Будьте так ласкаві• 17 марта 2025

Допоможіть будь ласка, вкусив кіт дитину

Поки їздили в магазин, доньку за щоку сильно вкусив наш кіт. Все б нічого, але живемо в приватному будинку і він не вакцинований, гуляє на вулиці, і в нас вдома лише їсть і спить. Я не знаю що робити. Хвилююсь за сказ. На лоток він не знає і не вміє ходити. Чи можна його повезти в лікарню і зробити аналіз, чи аналіз не покаже? Які мої подальші дії. Пишу і руки трусяться, нудить
автор Будьте так ласкаві • 17 марта 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Це теоретично, якщо в нього морда була в землі, брудна, коли кусав в рану могло потратити. Потрібно доступ кисню до рани, промити гарно чим є, перекис, тепла вода з милом, обробити антисептиком потім.
Правець не переносять, це перестраховка
Та не брудна
Fashion_besties• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы ошибаетесь.
Я общалась по этому поводу с вет врачом со стажем 40 лет. Бывает разное бешенство - и не типичное в том числе
Да, может быть, но большая редкость.
А так как бешенство само по себе редкость, шанс такой мизерный, что автор от стресса скорее себя загонит 😁
Ответ дляa.ostroverh
Ещё раз!
К ветеринару! И вакцинировать, и кастрировать
Тепер так зроблю.
Алина-1240• 17 марта 2025
Думаю что ребенок его достал жмакать и кусанул.наблюдайте дней 10,но ничего ему не будет.и сделайте зверю прививку
Ответ дляFashion_besties
Да, может быть, но большая редкость.
Так і є,в мене ще й тривожність дуже підвищена
Fashion_besties• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Ну все
’Три дня поноса, потом смерть’
Вы не медик?!
Они так цинично шутить любят
Ответ дляАлина-1240
Тобто якщо 10 днів пройде то все норм?
Алина-1240• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Тобто якщо 10 днів пройде то все норм?
Даже меньше.да
Мию вікна у мороз• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
В нас є 2 акдс, немає тільки 3
То ок, коли немає жодної, то роблять одразу, а далі як там не знаю. Думаю тут вам треба просто гарно промити рану і обробити її, бо котячі укуси дуже довго гояться
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляFashion_besties
Вы не медик?!
Они так цинично шутить любят
Нет))
Это в детстве часто слышала, вечно то колени сбиты, то смолы с дерева наемся, то лишай от уличной собаки зимой принесу))
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Розумієте, я не знаю скільки тривати повинен цей карантин. Пишуть до 10 днів тут. Чому тоді є інфа що може і рік не проявлятись сказ?
У животного не может.
Покажите где вы это прочитали.
Мию вікна у мороз• 17 марта 2025
Ответ дляГуби з філером
Вы ошибаетесь.
Але в них одне спільне, воду не п´ють
Ответ дляАлина-1240
Даже меньше.да
Дякую
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ні, нічого не хочу, ні їсти ні пити.
Валерьянки или коньяка.
Бавовнятий Пупс• 17 марта 2025
Ответ дляa.ostroverh
Интересно, а чем раньше думали
Я все детство в селе провела у бабушки - никто никогда котов не вакцинировал…
Ответ дляМию вікна у мороз
Промила хлоргексидином і помастиоа пантенолом
Fashion_besties• 17 марта 2025
В Хотяновке котика бешеного выявили на днях. А так более-менее спокойная обстановка по Киевской обл.
Ответ дляШпондєр
У животного не может.
Покажите где вы это прочитали.
Десь в інтернеті
Шпондєр• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Это вы лимфоузлы лапаете?
Ответ дляШпондєр
Валерьянки или коньяка.
Немає нічого на жаль
Ответ дляБавовнятий Пупс
Та в нас теж, і кусали і коти, і собаки, але ж все одно я звилююсь
Ответ дляFashion_besties
Черкаська
Ответ дляШпондєр
Это вы лимфоузлы лапаете?
Ні
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
И дальше так делают(
Які завтра мої дії?
Q z• 17 марта 2025
Вам лучше все же в больницу, недавно мужчину укусил кот , досиделся дома до боязни воды ... а это уже все ...
Бавовнятий Пупс• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я не знаю як тримати його в хаті, він буде таке творити тут
В сарае заприте или в гараже
В мене донька вже почала себе накручувати
Мию вікна у мороз• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вакцинувати його краще через днів 10?
10 днів його під замком, щоб не втік, спостерігайте, а потім вакцинуйте, відпускайте, робіть що хочете.
a.ostroverh• 17 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Естественно
Мать-истеричка - горе в семье