СкумбріяП8• 17 марта 2025
Озельтамівір для лікування грипу. Сьогодні зник з аптек Києва.
Дивилась вчора на таблетках, то був, небагато де, але був. Сьогодні нема ніде(( щойно зʼявився один препарат під замовлення, але до 20 числа ще дожити треба. Може є альтернативні сайти для пошуку препаратів?
Манкоголік• 18 марта 2025
Ответ дляКарамбулкул
На западной полно. В Киеве ноль всегда, либо на. 1 секунду появляется
я на західній
все є
Небалувана Галя• 18 марта 2025
так он сельтавіра повно, забирати завтра, чим він не підходить?
Аннуитет• 18 марта 2025
Можно колоть грипп-хель и другие лекарства по схеме, работает.
И ещё по аналоговым названиям искать
Посмотрите отдельно аптек сайты. Таблетки подтягивают не всё
И ещё по аналоговым названиям искать
Триндю-бриндю• 18 марта 2025
Я теж була в шоці коли знайома сказала що не може другий день знайти цей препарат. В мене лишилось Сельтавіру 5 таблеток, бережу тепер як зіницю ока. Але цікаво як визначити що хворієш на грип а не на грві, бо наче ж він лише від грипу показаний. Доречі, той що в мене лишився, фармацевт минулого року мені втюхав як ліки саме від грві, в мене тільки-но починалися симптоми а хворіти не можна було категорично.
БеллаДонна• 18 марта 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Єдиний препарат, який доказово лікує грип
Ще юлька його проти свинячого грипу купувала ))
При Юльке, его в больницах бесплатно роздавали, а тут гонят на неё.
Амбасадор щастя• 18 марта 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Это и есть озельтамивир
Я так поняла,что речь шла о названии препарата, который привезла Тимошенко, а не об активном компоненте, который в препарате.
Брюлик в стразах• 18 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Так тамифлю это оригинал, все остальное дженерики.
СкумбріяП8
• 18 марта 2025
Ответ дляДАР и Я
Доброго дня
Якщо Вам ще треба- можу поділитися, переслати у Ваше місто. Вчора поставила на бронь три упаковки Агріппа- бронь підтвердили. Тож дві можу надіслати. Я з Миколаєва
Дякую за пропозицію, але не хочу ускладнювати життя ще й іншій людині.
Вчора почала ще й новірин приймати, зранку не бачу погіршення стану. Дитина теж не більше 38,5 вночі. Може одужує вже. Але такого як вчора ще не було -39,6 весь день і не збивається без ношпи
СкумбріяП8
• 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Ну как и ожидалось, отмена) вчерашний заказ по ссылке
Гляньте повідомлення вище, можливо перешлють вам
Бяки-козяки• 18 марта 2025
Ответ дляPrervana
Да мне его уже пересылают, из Запорожья. Но если б сегодня взять в Киеве - было бы ок
Есть в 2 аптеках на анц
Ответ дляСкумбріяП8
У мене та сама картина... Також 39,5 нічим не збивається... Іду по цей препарат, сподіваюсь, що допоможе
Одужуйте
СкумбріяП8
• 18 марта 2025
Ответ дляДАР и Я
Одужуйте
Спробуйте щось від жару(парацетамол чи нурофен) і таблетку ношпи. Після ношпи пішла вниз температура.
Ох, скорішого нам всім одужання
Мамаша в бигудях• 20 марта 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Бо придурошні по новинах заголовок запустили ’смертельний грип лютує’ 😡
От і розхватали усі кому не треба
Невже 2019 нічому не навчив і всі знов ведуться? Люди безнадійні.