барабанщица• 18 марта в 07:02

А хостел в перемишлі може раніше поселити?

Треба сьогодні з ранку до вечора побути в перемишлі.поїзд тільки вечіром.
Мальчун-задирун• 18 марта в 07:08
Свяжитесь с ним и будете знать точно, обязанности селить вас раньше у хостела нет, но если есть места, то за плату они могут пойти вам на встречу
куркулиха• 18 марта в 07:15
Спросить в хостеле. Здесь нет собственника и работников хостела.
Рожайтретьего• 18 марта в 07:22
Ответ длякуркулиха
Шо серйозно?))
Ку ка ку ка ку• 18 марта в 07:28
Ответ длякуркулиха
Проте є купа свекрух, коханок, політологів і вірусологів. А що, якщо авторові пощастило - й власниця якогось хостелу випадково сюди забрела
Гл. Амурная• 18 марта в 07:32
На вокзале чего б не посидеть
Мандолина Бу• 18 марта в 07:40
Оставьте вещи в камере хранения и гуляйте по городу
Рожайтретьего• 18 марта в 07:49
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тю, на таро можна глянути
автор барабанщица • 18 марта в 07:52
Ответ дляРожайтретьего
Шо серйозно?))
Так я і не знала.не можу їх контакти знайти.треба до вечора побути.Вже добу їдемо.дитина велика але зморена.А готель заселення тільки з 14.тому й питаю.можливо хтось знає де можна відпочити? А тут одні політоги і гадалки)
Аноним с кешбеком• 18 марта в 07:53
Ответ дляКу ка ку ка ку
Власниця якогось хостелу може і поселить, а саме цього може відмовити.
Ку ка ку ка ку• 18 марта в 07:59
Ответ длябарабанщица
Ми у лютому припхались під ранок, а заселення після 15. До 7 погуляли, поклавши речі в камері схову на вокзалі. Потім зв´язались з готелем. Нам пощастило. Сказали, що можемо заселятись прямо зараз. Нічого навіть не доплачували.
Шукайте телефон і дзвоніть. Наші гадалки краще адміністратора(власника) вашого хостелу не знають.
Peppermint Winter• 18 марта в 08:05
Сходите в ТЦ Sanowa, там можно и покушать и вещи посмотреть, есть уютные мягкие кресла в кафе, есть просто лавочки, там же бесплатная камера хранения возле Кауфленда, бесплатный туалет в этом ТЦ. Там можно убить прилично времени)
Морожена_курка• 18 марта в 08:42
Ответ длябарабанщица
Якщо в готелі є вільні місця то можна і раніше заселитися, ви питали в своєму?. Я працюю в готелі в Польщі
автор барабанщица • 18 марта в 08:49
Ответ дляМорожена_курка
Не можу дозвонитися ми ще не приїхали.я не знаю польської
Морожена_курка• 18 марта в 08:50
Ответ длябарабанщица
Напишіть в пошту. У вас же є мейл готеля? Англійська теж може бути
Инстагра_мерша• 18 марта в 09:15
Если номер/место свободное, то поселят
Gvenna• 18 марта в 10:31
Хостел не той шо над річкою, в центрі, в старій кам´яниці? Там хороші були власники, йшли назустріч. Блін забула назву.
Инстагра_мерша• 18 марта в 17:11
Ответ дляМандолина Бу
Там нечего делать и смотреть по тому Пшемышлю