цікавить число.
статистиці в інтернеті вірити не варто.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А тут у всех служат и каждый второй погиб?
Что за новинки такие?
Тут ніхто ні у кого не служить. Це лише язиками помолоти тема
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
Ви з 95 кварталу? Не уявляю шкільний клас, де жоден тато не служить. Чи роботу, чи знайомих.
От в класі моєї дитина 37 дітей. Служить один мій чоловік. Тут не треба уявляти. Воно так і є. Я приводжу вам свій власний приклад.
А у вас як?
Ответ дляnatlem
А наступне повідомлення буде, що тцк втомилось відбиватися від добровольців; бусифікація не проводиться; а потужно налаштовані європейці перепливають Тису ризикуючи життям, щоб приєднатися до лав ЗСУ.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляШеллар
Про це нічого не скажу) до цього не маю жодного відношення. Не цікавлюся тими, хто через Тису пливе
Шеллар• а почему на россии нет демобилизации и насильно кидают на штурма безногих и на костылях?а рус тцк превратилось в гестапо с элеектрошокерами в зад уклонистам и сочинцам?бабье чё а чё бастует на красной площади и у минстерства нападения?а чё да чё))срочники валяются по запчастях и зачем корейцы второй армии мира раз от желающих получить дрон в хлебальник пруд пруди?
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
В колишньому класі моєї дитини служать 4, дітей 27. Це Київ.
Вірю. Відповідно не міг загинути кожен другий чоловік в Україні, якщо у вас в класі служить один з семи (умовно)
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Дивно. Я вже писала, що у мене дуже велике коло спілкування - друзі, чоловіки подруг, колеги, 36 батьків у дитини в класі і тд. Не служить жоден.
Интересно, что у вас за область? Или вы сидите по Германиям-Канадам, то тогда да, никто не служит. То ли дело наша Днепропетровщина. Не знаю ни одну семью, которую бы это не коснулось - одних похоронили, других безвести пропавших ищут, третьих на ноги ставят и выхаживают после тяжелых ранений. За свою семью вообще молчу
а тут на Советчице только и читаешь о тех, кто массово повыезжали с мужьями или у всех массово бронь
Ответ дляолена олена
хто на тису а кто на казахстан или чалится на аренде в донецке луганске.кто на сибирь спетлял.по всей россии и зарубежью куда без визы русским можна туда сочинцы и попетляли
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляKateMidina
У нас Київ
Ніхто не виїжджав з тих, про кого я пишу.
Ті , хто виїхали, зрозуміло що не служать і не враховуються
Ответ дляолена олена
Так це ж тільки батьки та про яких знаємо. Багато розлучених, не всі підтримують відносини. Багато чоловіків служать бездітних або з дітьми старшого віку. І не забувайте, що у Києві на багатьох підприємствах/міністерствах бронь. Тому відсоток мобілізованих явно нижчий. Якщо взяти по селам, то там ситуація протилежна. Кажуть, що орати нікому - чоловіки на фронті.
А какое значение имеет цифра? Историки когда-нибудь нарисуют что-то приблизительное.
Если погиб сын/муж/отец/брат, то для семьи похрен сколько там десятков или миллионов полегло. Их родного одного единственного больше нет. И даже если рядом еще миллион флажков… для них важен только их родной человек.
Елена-0f43• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
А у вас як?
Ваш клас не показатель всей ситуации,у меня у сына 29 человек, 6 служат и 2 погибших и что?А и сосед вернулся ,возможно списали, толком не знаю, но стал пришибленный теперь,то ли контузия то ли ещё что то орёт ночами и стучит как резаный
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляnatlem
У мене є рідні , друзі і в селах також.
Кожен другий в Україні НЕ служить і тим більше не загинув, слава Богу
Ответ дляnatlem
Це правда, бригада трактористів - це пенсіонери, скільки ще їм вистачить сили працювати в такому режимі?? В Житомирській області з чоловіками просто катастрофа, у нас з минулого року мобілізація відсутня - брати вже нікого - пенсіонери, інваліди та недоторкані.
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляЕлена-0f43
Це трагедія , тут нема що обговорювати.
Але і за вашою статистикою не загинув кожен другий.
Можна порахувати, якщо взяти кожну людину і спитати, скільки сусідів, знайомих загибло, взяти 20%, щоб уникнути співпадіння, помножити на кількість населення, то вийде страшна цифра. серед моїх знайомих не так багато воює, бо 6 десяток розміняли, але вже більше 10 осіб поховали.
HelloKitty18• 17 марта 2025
Ответ дляЛераС
Дивлячись на те, якими темпами зростають кладовивища в моєму селищі і сусідніх (те, що бачу на власні очі) - то припускаю, що цифра жахливо велика, враховуючи скільки таких кладовищ по країні, нажаль
А ще скільки не найдених безвісти зниклих чиї тіла ніколи і не знайдуть.
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
У нас Київ
Да, в Киеве действительно есть немало знакомых, которые имеют бронь, работая на предприятиях. Но за саму Киевскую область такого сказать не могу, к сожалению
И мне кажется, что объективно нужно понимать, что безвести пропавшие в большинстве своем погибшие, только с небольшой частью в плену... Поэтому невозможно что-либо сказать о количестве погибших или служащих