Grga• 18 марта 2025

Вітаю! Куди надіслати довідку, щоб змінити статус в Резерві.

Може хтось в курсі, якщо чоловік був виключений зі списків. Має довідку ВЛК на початку війни, про повну непридатність і виключення зі списків, на підставі цієї довідки виїхав за кордон. Зараз в Резерві світиться як придатний. Питання в тому, куди надіслати цю довідку, щоб змінити статус в Резерві. Дякую!
Инста_Богиня• 18 марта 2025
Ответ дляНевгамовна
Якщо був виключений, нафіга резерв скачав?
Цікавість згубила
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Неоновлених вчасно даних даних
Значит все равно рано или поздно его надо будет платить!
Невгамовна• 18 марта 2025
Скоріш за все, людина не поставила штрихкод на документах, тому його з бази не вилучили. Потрібно залучити юриста, щоб він з нотаріальними копіями пішов в тцк та виключив в резерву
ВЫВсеВрете• 18 марта 2025
Ответ дляGrga
Повністю не придатний і виключений зі списків
У воєннику що написано?
Про які списки ви тут говорите?
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Суд это первые две админки на штраф, а 336 это уже уголовка!
Вибачте, я не розбираюсь. То всіх хто наразі переховується посадять чи що? Он чоловік автора не явиться, то що буде після штрафів?
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
У воєннику що написано?
Про які списки ви тут говорите?
В Обериге он есть?
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Не факт
Як виписали а не подали в виконавчу то за три місяці по терміну давності його можна анулювати
А як не виписали і не світитися там то після війни забудьть про ті штрафи бо не буде того ТЦК
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Рассказую! Первый раз админка 17 тыс. Суд! Второй раз админка! Суд! Потом блокировка прак и банковских карт! Потом снова суд и забирание квартиры в пользу штрафа! А потом 336 ст Ук Украины!
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
І що уже в когось забрали квартиру чи блоканули карти?
Колись давно бачила цю новину з блокуванням карт і наче на тому і заглохло
Хомо_сапиенс• 18 марта 2025
Оригинал берегите. Военный билет у Вас есть ?
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Про квартиры не слышала пока! А права и карты уже полным ходом блочат по решениям судо!
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Тут людина виграє будь-який суд. Не військовозобовʼязаний
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляНевгамовна
Так че дергаться! Пусть начинает!
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Так після того як прийняли той закон не оголошувалася мобілізація
А той закон вступає в дію тільки через 90 днів після ОГОЛОШЕННА мобілізації
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Серйозно? Ви мені Америку відкрили
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Серйозно? Ви мені Америку відкрили
Лень копать судебные решения!
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
А мобілізація не оголошується, так?
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
А мобілізація не оголошується, так?
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
А мобілізація не оголошується, так?
А коли була ОГОЛОШЕНА мобілізація?
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
А коли була ОГОЛОШЕНА мобілізація?
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Лень копать судебные решения!
А тцк це ж приватна організація чи державна? Цікаво куди штрафи йдуть
Ніка Найз• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Штрафы в бюджет Украины!
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Штрафы в бюджет Украины!
Ну якщо так, то все по чесноку))
Шалена невинність• 18 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Немає зараз такого статуса
Непридатний статус є. В Резерві має світитися, що непридатний.

Автор, якщо страшно в ТЦК йти, то вам до адвоката, він може подати адвокатський запит чому інформація не була внесена до реєстру. Прикладе нотаріальну копію довідки ВЛК и запису у ВОД про непридатність.
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Не знаю як, але я нещодавно отримала довідку сину - непридатний. Але це стоїло нервів.
Не знаю як вам це вдалося і що там за діагнози. В мене брат після інсульту, на реабілітації зараз - придатний.
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
Так че дергаться! Пусть начинает!
Це ви щось дергаєтесь) людині достатньо з нотаріальними копіями юриста відправити в тцк для внесення даних в Оберіг
Марафетчица• 18 марта 2025
Ответ дляНевгамовна

І на юриста 1000уо потрати....бо такі писульки вони відшивають і говорять прийти особисто
Налитое яблочко• 18 марта 2025
https://www.facebook.com/share/v/1CFJNKTXpH/

Вот посмотрите, адвокат подробно растолковала.
Кручу хвости• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Дзвонила на гарячу лінію, потім -адвокати, перечитала всі закони. Потім військомати.
Файно Замало• 18 марта 2025
Ответ дляКручу хвости
Вітаю! Ви молодець