло? 30 залишилося?
Те, що ви пишете, до статистики не має жодного відношення
Ishoy• 17 марта 2025
Только солдат или гражданских тоже считаете?
Я боюсь, что цифра уже приближается к миллиону.
Aksinia 111• 17 марта 2025
Ответ дляIshoy
Ото хуйло маньячина ! И останавливаться ж падла не хочет!
И Украина и США предлагают перемирие, а хуйлу всё крови мало!
Antiprom• 17 марта 2025
Ответ дляKorsika999
Я говорю лише протзагиблих, а не поранених... цікаво якісж такі у вас елементарні розрахунки?
сладкий_ноябрь• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Я не знаю, але школа там є і в школі всього 86 учнів. Тобто скло маленьке.
Antiprom• 17 марта 2025
Ответ дляStar39

Такі цифри і Бутусов підтверджував..
Миззери• 17 марта 2025
Ответ дляinresta
стільки ж, як із іншої сторони.
Наприклад, чи ви бачили скільки маленьких прапорців на Майдані ?
переживаю, що їх можуть зачистити, щоб ’не дискредитувати’ владу ((
Там год назад еще было шокирующее зрелище , и это же не все
Есть много пропавших без вести 😢
автор midiyaya • 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
скарга
за шо скарга? бо живу сьогоденням?
Korsika999• 17 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Я тоже говорю про погибших
Aksinia 111• 17 марта 2025
Ответ дляmidiyaya
за шо скарга? бо живу сьогоденням?
Только с 24.02.2025 сьогодення ? ’Где Вы были три года’ ?
Миззери• 17 марта 2025
Я думаю 1 к 1 примерно
Мне недавно американец написал в инсте типа видел по телеку показывали что на миллион русских только 100 тысяч украинцев , вот это молодцы , мотивированные
Я так поняла там кто-то из наших выступал с такой брехней