hyduk• 18 марта 2025

Зажими в спині

Шукаю пораду. Маю проблеми в шийному і грудному відділі хребта, дуже спазмовані мязи. Прочитала,що добре допомагають банки для зняття записів,масажиста немає можливості відвідувати. Чи можна самому ставити собі на спину банки,чи це не нашкодить? Можливо хтось ставить сам собі,поділіться методом. Також поділіться хто які вправи робить від записів в спині і укріплення спини,і також для осанки.
Дякую.
Таня Кузнецова• 18 марта 2025
Тоже мучаюсь с такой проблемой . Спасаюсь мазями и аппликатором Кузнецова .
Lishantes_• 18 марта 2025
почитайте про перкусійні масажери.
автор hyduk • 18 марта 2025
Ответ дляLishantes_
почитайте про перкусійні масажери.
Я його маю
Lishantes_• 19 марта 2025
Ответ дляhyduk
Я його маю
ну так користуйтеся))) він дуже добре знімає спазм
+ може варто сходити до невролога щоб виписав лікуання?
хондро, вітаміни , протизапальні ?
автор hyduk • 19 марта 2025
Ответ дляLishantes_
хондро, вітаміни , протизапальні ?
Я користуюся,але не дуже допомагаю. Лікарів вже обходила,ніякого толку.