Апофиозная• 18 марта в 18:20
Поділіться своїми влучними та цікавими фразами які ви використовуєте час від час
По типу:
«не можеш срати - не мучай жопу»
або «буду винна, як земля колгоспу» і тд
«не можеш срати - не мучай жопу»
Апофиозная
• 18 марта в 18:24
Ответ дляTaFo
автор, ну вы как маленькая). вы что, думаете, у нас в голове такой себе блокнотик с заготовками и при случае включаем поиск, выдаем заготовку?
но интересы у вас, конечно....
я про жопу
но интересы у вас, конечно....
я про жопу
Ну може щось та й згадаєте все таки
Істеріомама• 18 марта в 18:37
Була б шия - ярмо знайдеться. (Про роботу)
Щоб не розчаровуватись треба не очаровуватись.
Тиха срака пердить тихо, а воняє на все село. (Про хитросраких, запозичено з серіалу Спіймати Кайдаша).
В тебе є значок, що ти дурачок? (Коли людина робить якусь дурню).
Всім подобаються маленькі утята, маленькі кошенята, маленькі цуценята, - і лише маленький пісюн не подобається нікому... (до слова про колишніх, або невдалі відносини)
Полупі*дар в полукедах (наприклад про лихого начальника)
Хіба мати винувата, що дитина дурнувата.
Ms. Похвала• 18 марта в 18:39
Про самонавіювання: я не хочу срать, я не хочу срать, я не всрався, я не всрався))
Распутница• 18 марта в 18:51
Бог може й не бачить, а сусіди бачать.
Ну що, синку, помогли тобі твої ляхи? (про америку і нас)
От тобі Гапко й край.
Упирся, як заєць об сливу.
Не місце красить людину, а людина місце.
Це те, що вживаю часто. Взагалі багато люблю прислів´їв вплітать, працюю в школі, учнів трохи підбадьорюю
От тобі Гапко й край.
Упирся, як заєць об сливу.
Летчица• 18 марта в 18:53
Люблю фразу pas de soucis
Произнося быстро получается ’пососи’.
Использую когда кто-то достает и при этом слащаво-мило-дежурно извиняется; вместо ’иди на *Y*’.
Французы сарказма не понимают :)
Произнося быстро получается ’пососи’.
Французы сарказма не понимают :)
Танго утрьох• 20 марта в 17:40
Знайдіть а фейсбуці групу ’Давай займемось текстом’. Там багато цікавих слів, виразів з усієї України