Будьте так ласкаві• 17 марта в 20:57
Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину
Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
75В• 18 марта в 17:54
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ну фотки укусів знайшли?
ніть, втомилася гортати. На якій сторінці?
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 17:56
Ответ для75В
Їдемо в вислуховую від чоловіка яка я кінчена
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 17:56
Ответ для75В
Скинула
75В• 18 марта в 18:03
Ответ дляБудьте так ласкаві
автор... Ви про просто перЕляк. Я би гарно помила з хоз милом, обробила хлоргекседином і так гаааарно припекла йодом - це дитині, а Вам -200г коньячку. Моїй було 2 роки як вона полізла до собаки яка їла, так собака так гризнула за обличчя, що у малої (зараз 10 років їй) залишився шрам. Собачка померла, але через 6 років. Все буде добре у дитини. Тільки кота не лупцюйте.
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 18:05
Ответ для75В
Він вас сараї зараз. Вчора нас не було вдома коли це сталось, тому вона сама тільки хлоргексидином обробила. Сьогодні вже нічим не обробляли
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 18:06
Скоро доходу вже до лікаря. Ветеринар сказала чекати 10 днів
75В• 18 марта в 18:08
Ответ дляБудьте так ласкаві
Одразу після укусу в неї була щока червона
ну котячи царапки вони такі, мене теж кицька за обличчя зарапала і щока була припухша, то я левоміколем мазала. Вам зараз лікар усе скаже, не нервуйте вже.
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 18:08
Ответ для75В
Дякую
75В• 18 марта в 18:09
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дякую
та ну Вас, не забудьте за коньяком заїхати.
Бува і таке• 18 марта в 18:24
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Просто так кот бы не прыгал. Значит до того происходили вещи, скорее всего не однократно, которые вы не видели и которые не нравились коту. Вот он и выждал момент, когда жертва не подозревала и напал. Вот и всё.
🤣просто так не прыгнул , У бабушки была кошка , залазила на орех такой огромный и ждала когда ночью кто то выходил в туалет))) в уличный в селе , а потом так радостно прыгала на голову внизу проходящему и не от злости вовсе , игры такие , веселые)))
З вишневого садка• 18 марта в 18:40
Ответ дляБудьте так ласкаві
Может лучше выпустить, если у вас закрытый двор? Кот в изоляции начнет агрессировать или заболеет, не дай Бог, от перепуга, а вы себя следом накрутите, что это симптомы.
Последний вагон• 18 марта в 19:07
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я читала що може не проявлятись довго
так, але заразні вони вже при кінці
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 19:10
Нічого адекватного мені не сказали, навіть якщо уколять, то вакцина може заразити сказом дитину. Індираб у них. Лікар злий і не хотів відповідати на питання. Я сказала подумаю до завтра. Сказав 10 днів спостерігати. Ну і вакцину рекомендував
. Мене насторожило, що вакцина може теж заразити сказом( це як
Шпондєр• 18 марта в 19:12
Ответ дляБудьте так ласкаві
Те врач сказал то что и 16 страниц советчиц и вас не устроило, что ничего страшного он вам не сказал.
Ну этого и следовало ожидать.
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 19:33
Ответ дляШпондєр
Ну этого и следовало ожидать.
Я не зрозуміла з його слів виходить, що вакцина може теж заразити сказом(
Пацелуйнитуда• 18 марта в 19:47
Ответ дляЧумачечая_
Какая разница частный дом или квартира. Почему не вакцинировать животное.
Потому же , что и зачем кастрировать . Безответственные.
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 20:21
Мені лікар ні на які питання не відповів, сказав, що злий що тут такі приходять як я, він привчений робити тільки рентгени. Я хотіла б чітко знати який період зараження якщо це обличчя,
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 20:25
І ще мене збило з пантелику те що, що я кажу від вакцини можна захворіти на сказ?А лікар каже - так! Це як розуміти?
JannyMoney• 18 марта в 20:29
Ответ дляБува і таке
у наших соседей сиамец, вреднющая зверюга, притаивался за углом, а потом нападал на ноги. Они все начали носить шерстяные носки)
JannyMoney• 18 марта в 20:34
Ответ дляБудьте так ласкаві
сделайте онлайн консультацию. Если деньги есть. Опасным оно не выглядит.
Заразиться бешенством от вакцины нельзя. Может он просто так пытался вас отговорить.
JannyMoney• 18 марта в 20:35
Ответ дляБудьте так ласкаві
денежек наверное не дали...
Цигарний шланг• 18 марта в 20:47
Ответ дляБудьте так ласкаві
По ходу довели лікаря, що почав вас тролити, і чогось мене це не дивує
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 20:51
Ответ дляJannyMoney
денежек наверное не дали...
Не дала
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 20:54
Ответ дляJannyMoney
Розумієте, я от готова завтра вакцинувати дитину. Але чому тоді пишуть, що імунітет з´являється лише на 14 й день після вакцинування, а захворіти після укусу можна і на 5 день. Тобто вакцини ж тоді ще не діятимуть. Мені лікар сказав що не знає, бо він не імунулог
Пишущаяся• 18 марта в 20:57
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви не в курсі,що таке вакцина?Так,може.
В танке• 18 марта в 21:17
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вакцина це мінімальна доза тої хвороби від якої її роблять . Робиться вона щоб у людини виробився імунітет . Звичайно , що ризики ускладнень можуть бути великі . Згадайте приклади погані після вакцинацій від ковіду . А взвгалі по фото мені схоже на подряпину , а не на укус . Доречі мій котик теж полюбляє після тогого як я його глажу і чухаю мене подряпати , у мене всі руки в таких полосах . Це він так свою любов проявляє .
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 21:32
Ответ дляПишущаяся
Ви не в курсі,що таке вакцина?Так,може.
Тобто моя дитина може захворіти на сказ після вакцини, при цьому кіт може бути і здоровим?
Будьте так ласкаві
• 18 марта в 21:33
Ответ дляВ танке
Я від ковіду не робила...Я взагалі не дуже люблю вакцини, бцж не роблю, тільки аналіз крові, так дорого, але...