Може хтось в курсі, якщо чоловік був виключений зі списків. Має довідку ВЛК на початку війни, про повну непридатність і виключення зі списків, на підставі цієї довідки виїхав за кордон. Зараз в Резерві світиться як придатний. Питання в тому, куди надіслати цю довідку, щоб змінити статус в Резерві. Дякую!
Кручу хвости• 18 марта 2025
Ответ дляФайно Замало
Вітаю! Ви молодець
Дякую. Мінус декілька місяців життя і сіда голова.
ДаЗдраПерма• 18 марта 2025
Автор, якщо чоловік не військовозабов´язаний, ніяких штрафів бути не може. По закону принаймі. Інформація про те, що він виключений з обліку має бути присутня в паперовому ВОД та в Оберіг. Якщо в Оберіг немає - необхідно звернутись письмово з вимогою внести данні на підставі копії вашого ВОД та ВЛК.
Невгамовна• 18 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
І на юриста 1000уо потрати....бо такі писульки вони відшивають і говорять прийти особисто
Послуги юриста 5-8 тис грн. Звідки такі суми?
Невгамовна• 18 марта 2025
Перевіряйте в реєстрах, чи: 1) є виконавче провадження
2) чи не в розшуку
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую! А куди звернутися? Чи можна це зробити дімтанційно?
Майданщица• 19 марта 2025
Ответ дляGrga
Повністю не придатний і виключений зі списків
Нужно с документами ВЛК и теми справками идти в военкомат, и там выписывают ВОД и вносят информацию в ’Оберіг’. Если нет документов с ВЛК, то проходить заново. Муж все это проходил пару месяцев назад. Иначе никак. Ну или забить и не ездить в Украину.
Марафетчица• 19 марта 2025
Ответ дляНевгамовна
Знайомий який вчиться засцав йти в ТЦК, щоб щось там оновити, і юрист за 15 000 подав ті документи онлайн, ТЦК їх відхилило і сказало прийти особисто....і того -15 000 + похід в ТЦК
Ответ дляМайданщица
Дякую!
А можна дистанційно?
Майданщица• 19 марта 2025
Ответ дляGrga
Дякую!
А можна дистанційно?
Не знаю, найдите адвоката и проконсультируйтесь, можно ли это сделать по доверенности.
Майданщица• 19 марта 2025
Ответ дляМарафетчица
Кстати да, знакомый так попал на 20 000, притом что сам инвалид, но нужно было ускорить оформление. Юристы обещают, берут деньги, но по итогу нужно самим все делать.
Марафетчица• 19 марта 2025
Ответ дляGrga
Дякую!
А можна дистанційно?
Теоретично можна а практично треба буде пройти купу судів щодо незаконих дій ТЦК, і на це треба мішок грошей...а потім теоретично можна буде пробувати відсудити в ТЦК компенсацію