midiyaya• 17 марта 2025

Як думаєте, скільки приблизно чоловіків вже загинуло на війні?

цікавить число.

статистиці в інтернеті вірити не варто.
Antiprom• 17 марта 2025
Ответ дляKorsika999
Я тоже говорю про погибших
Почуємо ваші елементарні підрахунки?
Bambi-kids• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це Зеленський їх вбив?
Що, по вашому, він мав зробити, щоб не вбивали солдатів наших?
Сидіти у своєму кварталі і доводити до ржачки тих хто його обрав...
Aksinia 111• 17 марта 2025
Нация дегенератов если поддерживают такую власть !
Ирина-bbd0• 17 марта 2025
Ответ дляKateMidina
Я уже давно вернулась из Германии в Украину (в феврале 2023г.). У меня муж и два двоюродных брата числятся б/пропавшими с начала войны... Еще два погибших кума, оба в 2023г... Очень близко дружили семьями... Это я перечислила самых близких. Сейчас служат два троюродных брата. Молимся, чтобы вернулись живыми и невредимыми. И у нас у всех область, не Днепр
Куда,Вы вернулись в феврале 23?
автор midiyaya • 17 марта 2025
Ответ дляIshoy
Только солдат или гражданских тоже считаете?
Я боюсь, что цифра уже приближается к миллиону.
Я питаю тільки про солдат.
Korsika999• 17 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Почуємо ваші елементарні підрахунки?
С тем, кто верит про погибших 2-3 тысячи в Курской области, о чем говорить вообще?
автор midiyaya • 17 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Какой то парад руснявых тем сегодня !
а що тут руснявого, не можу зрозуміти?
автор midiyaya • 17 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Только с 24.02.2025 сьогодення ? ’Где Вы были три года’ ?
«где я была три года?» а мені про кількість загиблих тему треба було 24.02.2025 створювати? що за маразм?
Aksinia 111• 17 марта 2025
Ответ дляmidiyaya
а що тут руснявого, не можу зрозуміти?
К чему этот праздный интерес ? Вас только наши потери интересуют или статистика рашки тоже интересна ?
Вы думаете здесь Вам напишут чёткую цифру наших потерь ? Прям из Генштаба лично для Вас ?
автор midiyaya • 17 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
ви мене вже виводите, якщо чесно. мене цікавлять наші втрати, бо я живу в Україні, а не в рашці. і буду переживати за все, що вважаю потрібним, крім думки аксанії 111.
KateMidina• 17 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Куда,Вы вернулись в феврале 23?
А в чем проблема мотаться между двумя странами каждые 3 месяца? У нас запрещено? Тем более, имея там близких родственников? Да, нам ВНЖ так и не открыли там, поэтому вернулись очередной раз в Украину. Вам же там из Днепра виднее, как другим жить в областных городах
Aksinia 111• 17 марта 2025
Ответ дляmidiyaya
Ещё раз, Вы пришли искать ответ на свой вопрос на Советчице ?
Вас ’цікавить число’ и Вы считаете , что здесь Вы конечно узнаете ’число’ ? Серьёзно ?
ДокторТ• 17 марта 2025
Все просто. Президент сказал, что 45 тыс.чел. И 900 тыс с противоположной стороны.
Выходит 1:20. Очень эффективно.
Christ1na• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це Зеленський їх вбив?
Наприклад, готуватися до війни, а не дороги будувати
Lor111etta• 17 марта 2025
Москалів до мільйона.
І наших біля того...(
julia_kid• 17 марта 2025
Половина которых забрали на войну или погибли или пропали без вести ( личная статистика среди знакомых
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляChrist1na
Підготовка була, у всякому випадку в армії. Так, можна було зробити більше і краще. Але на сьогоднішній день ситуація була б плюс-мінус як зараз. Ресурсу одним днем рашу перемогти у нас не було і взяти не було де. Ю зразу скажу, я за Зе не голосувала і хорошим президентом його ніколи не вважала. Але кардинально щось змінити він не міг
Шеллар• 17 марта 2025
Ответ дляДокторТ
Выходит 1:20. Очень эффективно.
Його обманули, як мінімум має бути ще плюс мільйон до 900тис., по одному на кожен обіцяний дрон від держави. Мільйон дронів, мільйон дерев - марафон все стерпить.
Plushaa• 17 марта 2025
Ссылку на статью удалили что-ли. Я прочитала, очень сильное впечатление произвела. Какая тоска и безысходность
Mary8478580• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
І у вас кожен другий з оточення , з усіх чоловіків - загинув?
Я не говорила про каждого второго но фраза ’никто с окружения не служит’ тоже очень удивляет
julia_kid• 17 марта 2025
Ответ дляPlushaa
Что там ? В двух словах?
Star39• 17 марта 2025
Ответ дляPlushaa
Да, удалили. Я тоже под впечатлением от статьи. Ужас-ужасный
олена олена• 17 марта 2025
Ответ дляMary8478580
Ну вже як є. Пишу свій власний досвід
frumoasa17• 17 марта 2025
Ответ дляДокторТ
Выходит 1:20. Очень эффективно.
Вірити бубочці, то це себе не поважати. Він вже не один раз брехав і буде ще брехати, а втрати скоріше за всього зіставні.
tala-li• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Це Зеленський їх вбив?
ну можливо треба було до війни готуватися, а не до шашликів
не розміновувати Чонгар .......
Christ1na• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Та не було б як зараз, були б інші кордони зараз, хоч би і намагалися їх прорвати. Не було б Маріуполя, бучі і Херсону.
Plushaa• 17 марта 2025
Ответ дляjulia_kid
Что там ? В двух словах?
Как Эрих мария ремарк только про нашу войну
Jul-Ap• 17 марта 2025
Ответ дляолена олена
Дивно. Я вже писала, що у мене дуже велике коло спілкування - друзі, чоловіки подруг, колеги, 36 батьків у дитини в класі і тд. Не служить жоден.
У нас такая же история, ни одного воюющего отца в классе ребенка на 29 учеников.
Постоянно родительский комитет отпрашивает.
Среди соседей есть один.
Но город большой.
У подруги в поселке уже призвали всех.

По теме я не знаю и знать не могу. Из тех источников, которые кажутся мне реалистичными, все примерно сходятся на 180-220 тыс убитыми.
Не чіпай - вб ю• 17 марта 2025
Ответ дляinresta
стільки ж, як із іншої сторони.
Наприклад, чи ви бачили скільки маленьких прапорців на Майдані ?
переживаю, що їх можуть зачистити, щоб ’не дискредитувати’ владу ((
Можна подумати, там ставлять прапорці в кількості загиблих.
nata.ant• 17 марта 2025
Ответ дляBlacky_Mik
я люблю свою країну, на котру напав людоїд. І вона має оборонятися. У ВСІХ ваших повідомленнях у цій темі один підтекст: давайте вже здаватись.
Не в обіду вам, Але чого всі хто люблять країну,на форумах сидять? А не йдуть за цю саму країну воювати