Кинг-Конгша• 18 марта в 15:10

Цікаво що саме у ретро Меркурій

Хто може займається астро прогнозами чи читає астрологів.. березень найгірший місяць в році для прийняття рішень,купівлі-продажу та підписання хоч чогось важливого
І саме в цей час йдуть перемовини у ретро Меркурій, парад планет і затемнення🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Наскільки я розумію все що зараз робиться- просто не буди мати сенсу, і не буде працювати..
І щось мені підказує що то не просто так саме у ці дати?))
Дверной_Проем• 18 марта в 15:11
Это хоть так, хоть в другое время передышка на пару-тройку недель, особого перемирия там и не планируют, переговоры совсем о другом, там передел сфер влияния двух стран.
автор Кинг-Конгша • 18 марта в 15:13
Ответ дляДверной_Проем
так то так, але і прям у ці дати це треба робити?
кажуть що пуйло має і шаманів і астрологів своїх і я думаю і інші - і все вони теж кажуть коли і що робити
Королева краси• 18 марта в 15:19
Ответ дляКинг-Конгша
а ми можемо на це якось вплинути, якщо навіть будемо точно знати що зараз не найкращі дати?
автор Кинг-Конгша • 18 марта в 15:26
Ответ дляКоролева краси
та ні,авжеж, то просто цікаво, чи навмисно це
kanuka• 18 марта в 15:28
Ничего мы изменить не можем, к сожалению. Я так поняла, что Украина попала в турбулентность, даже незнаю какой может быть выход из этой ситуации, бесконечная борьба? Так сколько можно, второй десяток пошёл. Мне каждый день на телефон приходят смс, вступать в ряды зсу, радио включаю, раньше столько рекламы не было, последнее время просто поток рекламы, вступать в ряды зсу, бригады разные, я так поняла что всё только набирает обороты, и в связи с указом зе что Украина может посылать заграницу свои войска, то вполне реально что рф имеет планы на Литву, Латвию.
Бабця в мештах• 18 марта в 15:35
Ответ дляkanuka
Так и есть. Я думаю пойдут туда