Поддакиваю иногДА• 04 марта в 12:02
До кого правильніше звернутись, до адвоката чи юриста?
Вітаю, можливо xтось знає чи стикався і може порадити:
В мене двоє дітей, є рідна сестра - яка вже давно громадянка Німеччини. Я xочу оформити документ з котрим вона могла забрати моіx дітей, якщо зі мною щось трапиться. Так як рідні тут нема, а в дит будинок я не xотіла б щоб вони потрапили.
Що взагалі для цього потрібно
Ищу-брожу• 04 марта в 12:08
В Україні такого немає. Можна довіреність на тимчасово від обох батьків, тоді зможе вивезти.
3@йk@• 04 марта в 12:12
Діти не є вашою власністю, тому якщо з вами щось станеться, то діти будуть визнані як сироти і їхню подальшу долю буде вже вирішувати опікунська рада та суд, а не ви. У сестри як у родички буде пріоритет і 99% їй дадуть ваших дітей. Це якщо батька нема. Якщо він є, то дітей віддадуть йому, якщо він захоче.
Поддакиваю иногДА
• 04 марта в 12:14
Ответ для3@йk@
то вона ще повинна якось довести що вона моя сестра. Дякую Вам за відповідь!
Відморожена• 04 марта в 12:15
Ответ дляИщу-брожу
це не довіреність, а дозвіл на виїзд
Альфред Шнитке• 04 марта в 12:16
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У вас свідоцтва про народження на різних батьків? Ви зведені?
Укр_жіночка• 04 марта в 12:18
Автор, я адвокат, і нічим вам не допоможу
Довіреність втрачає свою силу зі смертю особи, яка видала довіреність
Укр_жіночка• 04 марта в 12:20
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Доводиться на підставі свідоцтв про народження - вашого і сестри плюс свідоцтв про одруження, якщо було змінено прізвища. Це просто
3@йk@• 04 марта в 12:24
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так, це ж нескладно, свідоцтва про народження, зміну прізвища. Якщо ви така свідома мама (я це вітаю), то напишіть і заповіт одразу, і сусідам, друзям та дітям, якщо вони більш-менш дорослі, лишіть координати сестри для зв´язку.