Фуліганка• 18 марта в 17:13
Вибираю подушку
Була в подруги в гостях декілька днів.Закохалась в її подушки, хочу купити собі такі.
Це екопух, але бачу, в цього виробника є ще лебединий пух.
Чим вони відрізняються і який наповнювач кращий на Вашу думку?Буду вдячна за поради)
Бо я ще сама собі ніколи не купувала такі речі😅
Конотопська відьма• 18 марта в 17:14
Если вы уже спали на чем-то и вам понравилось, то к чему метания?
И если это реально лебединый пух, то их там всех стрелять нужно. Надеюсь, это просто название.
Кредитная• 18 марта в 17:17
Ответ дляКонотопська відьма
Конечно, это синтетический лебединый пух)(красивое название), вы что?))
Фрикаделька• 18 марта в 17:55
Краще не експериментуйте, купуйте ту, на якій пробували спати. Я от декілька днів тому назад купила подушку турецького виробника Penelope. Полежати на ній є не було змоги, тому придбала так, перед цим перечитавши відгуки. Так от, лягла, наче все норм, вона зручна, єдина незручність для мене була в тому, що вона велика, а я до таких не звикла.
Переночувала я на ній і я ледве встала. Мені так погано було, голова паморочилась, перед очима пливло, мене так кидало зі сторони в сторону, що це жах. Взяла стару подушку і як на світ народилась. Тому якщо Ви пробували конкретну і вона Вам підійшла, не варто експериментувати