Сарафанное радио• 18 марта 2025

Що ще додати, чим здобрити мідії?

Типу плов з мідій і овочів (часник, морква, перець, горошок). Чи буде воно їстівне, що ще додати?
автор Сарафанное радио • 18 марта 2025
Ответ дляБайрактара
Я писала тільки за морепродукти. Про рибу ані слова.
Спробую.
Байрактара• 18 марта 2025
Ответ дляСарафанное радио
Спробую.
Креветки, мідії (особливо в мушлях, щоб панцир ще додав нараристості), гребінці, кальмари у вершковому соусі просто 🔥
Риба ж має інший смак та текстуру. Я хіба що червону можу з вершками, але тільки для пасти, наприклад. А от морепродукти зовсім інша справа.
Бриджит_Фрикандо• 18 марта 2025
С меня б наверно со всех дыр этот плов летел. Мидии организм не принимает
Бриджит_Фрикандо• 18 марта 2025
Ответ дляКукусики
Сала накришіть
Зачем портить сало
автор Сарафанное радио • 18 марта 2025
Дякую за підтримку, що нічого зайвого не додала. Вийшло смачно і дуже швидко. Тільки гостро, перцю передала.
Пушап Мі мі• 18 марта 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
І для чого це нам?😳
Пушап Мі мі• 18 марта 2025
Ответ дляСарафанное радио
Апетитно виглядає! Смачного
автор Сарафанное радио • 18 марта 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Апетитно виглядає! Смачного
Дякую!!!
Вимагаю спілкування• 18 марта 2025
Я делала кус кус
Птица Говоруша• 18 марта 2025
Ответ дляСарафанное радио
Так гарно вийшло, що аж мені захотілося зробити. Можливо колись таки приготую
Alena_Kunica_• 06 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
На майбутнє, завжди безпрограшний варіант для заморожених морепродуктів - вершковий соус з часником. Швидко та смачно.
І далі з чим? У мене лежить 2 пакунки мідій морожено-варених, от думаю що з ними робити? Протушкувати з вершками і часником? І з чим ще подати?
Байрактара• 06 апреля 2025
Ответ дляAlena_Kunica_
Нічого більше. Вершкове масло ростопити, туди часнику і слідом вершки, щоб часник не переварився, не втратив свій смак. Можна додати якихось трав типу розмарину, але як на мене зайве.
Якщо хочете більш вʼязкого соусу, рекомендую лайфхак, відставили з конфорки пательню з морепродуктами і додали холодного вершкового масла.