Будьте так ласкаві• 17 марта 2025
Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину
Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
За день нічого не буде дитині. Завтра дзвоніть в службу лікарю рабіологу. Телефон мені колись давали в травмпункті. Так оцінять ситуацію і скажуть що робити.
Тварина жива, поки все добре. Ті уколи від сказу дуже важкі, ніхто їх зразу колоти не буде, якщо тварина жива і у вас на очах.
Від правця можна зробити, наче адкс дітям роблять зразу, треба спитати в травмпункті
В нас є 2 акдс, немає тільки 3
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Добре, якщо зробити вакцину, то він взагалі не захворіє тоді?
Так, 98% що не захворіє
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Дякую. Це до сімейного лікаря чи куди саме?
А почему вы до сих пор не позвонили на 103?
Я погнала• 17 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Не накручивайте.
Бешенство у животного ни с чем не перепутаешь
не накручиваю. совета спросили - советую. есть опыт наблюдения за последствиями сильного укуса домашней и целиком не бешенной кошки(
Педиатор_я• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы не о том волнуетесь.
Тик-ток посмотрели с военным, которого на позиции кошка укусила? Так тема и родилась?
Страшная картинка была. Просто страшная
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Оо, ну хоть сами признались
Валерьянку выпили?
Или тоже дома нет
Кто там у вас из взрослых не истеричек есть? Со способностью мыслить?
Валерьянку выпили?
Или тоже дома нет
Чоловік, який написав на мене і дитину. Кіт спав, він його поніс дитині в кімнату, хоча я відчувала і відмовляла
Губи з філером• 17 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Не накручивайте.
Вы ошибаетесь.
Я общалась по этому поводу с вет врачом со стажем 40 лет. Бывает разное бешенство - и не типичное в том числе
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы не о том волнуетесь.
Ви знущаєтесь?
Знаю бакси• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы в курсе, что антирабическая вакцина - не курс витаминов и она очень токсична.
Если есть возможность исключить бешенство - то её предпочитают не колоть
Угу, в курсе. А вы в курсе, что бешенство неизлечимо? Я сталкивалась с такими же рекомендациями ’наблюдать’ даже тогда, когда это был более чем сомнительный вариант исключить бешенство. Это прям стандарт. Но вот просьба о письменном отказе как по волшебству все меняла. Потому что на самом деле только в этом случае врачи несут ответственность. И их эта ответственность пугает почему-то больше, чем ваше вероятное бешенство, пока вы будете наблюдать собаку. К сожалению.
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Выпили?
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Надо кота посадить на карантин. Если не умрет - все ок.
Скорая все подскажет.
Если кота нет возможности найти- тогда обязательно колят укушенного
Скорая все подскажет.
Розумієте, я не знаю скільки тривати повинен цей карантин. Пишуть до 10 днів тут. Чому тоді є інфа що може і рік не проявлятись сказ?
Губи з філером• 17 марта 2025
Ответ дляПедиатор_я
Страшная картинка была. Просто страшная
Согласна.
Но автор явно тролль
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та вашу ж дивизию
Это у человека до года может не проявляться
Не у животного
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
А як дінеться, я зійду з розуму
Боже, ви якась дивна. Посадіть його у клідку і спостерігайте
Fashion_besties• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
То у людини до року
Губи з філером• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ви знущаєтесь?
Я? Нет.
А вы троллите неумело
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Выпили?
Ні, нічого не хочу, ні їсти ні пити.
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Согласна.
Но автор явно тролль
Та якби
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я не розумію, коти що ще й правець переносять чи що?
Конечно
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Та вашу ж дивизию
Не у животного
А, зрощуміла
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні, нічого не хочу, ні їсти ні пити.
Ну все
’Три дня поноса, потом смерть’
Губи з філером• 17 марта 2025
Ответ дляЗнаю бакси
За что они несут ответственность с этом случае?
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Немає
Ви ні котів не вакцинуєте, ні дітей...
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
То у людини до року
Дякую, я на нервах і не дуже зрозуміла
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
И ещё кучу разных заболеваний могут.
Секс-Бомба• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Тобто мені вже від сказу її вакцинувати чи що
Ну ви і троляка
Будьте так ласкаві
• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ну все
’Три дня поноса, потом смерть’
Вакцинувати його краще через днів 10?
Мию вікна у мороз• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Це теоретично, якщо в нього морда була в землі, брудна, коли кусав в рану могло потратити. Потрібно доступ кисню до рани, промити гарно чим є, перекис, тепла вода з милом, обробити антисептиком потім.
Правець не переносять, це перестраховка
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вакцинувати його краще через днів 10?
Ещё раз!
К ветеринару! И вакцинировать, и кастрировать