Мира всем• 18 марта в 20:23
Вітаю! Підскажіть чи можна робити ФГДС через місяць після обстеження?
Це не шкідливо ?
Lishantes_• 18 марта в 20:29
а шо трапилось? місяць тому робили, і що том було? зараз стало гірше?
взагалі-то по різним причинам, але можуть робити і через тиждень-два, після першого обстеження.
Сніжана-9345• 18 марта в 22:24
Максимум через пів року,немає сенсу робити якщо проходили обстеження воно нічого не змінить,хіба викинете гроші на вітер,але якщо хочете переконатися,що з вами все ок,то робіть,ваш вибір,але я не бачу потреби
Сливочная пенка• 02 апреля в 17:53
Автор, это решает врач по ситуации каждого конкретного случая. Это не три раза за сутки, нужно, то делайте.