Капитошечка• Изменено 18 марта 2025

Порадьте досвідченого адвоката з сімейних справ (позбавлення батьківських прав)

Позбавлення прав через невиконання батьківських обов´язків. Потрібен досвідчений адвокат, підстав достатньо, розмовляла із представником органів опіки, радить пробувати. Можливо, є в кого гарний спеціаліст. Порадьте, будь ласка. Бажано в м. Київ
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Я не можу сказати. Треба дивитись весь контекст справи. Що і як. Є таке, що жінки свідомо ідуть в суд, розуміючи, що шансів мало. А потім через рік знову звертаються. І доводять, що нічого не змінилось. Останні десь 3-5 років судова практика змінилась для жінок не в кращу сторону. І дуже.
Мне тоже адвокаты предлагают ждать какое-то время и обращаться снова
Альфред Шнитке• 18 марта 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
а алименты платил?
наш стал платить когда из-за долга ему заблокировали карту
он только каждое 18 число скидывает алименты по суду
не общается
не звонит
не видится
уже три года

И думаю если я подам в суд - он не будет даже нанимать адвоката
и плюс я могу его не оповещать что подала в суд?
я с ним не общаюсь ........
а как его лишат род прав , он алименты платит
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
Помимо алиментов человек ещё и другие обязанности должен выполнять
Саджу все зарання• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Правильно кажуть. Я завжди попереджаю і розповідаю всі мінуси таких справ.
Альфред Шнитке• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
возможно , мой бывший муж не общался с сыном 10 лет , но исправно платил алименты , когда сыну исполнилось 14 лет стал общаться , сейчас уже сыну 28 , они норм общаются и думаю сыну приятно что есть отец .
Не общались по глупости я была молодая , он , а страдал ребенок .
так что может не стоит пороть горячку .
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
так что может не стоит пороть горячку .
У моего ребёнка есть отец. Я хочу привести в порядок документы по этому поводу. Не более
Саджу все зарання• 18 марта 2025
Ответ дляКапитошечка
я десь читала, не знаю, чи це точно. Що з 14 років дитина сама має право подавати позов на позбавлення...
Так. Але, це не означає, що такий спосіб вплине на судове рішення.
Агент Пинкертона• 18 марта 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
и?
во первых эти алименты не пшик а не деньги
мы болели на лекарство ушло 2000 тыс
во вторых
3 года нет общения с ребенком , платит алименты из-за того что потом в базе должников висит и так далее
я согласна отозвать алименты если его лишат род прав и на этом все
Агент Пинкертона• 18 марта 2025
Ответ дляАльфред Шнитке
так что может не стоит пороть горячку .
плюс что бы вы понимали какой мой быв муж
я была ВПО
я получала на себя и на ребенка деньги
после я перестала получать - сперва не поняла почему
пока выясняла
он мразь указал что ребенок живет с ним и получал и на себя и на ребенка
при этом говорил что ничего не знает , ничего не делал
потом выплачивал гос-ву эти деньги , а мне возобновили опять
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ дляКапитошечка
Але навіть і бажання дитини не є гарантією, що батька позбавлять батьківських прав.
Можете мені написати, давно займаюсь адвокатською діяльністю і маю великий досвід. Але за останні роки дуже помінялася практика і вважається, що позбавлення батьківських прав - це крайня міра, коли вже батька не можна перевиховати, але якщо на суді він каже, що хоче спілкуватися з дитиною, то суд буде на боці батька
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ваші адвокати все правильно кажуть, у нас є ось така от нова постанова, яка в майбутньому буде давати можливість повторно звернутися і все-таки добити того недобатька
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
Через какое время лучше повторно обращаться?
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
И ещё такой вопрос: Если я докажу, что отец подавал на суде неправдивые данные - у меня есть шанс его выиграть? Он фактически находится за границей с начала войны, на суде его адвокат врёт, что он во Франковске.
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Мені складно сказати. Якщо ви доводите, що він поїхав за кордон і залишив дитину під обстрілами, то можливо, це і вплине. Але кожен суд оцінює докази за своїми переконаннями
Вам треба до прикордонної служби робити запит щодо перетину нам кордону України
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
Это только решением суда можно затребовать. Адвокаты работают над этим
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Ой, ну це має проти хоч півтора року, поки що немає подібних справ, хто б скористався цією постановою. А ви не переживаєте, що батько-таки почне бачитися з дитиною (знаєте, інколи гімно краще не зачепати)
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
А как он будет общаться из Германии?)
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
У мене була справа, де я зверталася із запитом і мені давали відповідь, але це було до війни. Можливо зараз тільки на підставі ухвали суду (не рішенням)
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
Да, сейчас это по ухвале суда. Иначе погранслужба отказывает
KaterionOK• 18 марта 2025
Ответ длянеДодекаэдр
А как он будет общаться из Германии?)
Та хоч по відео звʼязку
Розумієте, якщо людина не спілкується з дитиною, але при цьому найняла адвоката, щоб його не позбавили батьківських прав, то це триндець…
Я не знаю обстави вашої справи, але адвокат його попередить про те, що може бути повторний позов і от людина буде створювати видимість того, що їй потрібна дитина
неДодекаэдр• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
Та хоч по відео звʼязку
Ребёнок на суде уже сказал, что не хочет общаться
Саджу все зарання• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
А що дасть факт того, що батько виїхав, якщо дитина фактично проживала з матір´ю? Він розповість на суді, або його адвокат що мати не давала дитину, була проти, щоб він її вивіз. В випадках позбавлення батьківських прав позиція батька - мати не давала спілкуватись з дитиною. Перешкоджала.
Саджу все зарання• 18 марта 2025
Ответ дляKaterionOK
Без цієї постанови вже давненько так роблять, повторно подають.
Щебетуха• 14 апреля 2025
Ответ дляСільський ансамбль
Від опіки письмовий висновок надається, ніхто там не голосує.
Перед подачею висновку, проводиться засідання комісії з захисту прав дитини. Члени комісії голосують і приймають колегіальне рішення.