Залізний кіготь• 18 марта 2025

На кухню, класика - як вам плитка на стіну

Бодіпозітівна• 18 марта 2025
Нет...что-то не то
Советничаю тут• 18 марта 2025
Для ванной больше
КапитанльнаЯ• 18 марта 2025
Ужасно и для ванной, а для кухни вообще капец.
Prervana• 18 марта 2025
Никак
КапитанльнаЯ• 18 марта 2025
А где в кухне будет плитка? На полу?
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта 2025
А Вы готовить планируете на кухне? У нас солнечная сторона и вовремя готовки жара, а летом вообще ад, так что тёплые оттенки на кухню не наш вариант.
мадам Везувий• 18 марта 2025
Ужас, эта плитка максимум в ванную годится, иначе вид офиса/нежилого помещения.
Безпринципова• 18 марта 2025
авторе, ми в новобудові, кожний другий використовує саме таку плитку, це класика, але треба дивитися в інтерьєрі
автор Залізний кіготь • 18 марта 2025
Ответ длямадам Везувий
Вам чим вона не подобається?
автор Залізний кіготь • 18 марта 2025
Ответ дляБезпринципова
Може хтось знає плитку де мінімум цих розводів буде
Сніжок Сніжанівна• 18 марта 2025
Гарна плитка. У мене схожа.
Дон Пэдро• 18 марта 2025
Не розумію, де там ужас. Саме такого формату плитка в купі дизайну в інтернеті. Нормальна спокійна плитка, не нав´язлива. Якого кольору будуть фасади у вас?
Файна цьоця• 18 марта 2025
Це шось такого плану має бути, тільки світліше?
автор Залізний кіготь • 18 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
Все біле
Просто Фіфа• 18 марта 2025
Есть лимфоузлы, есть псевдо инсультница, есть трудно очень, есть офисная нытичка, есть псевдо брошенка из Европы, есть.... Список модно продать, кто узнаваемый с первых слов своей писанины. Теперь тут появилась плиточница с десятками тем в профиле.
Стрекоза любви• 18 марта 2025
Скажімо так, не дуже оригінальний варіант ви обрали. Не бачу нічого поганого в цій плитці, просто вона в кожного 1-го майже з новим ремонтом.
автор Залізний кіготь • 18 марта 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Гарна плитка. У мене схожа.
Сфоткайте плз
Це Алмера Кераміка
Реанимация• 18 марта 2025
Ответ дляБезпринципова
Згодна з Вами повністю. А то читаю коментара і не розумію нічого, у подруги схожа плітка, дуже класно виглядає. В мене теж щось таке, тільки в сірих віддтінках, мені подобається. Але я виключно про фартух, не про всю стіну.
Танцепесенная• 18 марта 2025
Жіночко, ну задовбали Ви вже своєю плиткою. Вже штук 5 тем є про одне і те ж. Скільки ще буде?
автор Залізний кіготь • 18 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Весна прийшла
Ремонти пішли
Скоро будуть теми з обоями
Що вас турбує? Не заходьте просто в розділ інтерєр.. та й ваша проблема вирішиться
ЗабежАЛОЧКА• 18 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Та вроде в ванной ремонт планирует делать)
Дон Пэдро• 18 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
Так не читайте. Тема інтер´єру саме для цього, людина обговорює з нами, що обрати. Чи що тут повинні робити, журнальні фото розглядати?
Реанимация• 18 марта 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Тому що це дуже зручно і виглядає гарно, і чи не пофік що там у кого, коли тобі подобається це у себе
Ждушечка• 18 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
а если бы была серая, то не так было бы жарко?))
Танцепесенная• 18 марта 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Засилье наемных писак. Каждому поручили писать на заданную тему. А они и не напрягаются, штампуют тошнотное одинаковое, главное чтобы побольше тем.
Реанимация• 18 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
І що. Я коли робила в минулому році ремонт ні про що інше не думала, тому автора розумію
Реанимация• 18 марта 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Два раза перечитала и не поняла. Она с функцией обогрева?
Танцепесенная• 18 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
Людина тільки за вчора створила 5 тем про плитку. Сьогодні продовжує. Це нормально?
Танцепесенная• 18 марта 2025
Ответ дляРеанимация
І щодня створювали по 5 тем про плитку у ванну?
Светка-пипетка• 18 марта 2025
Ответ дляДон Пэдро
«Мармур» - це вже крінж, не треба зараз його робити